0

@Homeopata8989
Sommer
Maehle-Chiellini-Bonucci-Spinazzola
De Bruyne-Busquets-Hojbjerg
Chiesa-Schick-Sterling

0

@Dior Sterling to od zawsze

2

@barcelonaLM Największa kompromitacja w historii futbolu. 7 bramek, u siebie w 1/2 MŚ...

0

@derlysy1979 Spokojnie, Włosi odrobią

2

@Azi w karnych wejdzie Twój wynik ;)

6

@Yosemite jestem prostym człowiekiem. Widzę Gothica, daje zielone

1

@Comentateiro dokładnie, za Valverde był najlepszym stoperem LaLiga

#teamErnestodidnothingwrong

2

@Krokiet masz rację, nie zasłużył na wszystkie. W 2010 roku powinien wygrać Sneijder lub Iniesta.
@koziar No ale w decydującym momencie przegrał. Jak Henry w 2006 czy Kahn w 2002. Do tego w Europie nie wygrał nic, podczas gdy Ronaldo miał LM z rekordem bramek. Ja bym dał ZP za 2014 rok Neuerowi

0

@Janas11224 nie ma to jak robić rzeczy na studia po nocach i dla rozrywki czasem zerkać okiem na jakieś mecze ;)

0

@GeraltzKatalonii PotęŻnY Nazario go wyjaśni w półfinale

0

@FCB24 Potrzebują stopera z najwyższej półki

12

Spinazzola zerwał ścięgno Achillesa, moim zdaniem jak na razie MVP turnieju. Szkoda, bardzo przyjemnie się go oglądało

0

Di Lorenzo to jedyny słaby punkt Włochów

1

@IbrahimAfellay już dają. Wilnajdum 12, Donnarunma i Hakimi pewnie z 10-15, Ramos z 20. A we Francji jest 45% podatku więc te 60 baniek netto to tak naprawdę 110.

0

@Emhyr FFP uwzględnia przychody klubu bodajże z ostatnich 5 lat. A te w sezonie 15/16 były olbrzymie z uwagi na tryplet i brak możliwości sprowadzania zawodników. Do tego doszedł covid

0

@victor nie, ale to już czas się bawić. Dwa lata temu złożyłem skład Ajaxu i grało mi się całkiem ok. Myślę że tak na S1 powinno starczyć

0

@Pawel13sz obecnie to chyba największym talentem jest Thiago Almada

0

Anglia z autostradą do finału, liczę że Duńczycy pokrzyżują im święto.

0

Zuber 4 asysta w turnieju

1

@PatrychoO No te mecze tam mają piknikowy klimat

1

@Encore
1.Turcja- przed Euro ograli Holendrów, Chorwatów a tu byli tłem dla Walii
2.Polska- no jak można przegrać ze Slowacją
3.Holandia- bardzo głośno pękł balonik po fazie grupowej

0

@PatrychoO też, ale potem sobie przypominam że grają w Baku

0

@Emhyr Nazario hat trick w finale i Złoty Balon

0

@Dundersztyc Dania w finale ez

0

Byłem pewien że głośno pęknie ten holenderski balonik. Myślałem że dopiero w 1/4 z Danią, a tymczasem już Czesi pozbawiają ich złudzeń.

1

Włosi chyba po prostu postawili na remis

0

@Encore najśmieszniejsze jest to, że przecież nie tak dawno graliśmy w eliminacjach, i po 48 minutach było 3-0, a kadry obu drużyn nie zmieniły się szczególnie. Od meczu wyjazdowego z Danią u nas wszystko poszło w złą stronę. Potencjał obu drużyn jest podobny - kadry na ME to odpowiednio 258 milionów w przypadku Polski(bez Milika i Piątka) i 270 w przypadku Danii(bez Eriksena).

Dlaczego Dania jest w ćwierćfinale a my na wakacjach? Bo związek miał wizję, zbudowano drużynę wokół gwiazdy, a nie pod gwiazdę. My dziś bez Lewandowskiego jesteśmy drużyną z 4 dziesiątki w Europie, Duńczycy z pierwszej.

0

@vangoor Dembele by pasował do reprezentacji Polski pod tym względem

0

@DonMatteo901 jeszcze powinien być o 15 i skomentowany przez Szpakowskiego

1

@Cochise spójrz na to z innej strony. Gdyby nie Boruc to z Austrią i Niemcami byłyby kompromitacje. Z Grecją również porażka. Już nie wspominając o tym co zagrał Fabiański ze Szwajcarią bo obrona wolnego Rodrigueza to był kosmos.

A na tym turnieju w meczach ze Słowacją i Szwecją 6 celnych strzałów, 5 bramek...

Jeśli chcemy ugrać cokolwiek na turniejach, potrzebujemy wyraźnej pomocy ze strony bramkarza,bo mamy tę pozycję mocno obsadzoną. Szczęsny nic nie zawalił, ale również nie pomógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?