2

@NeroTFP1 Z pewnością się nie zmarnuje

2

@mariosss20 Jak nie murzyny, to Albańczyki i inne jugole.

5

Ale zapierdolil honorową

0

Dopiero teraz zobaczyłem, że sędziowie mają nazwiska na koszulkach z tyłu

0

Kane strzelil jak pizda

8

Ronaldo kolejny Mundial ma za słabą reprezentację, żeby cokolwiek osiągnąć. Z kim On ma tam grać? Z Vitinhą, Nevesem, czy Bruno?

1

@Deathwing112 Wiadome było, że ogarnie. Piłkarskiego geniuszu mu nie ubylo. Powiedziałbym, że jest nawet mądrzejszy i przede wszystkim bardziej wyluzowany. Będzie dawał show

22

Żal mi fanów psychofanów Ronaldo, którzy mieli możliwości podziwiać całą kariere najlepszego zawodnika w historii, ale postanowili stanąć po drugiej stronie bariery i udowadniać na siłę wyższość swojego idola, w którą nikt nie wierzy. Tyle przegapić.

8

@mekston Dembele z tą swoją śmieszną ilością minut nawet nie powinien być brany pod uwagę.

2

Laga na Lukaku jest grana

2

@APTAPT Lakaka ma 90 goli dla tej reprezentacji. Nie zestawiaj go z takimi leszczami

2

Deco weź dzwoń i zaklepuj

1

Gdzie jest Lakaka i ulubiony obrońca Darka Szpakowskiego Toby Alderweireld?

5

Dawać mi tu dziadka Messiego. On pokaże jak się gra.

0

@MICHU2 Rozumiem, że Ty posadzilbys Albę, żeby dać szanse Cucurelli? Nie było szans na minuty dla niego wtedy

3

Gówniarz na ratunek, bo łysy nie umie z Wyspami Zielonego Przylądka wygrać

1

@PatrychoO Argentyna 2022 to była grupa walczaków, która gryzła każdy centymetr murawy i zagryzlaby za Messiego. Hiszpania jest strasznie nijaka

12

Fermin w takim meczu odnalazłby się jak ryba w wodzie.

3

Zdejmij dziadka Rodriego, cofnij Pedriego i wpuść Olmo, który tu załaduje pod lade, bo nie ma komu. Przecież to takie proste.

1

Rodri jest tak chujowy, że aż szkoda, że nie trafił do Realu

0

@Lucerfi No z takim duetem na LS nie mielibyśmy czego szukać w Lidze Mistrzów. Oby Raphinha zostal

2

@Bogan Przychodzi do nich Lewy obrońca, prawy obrońca, środkowy obrońca, pomocnik i nowy trener. Zrobili dosłownie takie same transfery jak rok temu, z tym że tym razem wzięli zawodników doświadczonych. Mialo być odmłodzenie kadry, wieloletni projekt z mlodym, obiecującym trenerem za sterami, a po roku strategia zmienia się o 180 stopni. Perez nie ma żadnego planu na przyszłość Realu Madryt.

2

@Kidd Jestem w stanie w to uwierzyć.

1

@Dankho94isback Zakład, że na Camp Nou będzie miał jechane cały mecz?

1

@Comentateiro Nie ma szans. My strzelamy więcej niż 4 gole tylko totalnym leszczom jak San Marino. Z Tunezją dwa gole to maks.

18

@barcanawieki Ale go Gavi tam będzie jebał na zgrupowaniu. W każdym kolejnym klasyku ma przesrane.

5

@Arden Wygląda jak Yurij Boyka w dosłownie każdej części, z tą różnicą, że Boyka na koniec wygrywal xd

6

@Lanosss Trzeba się zainteresować Oriolem Romeu.

1

Ten Bacuna z Curacao mimo 34 lat z miejsca stałby się gwiazdą Ekstraklasy.

0

Gdzie jest Podolski i Klose?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?