0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 John Wick

19

@Malkey95 Z taką grą nie mamy szans nawet na wygraną w LE, więc wolę oklep w 1/8 LM

14

Niestety smutna prawda. Benfica gra dobrze, na dużej intensywności, z pomysłem. Ten zespół ma charakter i dobrego trenera, który wierzy w swoich piłkarzy. Barcelona to ich przeciwieństwo. Bezjajeczna drużyna z przeciętnym szkoleniowcem na ławce. Jeżeli nic się u nas nie zmieni, to na Camp Nou zabawia się z nami tak jak w Lizbonie.
Wgl co to za czasy, że kibic Barcelony musi się obawiać meczów z Benficą i za każdym razem ma ochotę wydrapać sobie oczy podczas meczu ..

17

Kingsley Coman ma to pokrętło. Co wczoraj woził tam na lewej stronie to jego. Szkoda, że zdrowie często mu nie dopisuje.

1

@zTx To mógłby być najgorszy mecz w historii piłki nożnej

2

@dv7wisnia Równie dobrze można powiedzieć, że mogli prowadzić. Dwie fantastyczne interwencje Neuera

0

TOP bramkarz robi niesamowita różnice. Ter Stegen ucz się

0

@Kondziubarca Życie. Patrząc na grę i intensywność Benfici tam na dziś dzień jest nasze miejsce. Co będzie to będzie

2

@VamosRakieta Dziś prawdziwy Piquenbauer. Szef

0

@Kondziubarca Pewnie nie

2

@Mario96w Spusty Iwańskiego są asluchalne.

12

A bym se Messiego, takiego w koszulce Barcelony na Camp Nou poogladał..

0

@negreanu Brazylia zdzierżyć nie może, że puchar jest tam gdzie jego miejsce? Może co pół roku niech robią

0

@Kgorecki2500 Chłopak nie grał rok czasu. Apeluje o spokój i rozwagę. Nie zagra 3 meczów w tydzień, przynajmniej na razie. Niech będzie gotowy na klasyk

1

@luna666moon Prędzej złotą piłkę dostanie niż trafi do pierdla, ale chętnie odszczekam swoje słowa

0

@Djzordon Bardzo chciałbym żebyś się nie mylił

4

@Ying Pięknie ich gnoiliśmy w ostatnich latach. 2:6, 5:0, 4:0, 5:1... Teraz zaczynają się odszczekiwac, ale na kolejnego gonga jeszcze przyjdzie czas.

3

@10SzymonBarca10 I Koeman jako trener, ja cieeeee

1

@Rust_Cohle @VamosRakieta Lucas Vazquezik z czuba

0

@Kitek1640 Przecież z 10 gra niejaki Rivaldo...

0

@barcowy1899 Emeryturka w Paryżu za grubą kasę od szejka. Żyć nie umierać

13

@Wojcio Czyli od dwóch lat gadasz bzdury.

0

@amanter Trzech takich jak ich dwóch, to nie ma ani jednego. Geniusze piłki.
Serducho boli, że te sceny zostały sfotografowane w Paryżu, a nie na Camp Nou, tam gdzie ich prawdziwy dom.

1

@doc Olo Żwirski, kutafon jakich mało.

0

@amanter Normalnym ludziom nie trzeba tego tłumaczyć.

1

@DLFCB Ja wolałbym Turcję i Albanię.

13

@stone80 Pozdro dla @stone80 który podnieca się geniuszem trenerskim Koemana po jednym meczu.
Co do Koemana, to raczej nic go nie uratuje, ale poczekamy, zobaczymy i ocenimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?