PuyolTheBest
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Umtiti jest naszym najlepszym obrońcą więc co go może czekać? Patrząc na naszych obrońców to jeśli nie wróci szybko do formy to powinien się zmieniać z langlet
0
I wtedy przyjdzie taki Andres i nas uratuje finansowo :D
0
No racja ale lepiej mieć 5 talentów niż 10 starych bezużytecznych pomocników
0
To mamy przerąbane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem ale to dość zabawne że ktoś taki jak dembele ma mniej minut xD
0
A po co mieli kupować lewego obrońcę skoro zagrać tam może Malcom i rakitić xD
0
Kiedyś czytałem że chyba everton się zdecydował go kupić
0
Ale nie można powiedzieć że mathieu dawał tyle w ofensywie co miranda. Francuz był wysoki i przy stałych fragmentach gry był groźny i nawet realowi strzelił. Miranda według mnie nigdy nie osiągnie poziomu nawet mathieu a co dopiero alby
0
Zabwne że 2 bramkarz zagrał więcej od dembele xD
0
Jeśli ma być to ktoś o podobnej charakterystyce to tylko Xavi xD A tak z pozycji to może alena wraz z arturo
2
Jeszcze z talentów jest puig
0
To mnie bardziej zabolało od kontuzji Messiego ale nwm czemu
0
Ale regeni są z tego samego kraju i ligi xD
0
Da ktoś jakiegoś linka? Bo niestety ostatnio zrezygnowałem z eleven xD
0
Też tak uważam to jest po prostu człowiek el clasico zawsze jakaś ładna asysta albo fajne dośrodkowanka
4
Zawsze to jakiś fajny smaczek
0
No dobra jest jeden ;)
0
No chyba że chodzi po wprowadzeniu alby to wtedy zwracam szacunek
0
Tylko że on grał na lewej xD
0
Prawie dałem się nabrać xD
4
Każdy kibic Barcelony jest teraz z Tobą jasper!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie bo to nie napastnik xDDD
0
Kurde to bardzo słabo
0
Chyba vitinho czy jakoś tak
2
Jak narazie bartomeu jest jedną z najlepszych osób jaką można na tym miejscu posadzić
0
Wie ktoś na jakim kanale będzie lecieć pk? Bo nwm gdzie jest transmisja
0
W najważniejszych ogniwach dałbym jeszcze dembele w formie
0
Bo bogowie nie istnieją