La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

0

Brawa dla Lecha. Awans jest + ból tyłka pseudo dziennikarzy, co płaczą, że Raków mistrza nie wygrał.

1

@DonMatteo901 brawa? Dudelange, Dinamo i Vikingur wyeliminowałby Jurek Brzęczek z Wisłą Kraków. Skompromitowali się dwukrotnie - z Karabachem i z Vikingurem na wyjazdach.

To najsłabszy mistrz Polski w pucharach od 10 lat i Wisły Kraków przegrywającej z Levadią Tallinn

0

@Pressinho To chyba mało widziałeś. Najsłabszy, jak 2 Lata temu Legia dostał od tego Karabachu 3:0 u siebie i odpadła z Pucharów. Wcześniej Piast się skompromitował w Europie. O czym ty Chłopie gadasz. Legia z tym Luksemburgiem odpadła. Tu od lat jest w ryj i tyle. Brzęczek to w ekstraklasie wygrał 1 mecz i spadł z Wisłą. Nie wiem masz narrację pod tezę i nie trafioną, ale to nie mój problem. Ostatni dobry mistrz to Legia co w LM grała. Później same dziady w Europie, ale Lech przynajmniej do grupy wchodzi jak mistrza wygrywa.

1

@DonMatteo901 Chciałbym zauważyć, że poziom zawodowy zaczyna się w Polsce od tak naprawdę II ligi i gdzieś tam należałoby umieścić mistrza Islandii. Poza tym Legia też weszła do grupy, odkąd są 3 puchary - i to nawet do bardziej prestiżowego. Z Karabachem Legia dostała 3-0, Lech - 1:5. Argument o meczu na wyjeździe średnio trafiony, bo o ile pamiętam to Legia też grała bez kibiców. Chyba że wchodzimy w tradycyjne eurowpierdolowe bingo, czyli zawsze ciężki teren w Azerbejdżanie, sztuczna murawa w Islandii itd.

Lech w tym roku powtarza Legię z poprzedniego. Ale tamci chociaż grali w Lidze Europy i nawet dobrze się tam spisywali. A Kolejorz na razie mam 1 punkt w lidze i styl gry wyglądający niemrawo na tle peryferiów futbolu.

Zostaje tylko czekać, aż w meczu z Kolonią czy innym Villarrealem będą oszczędzać kadrę na Zagłębie Lubin

0

@Pressinho Jak Lech miał grać w LE jak w pierwszej dostał Karabach i odpadł (wtedy nie spadasz do LE). Legia miała osłabione Bodo które dopiero później odpaliło jak się wzmocniło i zawodnicy wyzdrowiali.

Deprecjonujesz Karabach? To zobacz sobie ich wyniki w ostatnich latach. Każdy polski klub by tak chciał.

Między LE, a LKE nie ma tak naprawdę dużej różnicy. Kasa bardzo podobna, a rywale łatwiejsi i większą sznasa na ugrane punktów.

Nie wiem czy Lech kogoś jeszcze kupi itp, ale to nie zmienia faktu, że jest w grupie 2 raz na ostatnie 3 lata. Innych polskich zespołów w tym czasie praktycznie nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?