Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiadomo,nasz ewentualny półfinał będzie raczej w środę, ale uważam, że mecz z Levante będzie o 16:15 w sobotę. Natomiast jeśli chodzi o bilety, to spokojnie na miejscu dostaniesz na ten mecz, więc na razie czekaj.
0
Ktoś gdzieś wklejał, że w serialu na dworze Kazimierza Wielkiego była papryka, którą przywiózł do Europy Cortez jakieś 150 lat później... Sam serial miał na pewno spory potencjał, bo jest to okres dość ważny, a jednocześnie zapomniany w naszej historii, ale niestety nie wyszło.
0
To wydawałoby się dość logiczne, że młody, utalentowany Francuz poszedłby do najlepszego klubu w kraju, ale nie dla szejka. Robi to, co Perez na przełomie wieków-kupuje gwiazdy, a nie dba o cały skład. Kupił Ronaldo i doszedł do półfinału, a dalej z LM wywalił ich Morientes i kilka sezonów w 1/8. Nawet gdy wrócił z tą samą filozofią, nie przeszli Lyonu.
Gdyby PSG wzmacniało się równomiernie, tak jak choćby City, a nie wywaliło kupę kasy na dwa zakupy do przodu efekt mógłby być inni.
Na wyciągnięcie wniosków nigdy nie jest za późno, jeśli ma się tak zasobny portfel. Ja na miejscu PSG, zainteresowałbym się Hallerem, Mendym czy Lucasem, ale spodziewam się, że jeśli odejdzie Cavani, to Paryż prędzej rzuci się do walki o Icardiego niż rozłoży pieniądze.
A co do Dembele- dużo zależy od przyszłości Neymara i Mbappe. Jeśli ten pierwszy pójdzie do Realu- to możliwe, że Dembele zasili PSG, natomiast jeśli ten drugi, to uważam, że będą toczyli walkę o miano najlepszego piłkarza świata.
0
https://www.futbin.com/19/player/18503/Pablo%20Sarabia/
2
Żaden. Lepiej kup HL Sarabię.
1
ZB zdobył Cristiano.
1
ZP dostanie zwycięzca LM. Nawet Tadić może ją dostać jeśli zagra jeszcze 5 meczów takich jak ten z Realem.
3
Dodałbym jeszcze:
Pedro znów zamiast Alexisa
Mascherano znów na stoperze
0
No wygrał, ale to był jeden z najdziwniejszych konkursów jakie widziałem. Kraft i Wellinger w wielkiej formie bijący się o zwycięstwo w RAW Air, jeden 160, drugi 210. Kilka punktów i całą wielką przewagę by roztrwonili. Natomiast w zeszłym sezonie Stoch miał zjazd w Vikersund, a w Planicy pozamiatał. Teraz będzie ciężko, ale nie przekonuje mnie Kobayashi na mamutach. W Planicy przy spadku z jeszcze większej wysokości może być różnie.
0
Wygrał tu w 2017, w zeszłym było średnio.
0
Niekoniecznie. W Planicy wszystko może się zmienić, a różnice w tej klasyfikacji będą minimalne.
0
Milan ma mega potencjał na przyszłość. Cały ich pierwszy skład ma poniżej 25 roku życia[poza Rodriguezem na LO], a na ławce jeszcze Cutrone czy Castillejo. Mimo wszystko przydałby im się jakiś lewoskrzydłowy, bo Calhanoglu mnie nie przekonuje, a Borini to już w ogóle. Mówiło się coś ostatnio o transferze Depaya. Uważam, że byłby to strzał w 10.
0
Pójdę dalej. Z Brzęczkiem na ławce nic nie wygrywamy.
0
Dla białych to Zidane jest najlepszy a Pep miał szczęście. To samo można powiedzieć o ich zwycięstwach w LM-że pomogli sędziowie.
0
Jakby tu była taka sytuacja i nagle wrócił Pep to też każdy by tak pisał.
1
Co jak co, ale Messi mógł wyjaśnić ten awans wcześniej mając kilka sytuacji które zmarnował. W tym meczu to nic nas nie kosztowało, ale w następnych rundach może być inaczej. Wystarczy wspomnieć mecz z Juventusem w sezonie 16/17, gdzie na wyjeździe mieliśmy kilka 100% sytuacji, a przegraliśmy 3-0/
2
Na lewej obronie mamy młodych. Cucurella daje sobie radę na skrzydle w Eibarze, a do tego jest jeszcze Miranda. Priorytetem powinien być Jović i nade wszystko de Ligt.
0
Barca-Totki
Live-MU
MC-Juve
Ajax-Porto
0
Obejrzenie meczu w kinie to inna bajka. A wydaje mi się, że Bayern i Liverpool razem mają więcej kibiców w Polsce niż Barca i Lyon. A to oznacza większy zysk dla kina.
0
Dembele CL jest słaby, Ney również raczej nie jest wart swojej ceny. Dałbym na lewą stronę Promesa OTW, Ben Yedder SIF(wychodzi teraz) na szpicę, a na prawą Mbappe.
4
Nic dziwnego. Większe jest zainteresowanie tym meczem.
1
Łatwiej wrzucić piłkę w pole karne, niż to wykorzystać.
1
No i co? Idąc tym tropem myślenia, to jak objadę dzieci na orliku to jestem lepszy od Ronaldo? To jest piłka nożna i najważniejsze jest wygrywanie. Żeby to robić potrzebne są bramki,a Cristiano strzela ich na potęgę w ważnych meczach. W tym czasie Messi człapie i tak naprawdę jego drużyna gra w 10. Kiedyś było odwrotnie, ale ta sytuacja utrzymuje się od sezonu 15/16. Przez 3 sezony Messi zagrał dwa świetne mecze w ważnych momentach. Cristiano rozegrał więcej z samym Atletico.
0
To jedyny zespół mający w tym sezonie pozytywny bilans z City.
5
A ja jutro wyczuwam awans Lyonu. Do tej pory w rewanżach się nie pomyliłem, oby to był pierwszy raz
0
Guardiola w 4 sezony zdobył 14/18 trofeów
Zidane w 2,5(nie liczę ligi przegranej jeszcze przez Beniteza) zdobył 9/12
W procentach 77,8%-75%, a warto zwrócić uwagę, że dzięki Zidane'owi Real zdobył jeszcze KMŚ.
Statystycznie to dwaj równorzędni trenerzy, więc jeśli Guardiola jest uznawany za najlepszego trenera Barcy w tym wieku, to deprecjonowanie Zidane'a jest bezsensowne. To, że Real nie grał tak ładnie to nie jego wina - ich kadra miała inne atuty.
1
Navas---wiek i relacje z Courtois, które nie wydają się dobre
Nacho/Vallejo----- w przypadku transferu stopera
Marcelo---- wiek i ostatnia szansa na zarobek dla klubu i niego, a jego miejsce i tak zajął Reguillon
Modrić i Kroos--- zdają się być wypaleni. Ten pierwszy jest już dość stary, a mundial sprawił, że nie zdążył się zregenerować i jest nierówny. Kroos natomiast od kilku sezonów nie może wejść na swój stary poziom.
Bale---- ostatnia szansa na zarobek, jego nazwisko jeszcze coś znaczy, a w tym momencie dla Realu jest zbędny, bo tak naprawdę to napastnik nr 5 w hierarchii Solariego i 6(za Isco) w hierarchii każdego innego.
0
Akurat Karim to ich najlepszy piłkarz w tym sezonie i chyba jako jedyny poza Ramosem z graczy których trenował Zidane spełnia oczekiwania.
0
Wolę Neymara w Realu aniżeli Mbappe. Brazylijczyk jest starszy i ma mniej poukładane w głowie, a poziom w tym sezonie prezentują podobny.
1
U siebie tak, w Rosji może być różnie.