Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989
Sommer
Maehle-Chiellini-Bonucci-Spinazzola
De Bruyne-Busquets-Hojbjerg
Chiesa-Schick-Sterling
0
@Dior Sterling to od zawsze
2
@barcelonaLM Największa kompromitacja w historii futbolu. 7 bramek, u siebie w 1/2 MŚ...
0
@derlysy1979 Spokojnie, Włosi odrobią
2
@Azi w karnych wejdzie Twój wynik ;)
6
@Yosemite jestem prostym człowiekiem. Widzę Gothica, daje zielone
1
@Comentateiro dokładnie, za Valverde był najlepszym stoperem LaLiga
#teamErnestodidnothingwrong
2
@Krokiet masz rację, nie zasłużył na wszystkie. W 2010 roku powinien wygrać Sneijder lub Iniesta.
@koziar No ale w decydującym momencie przegrał. Jak Henry w 2006 czy Kahn w 2002. Do tego w Europie nie wygrał nic, podczas gdy Ronaldo miał LM z rekordem bramek. Ja bym dał ZP za 2014 rok Neuerowi
0
@Janas11224 nie ma to jak robić rzeczy na studia po nocach i dla rozrywki czasem zerkać okiem na jakieś mecze ;)
0
@GeraltzKatalonii PotęŻnY Nazario go wyjaśni w półfinale
0
@FCB24 Potrzebują stopera z najwyższej półki
12
Spinazzola zerwał ścięgno Achillesa, moim zdaniem jak na razie MVP turnieju. Szkoda, bardzo przyjemnie się go oglądało
0
Di Lorenzo to jedyny słaby punkt Włochów
1
@IbrahimAfellay już dają. Wilnajdum 12, Donnarunma i Hakimi pewnie z 10-15, Ramos z 20. A we Francji jest 45% podatku więc te 60 baniek netto to tak naprawdę 110.
0
@Emhyr FFP uwzględnia przychody klubu bodajże z ostatnich 5 lat. A te w sezonie 15/16 były olbrzymie z uwagi na tryplet i brak możliwości sprowadzania zawodników. Do tego doszedł covid
0
@victor nie, ale to już czas się bawić. Dwa lata temu złożyłem skład Ajaxu i grało mi się całkiem ok. Myślę że tak na S1 powinno starczyć
0
@Pawel13sz obecnie to chyba największym talentem jest Thiago Almada
0
Anglia z autostradą do finału, liczę że Duńczycy pokrzyżują im święto.
0
Zuber 4 asysta w turnieju
1
@PatrychoO No te mecze tam mają piknikowy klimat
1
@Encore
1.Turcja- przed Euro ograli Holendrów, Chorwatów a tu byli tłem dla Walii
2.Polska- no jak można przegrać ze Slowacją
3.Holandia- bardzo głośno pękł balonik po fazie grupowej
0
@PatrychoO też, ale potem sobie przypominam że grają w Baku
0
@Emhyr Nazario hat trick w finale i Złoty Balon
0
@Dundersztyc Dania w finale ez
0
Byłem pewien że głośno pęknie ten holenderski balonik. Myślałem że dopiero w 1/4 z Danią, a tymczasem już Czesi pozbawiają ich złudzeń.
1
Włosi chyba po prostu postawili na remis
0
@Encore najśmieszniejsze jest to, że przecież nie tak dawno graliśmy w eliminacjach, i po 48 minutach było 3-0, a kadry obu drużyn nie zmieniły się szczególnie. Od meczu wyjazdowego z Danią u nas wszystko poszło w złą stronę. Potencjał obu drużyn jest podobny - kadry na ME to odpowiednio 258 milionów w przypadku Polski(bez Milika i Piątka) i 270 w przypadku Danii(bez Eriksena).
Dlaczego Dania jest w ćwierćfinale a my na wakacjach? Bo związek miał wizję, zbudowano drużynę wokół gwiazdy, a nie pod gwiazdę. My dziś bez Lewandowskiego jesteśmy drużyną z 4 dziesiątki w Europie, Duńczycy z pierwszej.
0
@vangoor Dembele by pasował do reprezentacji Polski pod tym względem
0
@DonMatteo901 jeszcze powinien być o 15 i skomentowany przez Szpakowskiego
1
@Cochise spójrz na to z innej strony. Gdyby nie Boruc to z Austrią i Niemcami byłyby kompromitacje. Z Grecją również porażka. Już nie wspominając o tym co zagrał Fabiański ze Szwajcarią bo obrona wolnego Rodrigueza to był kosmos.
A na tym turnieju w meczach ze Słowacją i Szwecją 6 celnych strzałów, 5 bramek...
Jeśli chcemy ugrać cokolwiek na turniejach, potrzebujemy wyraźnej pomocy ze strony bramkarza,bo mamy tę pozycję mocno obsadzoną. Szczęsny nic nie zawalił, ale również nie pomógł