1

@Ying na - i to spory. Argentyna będzie grać ostatni mecz o wszystko, a może być taka sytuacja że 3 drużyny - Polska, Arabia i Argentyna będą miały 6 punktów. Wtedy będzie się liczył bilans bramek.

0

@gorgota Forlan daje linka Fede, a Govou w sumie nikomu. Ja bym zmienił Ronaldo na Forlana, Messiego na Fede i może jeszcze Cancelo na Mendyego(zależy od zgrania)

0

@Roobo największy pewniaczek na dziś to żółta dla Krychowiaka

0

@gorgota No po tym nowym patchu pewnie lepsza opcja. I mógłbyś kupić Fede do środka pola

0

@gorgota przede wszystkim jeszcze ktoś do środka pola za Messiego

0

@tobiasson92 Korea Północna grała na mundialu w 2010 i nawet strzeliła bramkę w Brazylii. Zostaje ZEA

0

@KmN VPN najlepiej. Chyba są przeglądarki które mają to wbudowane.

0

@MateuszPL09 Hackintosh to zupełnie inna sprawa. Możesz wziąć dowolną wersję FreeBSD i przerobić ją żeby przypominała maca. Dogranie komponentów to co najwyżej procesor - nie będzie blokad na płytach głównych, ramię, czy dyskach. Nie wierzysz w to, że ktoś jest w stanie podrobić maca, ale już w to, że ktoś sprzedaje towar 30% poniżej ceny rynkowej?

Chcesz zamawiać, to zamawiaj, ale potem nie płacz, że straciłeś pieniądze, albo że dostałeś sprzęt o rozmijającej się wydajności...

0

@MateuszPL09 a chce Ci się wierzyć, że ktoś sprzeda Macbooka o 20-30% taniej? W dodatku za jakiś czas. Gdyby miał taki sprzęt i potrzebował kasy, co tłumaczyłoby obniżkę, to wysłałby natychmiast.
A tymczasem musisz czekać... Dlaczego? Bo sprzęt będzie jechał z Chin...

I koniec końców,ktos musi to złożyć tak czy siak, pytanie tylko czy masz zapewnioną weryfikację, że sprzet który kupiłeś jest zgodny ze specyfikacją czy nie. A w tym przypadku będzie to niemożliwe.

Idąc dalej, klawiatura nie jest scalona z bebechami, można włożyć dowolną płytę główną i procesor, a wszystko w obudowie Macbooka. I by najmniej nie chodzi mi o różnice typu M1 vs core i7 11.gen. Spokojnie można włożyć tam procesor sprzed kilkunastu lat.

Mówisz też że Apple nie łatwo oszukać. Licencja systemu to najmniejszy problem. Można ją przenieść z jakiegoś rozwalonego sprzętu, są też dostępne obrazy dockerowe z poszczególnymi wersjami MacOS, spokojnie na tej bazie możnaby upodobnić dystrybucję Linuxa/FreeBSD do oficjalnego wyglądu.

A wciąż rozważamy tylko tą najlepszą opcję, kiedy sprzęt dostaniesz cały i zdrowy.

0

@MateuszPL09 Nie baw się w sprzęt na Allegro, chyba że pochodzi z oficjalnego sklepu.

Zgaduję, że długi czas wysyłki oznacza, że sprzet dopiero jest przygotowywany. Tj składany gdzieś w Chinach czy innym Bangladeszu. Nie masz żadnej pewności, co tam włożą do środka i jakie jest zużycie odpowiednich komponentów. Nie masz pewności czy faktycznie w środku będzie M1, a nie 15 letni intel.

Bez problemu można zmanipulować system, żeby wyświetlał inne dane dotyczące sprzętu. Podobnie może niektóre dystrybucje Linuksa zrobić na kształt maca, albo wgl wystylizować FreeBSD.

I ostatnia kwestia, czyli gwarancja i serwis. Jak kupisz sprzęt z oficjalnej dystrybucji nie będzie z tym problemu, a w takim wypadku nie wiadomo.

Podsumowując, lepiej dopłacić ten 1000 albo 2000 ale mieć pewność, co do sprzętu który się kupuje. Zbliża się Black Friday, na rynek weszły macbooki z M2, na pewno będą spore obniżki na te starsze

0

@Rl9k1nG Watykan i Seszele

0

@Destroyer_of_Worlds kluczowy dla Argentyny będzie mecz w 1/8. Jeśli trafią na Francję, to myślę że mają ten zespół dobrze rozpracowany, a i Francja ma swoje problemy. Natomiast jeśli trafią na Duńczyków, to może być zupełnie odwrotnie. Wątpię, żeby ktoś tam w sztabie Argentyny rozważał Danię jako rywala do walki o tytuł. A to jednak drużyna, która bez swojej największej gwiazdy weszła do półfinału Mistrzostw Europy, w międzyczasie niszcząc eliminacje do tego turnieju.


A to czy dostaną Niemcy czy Hiszpanię w półfinale, cóż zawsze może się okazać, że ta druga drużyna będzie czekać w finale.

1

@ptrx 4-2-2-2/4-4-2. Osobiście potrzebuję mieć 2 napastników i skrzydłowych

0

@MAGNETO powyżej pół promila, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i koniec. Konfiskata pojazdu nic nie pomoże

0

@Kgorecki2500 w najbliższym czasie pewnie wyjdzie Pique EOAE, więc tamtą kartą ostro zleci. A Araujo też spadnie, jak Urugwaj odpadnie. No i ta Dania - nie ma nikogo z kim można by go połączyć narodowością, nie licząc ikon

1

@ptrx weź zrób Vieirę/Cafu i tyle. Christensen to Ci się nawet do składu Barcy nie nada, bo lepsi będą Pique i Araujo w specjalnych wersjach. A tak bierzesz kartę, która spokojnie da radę jeszcze pół roku i do tego ma lepszą narodowość do linków.

0

@Sau_Ron my i dominacja XD. Nie potrafiliśmy zdominować Słowacji na Euro, a z takimi drużynami jak Łotwa czy w ostatnich latach męczyliśmy bułę niemiłosiernie.

Nie w tym pokoleniu piłkarzy i trenerów.

0

@GeneralXavi funfact, łatwiej by nam było ugrać coś z Francją niż z Danią. Murowanko, konterka i zero presji. Idealne warunki dla Michniewicza.

1

@fart i to jest jeden z powodów dla których nie widzę ich jako zwycięzców mundialu. Każda seria się kiedyś kończy, z reguły w najmniej odpowiednim czasie.

0

@spacer bo my nie posiadamy stoperów. A w trójce trzeba mieć 3...
Tymczasem jakby połączyć doświadczenie Glika, przebłyski Bednarka i potencjał Kiwiora to może wyszedłby piłkarz na miarę Sevilli czy Valencii

5

@P33ck ale by było, jakby się wyłożyli na Polsce i to Polska zakończyła tą serię

0

@GeneralXavi oczywiście. Lepiej bić się na Podlasiu i Podkarpaciu niż w Niemczech. A zresztą armie polska i ukraińska razem same z siebie są w stanie skutecznie przeciwstawić się Rosji. Z kolei atak jądrowy na na jakiekolwiek państwo będzie skutkował momentalny kontratakiem nie tylko ze strony NATO, ale też i Chin. Bo Puchatek biorąc pod uwagę rozwój i perspektyey swojego kraju, nie ma ochoty na nuklearny armageddon.

1

@Criss18Barca Zidane, w takiej dyspozycji jak na mundialu 2006 roku. Szczególnie w meczu z Brazylią. Każdy kontakt z piłką Zidana wskazywał że uprawia inny sport

2

@PatrykBarca a potem spojrzy na gablotkę City i Realu i nie będzie się zastanawiał tylko podpisze umowę Realem

0

@Medium Halo Cement, proszę przyjechać do Kataru

1

@Antimadridista_WR pod koniec wyścigu zamienił się pozycjami z Perezem, żeby gonić Leclerca i odebrać mu punkty. Jednak nie dał rady i nie oddał pozycji Checo na ostatnim okrążeniu.

2

@Sulimo Mbappe. Vinícius zachowuje się podobnie do Neymara. Trochę posymuluje, czasem ogra kogoś w stylu "brak szacunku" i tyle.

Ale jakoś nie widzę Viníciusa który ustala skład, nie cieszy się z bramek kolegów i po meczu robi takie coś.

0

@Solmyr skończyć karierę po mundialu, zrzec się wynagrodzenia z United i zrzucić wszystko na śmierć dziecka.

0

@mekston porównaj kadrę Włoch z finalissimy, a kadrę z finału ME. Wymieniony cały atak i brak Verrattiego.

3

@FcPortoFan1999 gdyby zebrać tych wszystkich wychowanków Lecha, którzy trochę tułają się po świecie jak Puchacz, Jóźwiak czy Kownacki wzmocnić ich kilkoma ogarniętymi obcokrajowcami i byłaby drużyna na LM. Szkoda tylko, że u nas jak ktoś zagra 1 dobry sezon to już wyjeżdża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?