Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym sezonie zrobił takie dwa, faktycznie często. Myślę, że każdemu można by kilka zliczyć. Poza tym dla bramkarza ważne jest zgranie się z obroną, popatrz na dwa pierwsze sezony Ter Stegena, jak to wtedy wyglądało. Alisson mimo to uratował kilka punktów w tym sezonie Liverpoolowi.
8
MAtS z Betisem też zaliczył błąd. Nie można oceniać bramkarza po jednej wpadce. Myślę, że Alison to jednak TOP 5 i razem z Edersonem najlepszy bramkarz PL.
1
Nie.
W sezonie jest zazwyczaj około 27 konkursów, na razie odbyło się 6. Jeśli Stoch wygrałby wszystkie a Kobayashi był zawsze drugi zarobi nad nim ponad 300 punktów. To czysto hipotetyczne, ale nie, 150 punktów to nie jest dużo, nawet przed RAW Air. Gdyby zostało do końca 7 lub 8 konkursów to i tak mało by było.
Punktacja:
1-100
2-80
3-60
4-50
5-45
6-40
7-36
8-32
9-28
10-24
11-30 proporcjonalnie 20-1
1
Może coś sztucznie obciąża dysk. Spróbuj przeskanować system, a jeszcze wcześniej przeczyść dysk CCleanerem, może coś tam zalega.
2
1.Upadek Konstantynopola- wstęp do kolonizacji i podboju Ameryki w celu odkrycia drogi morskiej do Indii.
2. Wybuch rewolucji francuskiej- zmiany społeczne, które doprowadziły do uwłaszczenia chłopów a dalej do zniesienia niewolnictwa.
3. Wybuch I wojny światowej- wstęp do upadku systemu kolonialnego.
Kolejność chronologiczna, osobiście w kategorii ważności widziałbym 2,1,3.
2
Nic z tego; iPhone'a 7 wyrwiesz taniej, a i jest to urządzenie dość wiekowe. A8 to półka niżej niż iPhone 7, ale również ma rok, a dla Samsungów to dużo. Jeśli koniecznie Samsung to weź S8 za około 1900. Ma ten sam problem co A8, ale to półka wyżej niż iPhone 7. Na ten moment to chyba najbardziej opłacalny model Samsunga i jeden z najładniejszych smartfonów na rynku. Oczywiście możesz zainteresować się chińczykami, czyli Huawei P20, Honor 10/Honor Play czy Pocophone F1, jeśli nie przeszkadza Ci notch. W innym przypadku bierz S8.
1
Też bym chciał, ale lepiej było wydać nie wiadomo ile na gościa, któremu kończył się kontrakt rok później...
3
Ale Muller to jest dzban... Za to zagranie powinien dostać z 5 meczów kary minimum.
1
Jak Real nie dostanie Schalke to będą mieli olbrzymie problemy. Romy i Atletico nie dostaną, mogą dostać Anglików- Spurs, United i Liverpool, albo Lyon i Ajax/Bayern. Z każdą z tych drużyn będą mieli problemy, chyba, że z Ajaxu odejdzie de Ligt i de Jong.
2
Żaden. Liczą się mecze bezpośrednie. A tam Roma przegrała oba.
0
Mecz z Liverpoolem byłby śmieszny. Patrząc na formę obydwu drużyn na wyjazdach w jednym meczu byłoby 4-0 a w drugim jakieś 5 dla gospodarzy... Z angielskich drużyn poproszę United.
0
Do Fify czy Lola starczy z nawiązką, ale o płynnej grze w wiedźmina możesz zapomnieć. Nawet składając kompa, to wydatek rzędu 3, 3-5k. W przypadku laptopa około 4,5-5,bo do wysokich i FHD minimum to RX 570/GTX 1060.
0
Najpierw rewanż Fury'ego z Wilderem, i pewnie zwycięzca zawalczy z Joshuą. No chyba, że będzie kolejny remis i nigdy nie dojdzie do unifikacji
0
Joshua dostałby od Wildera ciężki nokaut, a Fury by go bezlitośnie wypunktował.
0
Gdyby nie dwa knockdowny Fury'ego, to spokojnie by wygrał. Tak remis, choć moim zdaniem z lekkim wskazaniem na Wildera.
0
A7 2018 ma gorszy aparat niż S7. Nie liczy się liczba, tylko jakość. Porównaj sobie zdjęcia.
0
S6+ nie rozważaj. Jeśli chcesz Samsunga i nie interesują Cię aktualizacje- bierz w tej cenie S7. Jak będziesz cierpliwy znajdziesz za 1100-1200. P20 Lite jest o jakieś 200-300 zł przeceniony.
1
Zobacz jaki wpływ wywarł Henry na Arsenal, a jaki Lewy na Bayern. I dlatego Francuz przeszedł do historii, a Lewy zawsze będzie jednym z wielu.
1
Wybór jest prosty. Cornet.
1
Magnus Carlsen po raz trzeci obronił tytuł mistrza świata w szachach. Pokonał Amerykanina Fabiano Caruanę 6(3)-6(0)
0
Lepiej dorzucić 200 do H10, a jeśli coś do 1,5k od Huawei/Honor to już bardziej Honor Play niż Honor 8x
0
70 za Isco?
Halo, Bartłomiej? Bierz trzech.
Przy obecnym rynku mniej niż 100-150 Real za niego nie krzyknie. No chyba, że są zdesperowani i muszą dopełnić jakoś FFP, bo planują jakieś 300 baniek na Neymara/Mbappe.
1
Wydaje mi się, że był taki moment, w którym sygnalizował problem, i najwyraźniej dostał polecenie próby rozbiegania. Zawinił sztab- bezdyskusyjnie. Ale także trener, który bał się przeprowadzić drugiej zmiany związanej z kontuzją.
0
Ernesto powinien odpowiedzieć za to. Zostawia na boisku gościa, który łapie najcięższą możliwą kontuzję. Widać było, że jest nie tak. Wydaje mi się, że przekazywał to do sztabu. Ale przecież wszedł w drugiej połowie to go nie zdejmę. ..
0
Wybacz, że czekałem z odpowiedzią, ale chyba nie ma lepszego argumentu broniącego Rakiticia niż mecz z Atletico. Spodziewałem się takiego przebiegu. Przez 90 minut oddaliśmy 2 celne strały. 1 z gry i 1 z wolnego... Ivan jest u nas reżyserem gry. To on zwalnia ją i przyspiesza. Potrafi przenieść ciężar gry z jednego na skrzydła, a do tego nie boi się oddać strzału w odróżnieniu od Busquetsa. Choćby Vidal bardzo chciał, nie jest w stanie dać nam tyle w rozegraniu, co Chorwat. Artur również. Dlatego Rakitić jest dla nas równie ważny co Messi i Suarez. Bo nie mamy dla niego zastępcy, a i ciężko byłoby równorzędnego znaleźć. Na myśl przychodzą mi jedynie Kroos( oczywiście nie w obecnej formie) i Pjanić.
0
Chyba wiedzieliśmy na co się nastawiamy. A do 90 minuty nie oddaliśmy celnego strzału z gry.
0
Pozwolisz, że wymienię Ci "osiągnięcia" Messiego w tym meczu:
-asysta po ratunkowym podaniu, bo już nie mógł dryblować...
-kilka strat w stylu"nie podam mu"
-4 wolne(2*trybuna, lekko w Oblaka, w mur)- "Luis, ja strzelam"
- przebiegł jakieś zawrotne 7-7,5 km
0
Valverde swoje ugrał. Zaryzykuje stwierdzenie, że cały ten mecz graliśmy na remis. Zaczęliśmy poważną grę po stracie bramki i skończyliśmy, po jej strzeleniu.
PS: Wie ktoś, gdzie można sprawdzić, ile Messi w tym meczu przebiegł? W 35. minucie miał zawrotne 2,8 km, co dało by łącznie jakieś 7,2... Zdarza się, że bramkarze mają po 6. Nie można wygrać meczu, jeśli gra się tak naprawdę w 10...
2
https://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p4/Madrid/Imagenes/2017/05/10/Recortada/img_aaguilar_20170510-205054_imagenes_md_otras_fuentes_c_fjcdzxoaau5gh-kLyC-U422471696231jzC-980x554@MundoDeportivo-Web.jpg
Nie przebiją tej i tak
0
"Przełóż strzykawkę tak, aby wynik był korzystny"