La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

0

Juventus nieźle się zbroi. Zdecydowanie brakowało im lepszych pomocników i ściągnęli - może nie wybitnych, ale bardzo dobrych lub prawie bardzo dbrych Rabiota i Ramseya (i to za darmola). Można powiedzieć, że teraz to Juve na prawdę będzie grało ładną piłkę, tym bardziej, że trener zmienia się na takiego, który chętniej gra ofensywnie, a nie po 1:0 się cofa bronić wyniku.
Ale :D
Juve pakę miało w 2015 roku (finał z nami) - Pirlo, Marchisio, Vidal i Pogba - wtedy cały skład mieli kapitalny, może brakowało im tylko jakości w ataku.

0

@puyol_presidend5 Rabiota do dziś mam w pamięci, schował w Paryżu Busquetsa i reszte jego ekipy z pomocy do rękawa. Genialnie gral w tym meczu, dobra technika + wzrost. De Jong jest lepszym piłkarzem, ale Juve bedzie miało pocieche z francuza.
Z kolei Ramsey- dla mnie średniak

0

@puyol_presidend5 Rabiot pół roku nie grał w piłkę, Ramsey to też nie najwyższa światowa półka... Do tego Can, Khedira i Matuidi. Kreatywność żadna. Jedynie Pjanić z środka pola Juventusu jest playmakerem. Granie skrzydłami i wrzutki na CR/Mandzukicia? No ok, ale bez gry środkiem to będzie zbyt czytelne. Nadal uważam, że środek pola i zbyt ofensywne boki obrony sprawią, że Juventus nie będzie w stanie wygrać LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?