Przemas8411
Dołączył/a: maj 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakub1513 Zakaria i Kessie są nierealne niestety. Będą darmowi i bić się będzie każdy topowy klub. U nas problem w pomocy polega w mojej opinii na braku dwóch mocnych fizycznie I szybkich środkowych pomocników. Pod tym względem odbiegamy od każdego klubu z topu. Tworzymy młode talenty które sylwetką przypominają dzieci z podstawówki.
0
@Encore masakra. Czytałem, że kilku zabitych i 20 zaginionych....straszne
2
Bolesny fakt jest taki, że Benzema i Vini razem 27 bramek.... My w tym aspekcie nie mamy niestety nikogo kto by gwarantował chociaż 15 bramek w całym sezonie... Torres też nie jest takim gwaratem raczej kotem w worku za dużą kasę na obecną chwilę. Inna kwestia, że to bardziej skrzydłowy albo fałszywa 9
0
@Pawel1985 co do Bale się nie zgodzę. Kasa spora ale dał im dużo. Bramki w finałach plus ośmieszenie Bartry. W tej kategorii bym go wyciął. A że teraz golfistka to nie zmienia faktu, że swoje zrobił
0
@LuminO równie dobrze z grona można wykluczyć Bale bo grał dobrze i strzelał ważne bramki w finałach i ratował dupsko Realowi.....
2
@hazo428 zapomniałeś o Griezzim? coraz bardziej mam wrażenie, że FdJ do tego grona dołączy. Strasznie stanął w miejscu chociaż dawał fajne momenty.
0
@Michalak chyba max 50. Aston V. ma też łeb na karku i wiedzą, że mamy despere. Czytałem wczoraj, że pokryją 40-50 pensji
0
@ini_barca twoje wyliczenia mają sens. @blazeq fajnie to opisujesz ale wszystko jest w wariancie mam wrażenie mega optymistyczny. Ogólnie rzecz biorąc wygląda to na bankruta który przy najmniejszym błędzie zawiśnie na szubienicy;) Czekamy na artykuł o finansach:)
0
@blazeq jeśli to prawda, że dalej więcej wydajemy niż zarabiam to budżet płacowy może być podobny jak teraz. Jasne zejdziemy z pensji Dembele i może Roberto ale czy to wystarczy?Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ja cały czas mam do Laporty żal z jego deklaracje podczas wyborów, że ma dogadanych inwestorów i sponsorów ale nic się w tej kwestii nie zmienia.
0
@blazeq dlaczego uważasz, że limit płacowy będzie dużo wyższy na przyszły sezon ? pisali jakiś czas temu, że będzie to 95 mln. Co do transferu Halanda uważam, że jest niemożliwy do zrealizowania.
0
@bonkers89 zadłużenie Realu wynika z kredytu na stadion. Niedawno o tym czytałem
3
@lukkobe Real miał podobną. Policz graczy z covid em, bez kontuzjowanych. Bo kontuzje nie są brane pod uwagę
0
@Patry10 a Laporta co robi? Dalej nas zadłuża w imię czego?
0
@fotohobby jeśli uważasz, że kupowanie na kredyt i dalsze zadłużanie klubu to dobra opcja to super. Tylko żeby Lapcio nas do końca nie zatopił. Wydawanie 60 mln na Torresa to przesada tym bardziej, że nie jest gwarantem podniesienia poziomu sportowego. Za takie pieniądze gracz musi z miejsca taką gwaracje dać. Pamiętaj że to wszystko na kolejny kredyt. Uważam, że to totalna głupota. Mamy w miarę dobry zespół i spokojnie możemy walczyć o czołową 4 LL. Przy tym dalej płacić długi czyli oszczędzać. Co będzie dodatkowo jak Torres się nie sprawdzi?
5
Nic nowego. Kolejnym problemem jest to, że braliśmy kredyt na spłatę zaległych wynagrodzeń i zobowiązań, a teraz już myślimy o wielomilionowych transferach. Oj Panie Laporta żebyś Pan nas do końca nie zatopił
0
I do tego jeszcze dorzucimy dla nudy Haland:D fantazja ludzka nie zna granic
0
@Nemeczek79 po co ?;)
1
@grubiorz żaden z wymienionych jest po za naszym zasięgiem. O takich zawodników będą bily się największe kluby w Europie. Aspekt czysto sportowy odpa bo w każdym klubie z topu mają podstawę plus gwarancję pucharów. U nas wolę nie wspominać. W dodatku finanse i to że nas nie stać. Rozumiem że jako kibic Barcy chcesz głośnych nazwisk ale prawda jest taka, że nie ma na to szans przez kilka lat. Obecnie Barca to sredniak i nikt z topu nawet jak będzie kasą tutaj nie przyjdzie
1
@Greenalley problem nawiązując do Pedriego jest taki, że mu się chce ale piłkarsko ma mega dużo do zrobienia. Pedri w mojej opinii w przyszłości będzie poniżej Nico. Zresztą tylko w Nico ja widzę potencjał na gwiazdę. Reszta to ewentualnie solidni gracze w przyszłości
0
@Herbert rozwinąłem wątek. Jego obrona cvx świadczy, że jest idiota. Porównując do Polskich realiów nawiążę do Orlenu i ich reklam. Masę na eskach i autostradach informacji, że mamy jedno z najtańszych paliw w Europie. Ale brak informacji jak cena paliwa przekłada się na wysokość zarobków. Rozumiesz co mam n myśli?
4
Ja pierdziele czy w Sporcie coś ćpają? Masakra co za bezdety. Tamte czasy już się skończyły, a oni co ? Dalej pierdo.... w starym stylu
0
@Herbert dlaczego? Jak można bronić CVC? Zresztą jak można w to wejść? Jest idiota bo zadłuża kluby na kasę i myśli, że nikt tego nie widzi. Wejście Laporty do CVC również pokaże że mamy szefa idiote. Różnica między nim a Tebasem jest taka, że Tebas na tym zarobi pewnie pod stolikiem, a Laporta zadłuży Barcę na 40-50 lat. Czemu zadłuży? 10-11 % z praw to jest kupa kasy. Barca dostaje z tytułu praw porównywalną kasę co Real czyli najwięcej w lidze. Tutaj nie trzeba być geniuszem biznesu żeby o tym wiedzieć. Mam nadzieję, że Laporta nie jest taki głupi. Ale niestety widać, że jest mega nieprzygotowany i szuka na teraz rozwiązań ale nie myśli długo falowo. Czyli nie myśli co będzie z klubem za 10 lat grunt, że na teraz będzie spokojnie...dlaczego nie myśli długo falowo? Espai Barca,! Wiadomo w jakim stanie jest stadion ale robienie teraz w obecnej sytuacji krechy na 1,3 mld euro jest skrajnie nieodpowiedzialne. Taki ruch powinno się wykonać najwcześniej za 2-3 lata jak sytuacja finansowa się w miarę unormuje..
0
@Desperados21 dokładni. Busie i Pikej powinni już odpuścić. Z roku na rok mają zjazd. Pytanie tylko zostaje kto ma grać jak odejdą? Przy obecnej sytuacji finansowej nie ma szans na dobrych grajków. Nawet darmowy Kessi czy Zakaria będą raczej bez szans do wyciąga. Bije się o nich połowę klubów. Może Pogba ale tutaj są dwa minusy. Real czy Juve już nie za bardzo go chcą więc w akcie desperacji może przyjść. Chociaż pewnie t PSG go wciągnie. Drugi minus to wynagrodzenie i jego forma która faluje strasznie
3
Jak można wymienić wypożyczonego zawodnika jakim jest Luuk dJ??
1
Xavi weź chłopie nie pierd......
0
@Nemeczek79 chyba srack:D żaden z niego świetny bramkarz ale że wciąga Matsa to fakt
0
@ViscaDelFritz1983 pisali dziś n Barca.com że 2 mln. I weź bądź tutaj mądry:)
1
@anxted a jaką ty widzisz za Xaviego? Że dodał Abde na skrzydle? Abde szybki jest ale po za tym technicznie i wizję gry ma daleko! Koeman w różnych sytuacjach chociaż starał się zmienić obraz gry jak nam nie szło. Co zrobił Xavi w meczu z Osanuna jak prowadziliśmy 2-1? Żal czasem to komentować
2
@JarekS zgadzam się w 100%. Ogólnie patrząc na mecze za Xaviego po za może większym presingiem nie widać taktyki. Taki trochę szalony futbol. Zmiany często też chyba pod mocnymi emocjami ale bez właściwego podejścia taktycznego. Mam wrażenie, że Xavi powiedział im grajcie Jak umiecie i chcecie a coś z tego będzie. Młodzi błąkają się często po boisku, a starzy patrzą czy piłka sama do nich przyjdzie. Pod względem taktycznym wyglądamy fatalnie. Plus dochodzi dramat pod względem fizycznym. Zawszę zastanawiam się czy nie warto dać pograć w pierwszej połowie przeciwnikowi, a w drugiej przycisnąć. Tak często gra Real i q drugiej połowie masę goli wbijają. A my wiecznie od początku z pełnym impetem, a później rekawiami oddychamy. Reasumując wszystko to pachnie dalej dramatem. Dodam jeszcze zachowanie Laporty w negocjacjach z CVC to już robi się burdel na kółkach. Jak prezes nie wie co ma robić to co biedny trener ma począć. Dostosuje się do pracodawcy
0
@ViscaDelFritz1983 2 mln tylko