2

Wieszam 'psy" bo mu kompletnie nie zalezy. Ten czlowiek jest nowy, ma wiele do udowodnienia a gra jakby byl nie wiadomo kim. Fatalny transfer, pezynajmniej na te chwile bo moze sie cos zmieni

0

Mam goraca nadzieje ze wybierze kase

1

WYSMIENITY transfer

0

Niekoniecznie bo w Barcelonie tez gral dobrze. W Chelsea mial znakomity poczatek, wiec mialem prawo tak uwazac mysle. Teraz to jest przecietny zawodnik bo jego nedzna forma utrzymuje sie juz dlugi czas. I bardzo dobrze ze sie tak stalo

3

ja tam wyzej stawiam Roberto.

Swoja droga uwielbiam ten wasz hurraoptymizm. Rafinha nigdy wielkiego meczu w Barcelonie nie zagral, zdarzaly sie dobre, owszem ale wy traktujecie jego powrot jakby wrocil nasz lider. TO samo zreszta bylo z Arda, zachwycaliscie sie ze bedziemy mieli "potwora" w srodku pola. A co jest?

0

czytanie ze zrozumieniem sie klania. "Fabs dzieki Mourinho jest obecnie najlepszym rozgrywajacym na swiecie". Napisalem wtedy OBECNIE.

a Rakitic zrobil mega postep w moim odczuciu, szczegolnie na wazne spotkania jest dla mnie absolutnie pewniakiem bo w tych meczach pokazuje swoja klase

48

Oby tylko pan spacerowicz Turan nie wszedl dzis na boisko. Jak narazie nie moge na niego patrzec. Jest nowy, ma duzo do udowodnienia a tymczasem on wiekszosc meczu sobie truchta, gra na stojaco - nie podoba mi sie to kompletnie.
Zdecydowanie wole ambitnego Sergi Roberto, ktory podobnie jak Rakitic haruje za 2.

10

Narazie to co mu najlepiej wychodzi to spacerowanie i trucht

3

zauwaz ze twoje komentarze to wg ciebie same fakty i same obiektywne rzeczy :)

4

to co ty wypisujesz tez nie jest normalne i co?

0

Fajnie ze juz jest zdrowy ale mam nadzieje ze nie oznacza to mniejszej liczby minut dla Roberto bo jest frnomenalny

0

Arda jak narazie nasz zdecydowanie najslabszy pomocnik w kadrze

0

Ale wy ludzie jestescie zalosni. Gdyby to Barca wylosowaka wolfsburg albo benfice to kibice realu pisali by to samo co teraz wy. No ale zapewne wiekszosc uzytkownikow to po prostu mlodziez, ktora wypedzila wiekszosc normalnych uzytytkownikow swoim zslosnym poziomem

0

powinien mowic to co uwaza za sluszne, pod warunkiem ze nikogo nie obraza, a nie obrazil

0

co ty chlopczyku bredzisz w ogole?

0

zaluje, ze gra tak mało. Bardzo lubie Adriano, swietne wejscia ofensywne i kapitalne strzaly, mam nadzieje ze zostanie bo taki zawodnik na lawce to dla kazdej druzyny skarb

0

a czy Neymar teraz odchodzac z Barcelony zdradzilby ją? Nie. Nie wyznawal przywiazania i milosci do Barcelony jak judasz figo. ja nie mialbym zadnych pretensji do niego, choc nienawidzilbym go jak kazdego z zawodnikow realu

0

przestaniecie plakac?

0

w sumie juz od dluzszego czasu nie mialem okazji wyprobowac "nowego" systemu. Fajnie, ze w koncu to zmieniliscie

0

najgorsze jest to, ze odwolanie od bana jest totalnie ignorowane

8

zal czytac niektore komentarze... legenda Barcelony, zawodnik jednej z najlepszej ekipy w historii, mega niedoceniany przez lata. Najgorsze jest to, ze moim zdaniem chcial udowodnic swoja klase odchodzac z Barcelony i w tym momencie przytrafila sie ta parszywa kontuzja, ktora wszytsko pogrzebała.
Szacunek dla Valdesa mlodzi kibice musi byc bo to jedna z legend.

28

Pique to obronca swiatowego topu. Jesli chcialbys tego mlodego brazylijczyka kosztem Pique to.... to nie wiem co ale sie dziwie.

3

przeczytaj moj komentarz ze zrozumieniem

6

wyluzujcie z tym Turanem bo jak zwykle wielkie pdoneicenie pilkarzem dzieciaków z fcbarca.com, a potem bedzie płacz i wyzywanie go od najgorszych

4

to obejrzyj mecze reprezentacji Argentyny

0

zauwazyles ze ty swoimi komentarzami nic nie wnosisz? piszesz same oczywiste rzeczy, nudne to troche juz. Nabijasz sobie liczbe komentarzy czy jak?

0

przeczytaj dokladnie newsa

0

Ja sie na nikim nie wyzywam, chlopie. Po prostu zawsze pisze to co mysle, nie widze nic w tym zlego. Takie zdania jakie wypowiedzial Malecki dla mnie to jest dno, a autorka to cytuje. Dodatkowo tak jak juz kilka osob wspomnialo nie ma pojecia co oznaczaja slowa "syn marnotrawny".

0

Nie zabiegalem nigdy o wzgledy tej niewiasty :) po prostu nie podoba mi sie kilka zdan, a tez w reszcie tekstu nie widze niczego nadzwyczajnego. No ale faceci zobaczyli ze autorka jest kobieta to sie zachwycaja byle g..... :)

1

No wg mnie jest fatalna i mam nadzieje ze wiecej tak fatalnych i zenujacych tekstow na tej stronie publikowanych nie bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?