PuyolTheBest
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 lepiej jak jest ekspertem
1
@lukas10 Pjona ja też
0
@antylegionista barcelona czy real powinni się uczyć tak bronić
0
@Deborah do niedawna henry xD
0
@Criss18Barca aj jeden z moich ulubionych zawodników girony
10
@puyol_presidend5 prędzej sterling niż cristiano i mane
1
@Veb1233 po prostu malaga więc miała.zarobic za mistrzostwo realu ( dzięki sprzedaży isco) niż na zajęciu miejsca wyżej więc się nie starali i chcieli przegrać ale żeby to wyglądało na to że nie dają rady
0
@Colon ja lubię dźwięk pisania na kartce lub na komputerze
0
@JaSzymon trafiają na trenrow którzy nie potrafią ich poukładać
0
@koksik2700
1. Uncharted - seria
2. Far Gry 3
3. Dying Light
4.assasin's creed 3
5.the last of us
6. Sniper elite- seria
7.driv3r - gra mało perfekcyjna ze słabym sterowaniem ale dobrze ja wspominam
8. Fifa 15, 13, street
9. Mortal Kombat 9
10. GTA San Andreas
1
@kulig tak na polsat sport Premium tam gdzie liga mistrzów
0
@Hubert98 ze starszych paktofonika z nowszych bedoes lub kizo
1
@Coutinho007 :((((
0
@Piorun tiger bonzo
0
@Kamiloza91
1. Krychowiak
2. Błaszczykowski
3. Szczęsny
0
@Michael_20 najlepszy w Portugalii prawda?
0
@Terminatorexi12 to było 7 lat temu
0
@Lincolm trójeczka była zajebista czwórka trochę mniej
0
@mr Barca ale wciągnie bo to nie chcą
0
@VenoM tar stegen nie jest zawodnikiem barcy? Coś mnie ominęło?
43
Dobrze gada chłop niech se świętuje teraz lm
0
@Chwytliwy jeśli wygra VVD to będzie parodia bo z obrońców przez ostatnie 10 lat najbardziej zasłużył ramos i Puyol
0
@Cariones z nim to by nic nie wygrali
0
@Cariones Mane lepszy od salaha
0
@Avatarr ale lucho chciał zwolnić xDDDD
0
@DonAndrzejos mam nadzieję
0
@sevs jak dla mnie zbyt defensywie ale dla valverde może być to super opcja
0
@konkwistadore u nas też pasuje bo jest zbyt ofensywny jak na 3 defensywnegi pomocnika ;)
0
Ja tam naliczylem 10 ogórów z 23 xDD
1
Nie mowie tylko o tym sezonie a akurat ls to jego NOMINALANA POZYCJA u kloppa tak grał tam lepiej niż na pomocy