La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

10

Zibi :D Co do Lewego to sam mówił, że dopiero po wyjeździe z kraju i dzięki pracy z topowymi trenerami typu Klopp i Pep zdał sobie sprawę jak można trenować i jak można się rozwijać. Jakby został w PL to raczej nie byłoby takiego skoku.


0

@IronSanHybrid kto to po prawej?

konto usunięte

3

@escarabajo Bednarek,Kędziora,Jóźwiak,Linetty,Moder

1

@Hushovt dzięki:) mam go w fantasy, ale poza wynikami ograniczyłem śledzenie ekstraklasy:)

0

@IronSanHybrid Ogólnie to ma trochę racji. U nas jest błędne koło:
-młody zawodnik gra dobry sezon
-sprzedają go za ~5 milionów euro
-ściągają ogórów z zagranicy
-odpadają z pucharów
-dziwią się dlaczego piłkarz Dinama Zagrzeb jest wart 4* tyle(bo może to Dinamo gra w LM, a nie Legia z Lechem)

Należałoby przetrzymać jedną generację kilka lat dłużej i osiągnąć coś w Europie. No ale to niemożliwe.

0

@Pressinho Ale też fatalnie zarządzane kluby są tego powodem.

0

@Gosciuu Właśnie o tym pisałem. Wrzucamy do budżetu hajs z LE-> "Mistrz Mołdawii" okazał się za mocny-> trzeba zdobyć te pieniądze inną drogą. Do tego dochodzi 2-3 trenerów na rok i mamy kompleksowy obraz polskiej piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?