0

*figo

0

Dziwi trochę Kalifornia, transfer LeBron powinien nakręcić sprzedaż koszulek Liverpoolu.

4

W Bilbao Valverde grał 4-2-3-1, co szkodzi dziś spróbować? Messiego nie da się zastąpić jednym zawodnikiem.
Widziałbym
MAtS
Semedo-Lenglet-Pique-Alba
Busquets-Arthur
Dembele-Coutinho-Malcom
Suarez

0

Mam wrażenie, że ruchy w następnym okienku będą wyglądały tak:
-Neymar --->Real Madryt
-Dembele--->PSG
-Hazard--->Barca
Jeśli Real nie zdobędzie niczego, a jest na najlepszej drodze, Florek będzie musiał sięgnąć do kieszeni, a Neymar jest medialnie kilka poziomów wyżej niż Mbappe i Hazard.

0

Ale no właśnie to jest powód, dlaczego wigilia nigdy nie będzie wolna. Zdarzają się setki osób, którego czegoś zapomną i kupią to na ostatnią chwilę. Dla hipermarketów spożywczych jest to istny raj. Ktoś przyjdzie po masło, a wyjdzie z torbami pełnymi zakupów. Biznes to biznes.

0

Ter Stegen, Oblak [kolejność losowa]
Courtois

De Gea miewa wpadki, Lloris też
Neuer już nie wróci do formy sprzed trzech/czterech lat.

0

Jeśli łyknie Benzemę, to i Raula. Uważam, że jeszcze z 10 bramek w LM strzeli.

0

Twoje szanse na to "coś" odjechały razem z ambulansem z Messim.

0

Brawo Ernest,
Po reprezentacjach trzeba zagrać bez zmian, szczególnie że klasyk za tydzień, a w międzyczasie mecz z Interem, który jest w świetnej formie ostatnio... Gramy z zespołem, który pójdzie na wymianę ciosów, będzie dużo przestrzeni, więc przydałby się Dembele. Busquets nigdy nie dostanie odpoczynku

0

Inne porównanie:
https://www.kimovil.com/pl/sony-xperia-z3-dual-sim/antutu
Telefon z SD636:
https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-xiaomi-redmi-note-5

W antutu jest prawie dwukrotna przewaga na korzyść SD 636

0

Nowe wcielenie Abidala. Przydałby się na pewno.

0

Nic lepszego(zauważalnie) niż Galaxy S6 do 1000 nie znajdziesz. Za 1,1k/1,2k możesz znaleźć Mi A2 nieco wydajniejsze lub poszukać dalej. Za 1,3k/1,4k możesz wyrwać Nokię 8/Poco F1.

0

Klopp/Nagelsmann

0

Nie wsadzisz obu, do tego zasilacz i płyta i tak by nie wytrzymała. Wrzuć samo 1050Ti. Do tego procesora to i tak max.

0

Wiatraki to chłodzenie. Im wydajniejsze tym lepsze. Dwa zawsze będą lepsze niż jeden i zapewnią niższe temperatury. To jednak nie ma aż tak dużego znaczenia. Najlepszy wydaje się Cerberus, gdyż ma najwyższe zegary, ale tak jak pozostali doradzałbym Ci poszukać GTX 1060, nawet w wersji 3GB, lub RX 570/580. Poczekaj z miesiąc i dozbieraj.

0

Argument o leworęcznych jest bezsensu i totalnie nie na miejscu. Tak, praworęczni gardzą leworęcznymi, jak wszyscy których jest więcej gardzą tymi których jest mniej. Nawet jeśli tego nie widać na pierwszych rzut oka. Dlaczego okna w salach szkolnych są po lewej stronie? Bo praworęcznym tak jest łatwiej i leworęczni muszą się do tego dostosować. W przypadku orientacji seksualnej nie można się dostosować. Dlaczego?
A do czego prowadzą choroby?Do wyginięcia gatunku.
Gdyby 100% ludzi było homo, też byśmy wyginęli. Wszyscy gadają dbajmy o środowisko, zatrzymajmy robotykę, bo to nas zniszczy. Ale jeśli zalegalizujemy homoseksualizm, sami możemy do tego doprowadzić. I właśnie to dorośli są najbardziej przeciwko temu. Gdyż mając dzieci, ułożone życie prywatne, chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci, a może i dalej. A w przypadku homoseksualizmu swoich dzieci wnuków nie doczekasz, więc cały twój cel na resztę życia, jaki zakładałeś sobie te 20 lat wcześniej idzie na marne.

0

Kiedy będą bilety dostępne?

0

Mbappe w wieku 19 lat strzelił dwie bramki wicemistrzom świata, i wywalczył przeciw tej drużynie karnego mijając połowę drużyny przeciwnej. Faktycznie, bardzo daleko mu do tego...

0

Pocophone F1
Nokia 8
Galaxy S7
Wyrwiesz za podobne pieniądze, powinieneś wybrać wg własnych preferencji. Na szczeblu wydajności wygrywa Poco, na szczeblu wykonania i aparatu S7, jeśli chodzi o aktualizacje wygrywa Nokia 8.

0

1.Piłka nożna
2.Skoki Narciarskie
3.Siatkówka
4.NBA[bo Eurokosz to inny sport]
5.Boks

0

Valdes
Alves-Pique-Puyol-Abidal
Xavi-Yaya Toure-Iniesta
Messi-Eto'o-Henry
11, która jako jedyna w historii wygrała 6. pucharów. Nie widziałem futbolu lat 90.,ani Cruyffa więc ich nie oceniam.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Bramka kolejki to gol Leo na 4-2. Może nie sam strzał, lecz przepuszczenie piłki przez Suareza do Messiego. Maestria!

0

Nie, nie przysłali.

1

Złota Piłka jest za rok kalendarzowy i przyznają ją w grudniu/styczniu dziennikarze FF, a co do głosowania to kiedy się kończy nwm
Nagroda FIFA jest przyznawana we wrześniu za wcześniejszy sezon.

Więc głosowania o ZP nie było, ale głosowanie o "nagrodę za zeszły sezon" było.

5

Jedziemy na najcięższy wyjazd w LM i gramy 3 zawodnikami totalnie bez formy- Busim, Pique i Rakietą... Będzie bardzo ciężko wywieźć punkty.

1

I przed szansą by spieprzyć nam 4 mecz z rzędu

1

Ale Pique by to dobił...

0

Zobaczymy koło 18 ;)

1

Myślę, że wystawienie Pique na środku obrony to teraz totalne harakiri. Na prawej ja bym dał Semedo, a do środka Roberto, razem z Rakiticiem i Coutinho, bo Busquets też nie zachwyca. Tak swoją drogą, ich formy są komplementarne, jak jeden jest pod formą, to drugi również, i odwrotnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?