0

Przecież Umtiti jest naszym najlepszym obrońcą więc co go może czekać? Patrząc na naszych obrońców to jeśli nie wróci szybko do formy to powinien się zmieniać z langlet

0

I wtedy przyjdzie taki Andres i nas uratuje finansowo :D

0

No racja ale lepiej mieć 5 talentów niż 10 starych bezużytecznych pomocników

0

To mamy przerąbane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiem ale to dość zabawne że ktoś taki jak dembele ma mniej minut xD

0

A po co mieli kupować lewego obrońcę skoro zagrać tam może Malcom i rakitić xD

0

Kiedyś czytałem że chyba everton się zdecydował go kupić

0

Ale nie można powiedzieć że mathieu dawał tyle w ofensywie co miranda. Francuz był wysoki i przy stałych fragmentach gry był groźny i nawet realowi strzelił. Miranda według mnie nigdy nie osiągnie poziomu nawet mathieu a co dopiero alby

0

Zabwne że 2 bramkarz zagrał więcej od dembele xD

0

Jeśli ma być to ktoś o podobnej charakterystyce to tylko Xavi xD A tak z pozycji to może alena wraz z arturo

2

Jeszcze z talentów jest puig

0

To mnie bardziej zabolało od kontuzji Messiego ale nwm czemu

0

Ale regeni są z tego samego kraju i ligi xD

0

Da ktoś jakiegoś linka? Bo niestety ostatnio zrezygnowałem z eleven xD

0

Też tak uważam to jest po prostu człowiek el clasico zawsze jakaś ładna asysta albo fajne dośrodkowanka

4

Zawsze to jakiś fajny smaczek

0

No dobra jest jeden ;)

0

No chyba że chodzi po wprowadzeniu alby to wtedy zwracam szacunek

0

Tylko że on grał na lewej xD

0

Prawie dałem się nabrać xD

4

Każdy kibic Barcelony jest teraz z Tobą jasper!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie bo to nie napastnik xDDD



0

Kurde to bardzo słabo

0

Chyba vitinho czy jakoś tak

2

Jak narazie bartomeu jest jedną z najlepszych osób jaką można na tym miejscu posadzić

0

Wie ktoś na jakim kanale będzie lecieć pk? Bo nwm gdzie jest transmisja

0

W najważniejszych ogniwach dałbym jeszcze dembele w formie

0

Bo bogowie nie istnieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?