0

Jakoś nie jestem do niego przekonany

0

@Maciej1078 pisali gdzieś dzisiaj o tym że ruszają po niego i są dogadani. Dla Realu opcja idealna na prawe skrzydło. Będzie tani bo rok kontraktu. Świetny zawodnik. Dorzucą jeszcze PO i rezerwę dla Benzemy I mają komplet. Kasę mają więc działać mogą nie to co my

0

@masa11 jasne że Bartek odwalił ale nie winiłbym tylko jego. Zrobienie takich długów to kwestia wielu lat. Zapewne Bartek robił to samo co jego poprzednicy

0

@Pstryk napisałeś tylko potwierdziłem, że mam takie samo zdanie.

1

Skoro Abde ma być pierwszy to słabo to widzę. Druga sprawa Raphinia nie za takie pieniądze. Zastawia mnie skoro kasy brak czemu nie pomyślimy o A. Di Maria, jest za free na 1-2 sezony może warto się zastanowić a nie wywalać kupę kasy na Raphinie. Jasne to były gracz Realu i Psg, ale jakość ma dalej bardzo wysoką. Jak się kasy nie ma to trzeba się ratować nawet mało popularnymi rozwiązaniami.

1

@Crema Catalunya tylko spójrz z innej strony. Cackają się z nim bo to najlepsza opcja jaką nas narazie stać. Raphinia to o klasę gorszy zawodnik.

1

@Pstryk przestańmy się łudzić że ten sezon był przejściowy. Będzie tak przez parę lat. Przy tak gigantycznym długu nie ma możliwości zbudowania zespołu który będzie walczył o trofea. Swoją drogą Laporta zaczyna zachowywać się irracjonalnie

1

@Przemas8411 aa i jeszcze jedno przestań Pan mydlić oczy kibiców mówiąc o obniżkach wynagrodzenia skoro to jest tylko płatność rozbita na raty. A większość kibiców wierzy w szlachetność np. Pique że gra tutaj za miskę ryżu.....

6

Panie Prezio... obiecywałeś złote góry podczas wyborów, gotowych inwestorów, przygotowane już nawet umowy na zastrzyk gotówki dla Barcy. Gdzie oni są? Mówienie po wyborach, że nie wiedziałeś o sytuacji finansowej jest totalną bzdurą bo na wet na meczyki.pl o tym pisały. Zawarcie umowy z CVC czy Pan zgłupiał? Przecież to umowa kryminał zresztą sam Pan o niej tak mówił. Od początku mówiłem że on kręci bo to polityk. Większość była w euforii bo Laporta ogarnie ten bajzer. Zawsze mówiłem, że to facet mówiący dużo a słowa nie dotrzymujący. A jaki polityk dotrzymuje słowa? Teraz w akcie desperacji negocuje CVC i nie ważne dla niego, że umowa obciąża nasze finanse na 30-40 lat byle na teraz wpadło 200-300 mln. Nie oczekuję od Laporty, że przy takich długach postawi zespół w jeden czy dwa sezony, ale oczekuję od niego szczerości i przyznania się do kłamstwa podczas wyborów Zwłaszcza z inwestorami. Dodatkowo wrzuca Barcę na minę z rozbudowa/ przebudowa stadionu, takie rzeczy robi się w chwili kiedy finanse są w miarę ok. Kończąc moją płete narazie wygląda to bardzo słabo, a wystarczy czasem mówić prawdę nic więcej

1

@KluivertFCB ale my nie schodzimy z pensji tylko odraczamy ich płatność, czyli raty......

2

@GCBW zarabia więcej. On nie obniżył pensji tylko odroczył płatności na raty. Tak samo jak reszta zawodników. Przestańcie pisać że są to obniżki

1

@jarawa nie pójdzie bo Real go nie chce. Za stary, za duża kasą za transfer. Za free może by go wzieli. Po za tym mają Benzeme który w mojej opinii jest lepszy. Wiem Lewy Polak ale mega mi imponuje Francuz techniką i kreowaniem akcji. Jak Real kogoś weźmie na 9 to młodego na zmianę z Benzema

1

@Antonio1985 jasne może jak by miał 25 lat. Trzeba pamiętać że jest u schyłku kariery I marketingowo to nie Messi czy Ronaldo. Z tym marketingiem i zwrotem kosztów bym nie płynął. Transfer raz, prowizja za podpisane umowy dwa, kontrak trzy. Żaden transfer się z koszulek I marketingu nigdy nie zwrócił w 1-2 sezony. Umówmy się że więcej na topie lat nie pogra

1

@AbelKabel pewnie że chcemy ale... mamy problemy finansowe i to duże więc jak wydać to na zawodnika na lata. Tutaj był bym za jak kontrakt był na zero czyli zawodnik za free. Jeszcze aspekty typu czy sobie poradzi? Całe życie w Bundesliga. To bardziej zawodnik killer niż technika i pomysłowość. Czy będzie miał u nas tyle dogodnych piłek żeby zamienić je na bramki nie sądzę

0

50 mln to zdecydowanie za dużo jak na gracza w tym wieku. Jasne topowa 9 ale czy sprawdzi się w LL? Mam mieszane uczucia. Zdecydowanie za takie pieniądze wolałbym postawić na G Jesusa z City.

1

@Bobo25 masz rację i się absolutnie z tym zgadzam. Jedynie ubolewam nad poziomem naszej rodzimej piłki. A najgorsze jest to, że nie widać światełka w tunelu na poprawę jakości naszych zespołów

0

@Bobo25 ogólnie oglądałem trochę Ligue 1 czy Eredivisie i to zespoły z środka tabeli, ich poziom jest zdecydowanie wyższy niż cały top naszej ekstraklasy.

2

@Gosciuu nie wyczułeś że to żart? Poziom ekstraklasy jest tak żenujący, że podziwiam wszystkich którzy chcą ją oglądać

0

@Kamilos84 ja pier..... ekstraklasy nie da się oglądać. To już mój syn gra bardziej płynnie w klubie rocznik 2015 ;)

0

@monsterrize Gnarby ma rok kontraktu jeszcze więc więcej raczej Bayern nie zawoła więcej. Pewnie najgorsze to kwestia wysokości kontraktu, dlatego pewnie Real go wyciągnie. Z Torres to myślę że dobry pomysł na PS. Natomiast myślę, że lepiej jak mamy wydać tyle kasy na Rapinha to nie lepiej na 1-2 sezony za free takiego A. Di Maria.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ale oglądałeś jego mecze czy tylko zerknąłeś na statystyki?

0

@monsterrize ale facet ma rację. Widziałem kilka męczy Leeds i nic wielkiego nie pokazał. Szybki fakt ale Dembele obecnie jest od niego o klasę lepszy. Obecnie to nie zawodnik na poziomie Barcelony. Albo się wzmacniamy ale udajemy że się wzmacniamy. Jeśli mamy faktycznie wydać 40-50 mln to za podobną cenę można spróbować Gnarbyego z Bayernu. Również zawodnik zdecydowanie lepszy od Pana z Leeds

0

@Edoss przecież informacje o negocjacji z CVC są nawet na stronach Barcy. Skoro chcemy taki syf podpisać jasne jest, że sytuacja ekonomiczna jest bardzo zła. Przypomnę, że Laporta bardzo krytykował cvc. Umowa jest fatalna bo za cenę jednorazowego zastrzyku gotówki 250-300 mln pozbywamy się kilkukrotnie wyższej kwoty z naszych przychodów przez 30-40 lat. Myślenie krótkowzroczne. Tutaj naprawdę nie trzeba być Einsteinem żeby wiedzieć w jak trudnej sytuacji finansowej jesteśmy. Dlatego często się mówi o sprzedaży FdJ żeby była kasą ba kupno Lewego.

1

@Edoss jasne jest że kasy nie ma. Inaczej z CVC by Laporta nie negocjował. Inna kwestia, że ta umowa w dłuższej perspektywie ograniczy nasze możliwości finansowe

1

Oglądałem kilka meczy z jego udziałem i nie było fajerwerków. Nie rozumiem co mamy na niego taką presję....

0

@pax dodam jeszcze, że nam potrzebny trener z inną wizją niż Barcy. Najlepiej trener nie mający nic wspólnego z nami. A my wiecznie szukamy tego co było kiedyś. W żaden sposób nie ewalujemy tylko tkwimy w tym samym od wielu lat.

0

@pax taktyki takiej jak zawsze? Klepaniem milionów podań? Futbol się zmienił od czasów Pep. Teraz liczy się szybkość, dynamiką, gra na pełnej szybkości. U nas tego nie ma I nie będzie jak wiecznie będziemy uskuteczniać taki take która odeszła już do lamusa.

0

@Rust_Cohle obyś miał rację. Chociaż ja tutaj bardziej widzę np. G. Jezusa. Jasne nie wali tyle co Lewy ale wydaje mi się że charakterystyka bardziej do stylu Barcy pasuje

1

@hayek pewnie że takie możliwości ma ale mimo wszystko mam wrażenie że u nas styl gry mu na to bie pozwoli

1

@Joe_Pesci to racja;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?