Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jesli chodzi o Valdesa to jak zostanie i bedzie siedzial to nie dlatego, ze jest gorszy a dlatego, ze van Gaal to buc i Valdesa nie lubi
3
0
Ja jestem fanem Bartry jak i Roberto od czasow, gdy ci grali jeszcze w rezerwach i jestem troche zawiedziony ich rozwojem. Bartra gdy dostaje dosc regularne szanse nie zawodzi i reprezentuje wysoki poziom, ale niestety jak ma dluzsza przerwe to na sile chce sie pokazac i niestety nie zawsze to wychodzi. Roberto z kolei imponuje mi zaangazowaniem, jest dosyc szybki, agresywny, niezly w odbiorze, rozegrac tez potrafi - tylko znow ten sam problem co u Bartry, czyli jak narazie brak pewnosci siebie przez to, ze wiekszosc czasu przesiaduje na lawie.
6
A ja byn chcial zobaczyc jak rzadzi w 2 linii
3
Wiekszosc podniecona Rafinha jakby nie wiadomo co pokazywal a niestety zeszly sezon jak i teraz gra po prostu kupe.
8
Poczatek w Sevilli mial wymarzony. Byl wiodaca postacia w grze ofensywnej
0
Konkrety prosze
2
mecz meczowi nierówny
0
to jak inaczej chcialbys to rozwiazac? tylko nie mow o wypozyczeniach bo wiekszosc klubow zawodnikow wypozyczonych ma gleboko wiadomo w czym i na nich malo co stawia
0
to teraz pomysl. Ile minut w Barcelonie dostalby wtedy Nolito? Bardzo malo - jaki z tego moral? Bylby gorszym zawdnikiem niz teraz
1
Nolito nie jest wychowankiem Barcelony. Poza tym co by dała opcja pierwokupu jak Barca Nolito nie sprzedala bezposrednio do Celty?
0
bynajmniej to nie przynajmniej, sprawdz :)
1
Podatnym na kontuzje jak juz
0
"także" - czytaj ze zrozumieniem
0
i kolejny juz raz uzytkownicy tejze strony pokazuja jakimi zenujacymi ludzmi sa. jeszcze 2/3 miesiace temu byl zerem, teraz juz wszyscy w nim widzą swietnego zawodnika
2
CUadrado moze czyscic buty Pedro. Tylko ludzie twojego pokroju podniecaja sie zawodnikami typu Cuadrado, i po 1 udanym sezonie uwazaja ich za niewiadomo kogo. Ty kolezko chciales nawet go rok temu u nas na prawa obrone. WIem, wiem, wyprzesz sie :)
0
juz nie przesadzaj, ze Thiago jest taki cudowny. Ma pojedyncze udane zagrania ale jak narazie nic poza tym
7
1-1-8 lepsze ustawienie. Messi Neymar Suarez Tello Munir Sandro Nolito i Dongou
9
zawodnik ktory strzelil dla Barcelony 99 bramek i zaliczyl 63 asyst jest drewnem. To w takim razie kim ty jestes? totalnym beztalenciem?
0
Komentarz usunięty
0
lubie Sandro ale jak narazie wraz z Munirem mnie zawodzą.
0
za rok moze wrocic Tello, ktory moim zdaniem jest lepszą opcją
0
http://transfery.info/79548,de-gea-odmowil-gry-dla-manchesteru-united
0
brakuje mi sił powoli... WIEM, ZE XAVI NIE WYKLUCZAL ANI RAKITICIA, ANI INIESTY ale bredziłeś, ze ENRIQUE SIE POZBYŁ Xaviego, dlatego, ze ten za malo gral!!
Piszesz ze Lucho go nie chcial... To cofnij sie troche i poczytaj, jak Enrique mowil(Xavi chyba tez), ze po rozmowie, Luis przekonal Xaviego w tamtym sezonie do pozostania w Barcelonie.
0
ja mowie co sie moze zdarzyc. Nic nie wskazywalo, ze de Gea bedzie robil to, co teraz robi
3
no jestem, dalej twierdze ze jest wybitny
0
haha, bedzie chcial odejsc to bedzie robil wszystko w tym kierunku. Nawet moze odmowic gry, wiec dlugosc kontraktu w ogole mnie nie uspokaja
0
widze ze dalej ciezko ze zrozumieniem tego, co sam napisales... Napisales na poczatku, ze to wina LE ze Xavi odszedl bo za malo grał - tak wiec spytalem, kogo kosztem mial grac wiecej Xavi. To chyba logiczne.
3
z dedykacja dla destro od Pyrza
1:07 i wszyscy razem!!!!!
0
Tylko zeby tak mala liczba spotkan nie spowodowala, ze Niemiec odejdzie