Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Od dawna ja obserwuje. Wg mnie najladniejsza z pilkarek choc w sumie nie sledze zenskiego futbolu
1
Kowalczykowa przy niej to paszczur.
2
Przestancie ludzie plakac bo juz nie moge tego czytac. Wiele wspanialych pilkarzy juz odeszlo z Barcelony, taka kolej rzeczy.
1
moze wczesniej sie przywitali?
2
dlaczego "imo" nie powinien byc nominowany? Mozna go nie lubic ale byl najlepszym strzelcem w Europie
0
moim zdaniem NC+ nie pozwoli sobie na straty Ligi hiszpanskiej... przynajmniej mam taka nadzieje bo nie wyobrazam sobie ogladac wszystkich meczow na necie
0
Ja lubie te polówki bez zadnych sponsorow. Jedna juz mam, w stylu retro i ta tez raczej kupie. Szkoda jedynie tych pasow..
0
gdzie napisalem, ze kibice w Polsce wiedza najlepiej?
0
Niestety kibice w Barcelonie nie sa zbyt madrzy
0
no trzymam kciuki za to, zeby juz nie blaznil mojego ukochanego klubu
11
Patologia.. szkoda, wielka szkoda
1
obawiam sie ze Barca Xaviego moze byc nudna jak flaki z olejem
0
Wiem ale dziwie sie dlatego, ze uwazam ze powoli powinien byc wdrazany do 1 zespolu
0
Brak Grimaldo..?
2
Mam nadzieje, ze zostanie Sandro ale przeczuwam ze bedzie to niestety Munir
0
Tak samo moge powiedziec ze malo ktory klub moze sobie pozwolic zeby co mecz sie 2 bramkarzy zmienialo :)
0
W obecnej formie? Raczej nie. Zreszta nie ma co gdybac, Valdes odszedl, mamy teraz dwoch wybitnych bramkarzy i jest pieknie. Tyle ze denerwuje mnie nie okazywanie szacunku Valdesowi przez wiekszosc uzytkownikow tej strony. A zapewne ci uzytkownicy jeszcze kilka dni temu z wielkim oburzeniem komentowali zachowanie Realu wobec Ikera, a Valdes to rownie wazna postac dla historii klubu jak Iker.
0
No dobra, ale ter Stegen tez potrzebowal rytmu meczowego a mimo to bronil swietnie.
Dlatego tez mysle ze moglby to byc niezly pomysl zeby zmieniali sie co mecz. I nie przesadzaj ze beda grali co 2 tygodnie
1
Nie lubie takiego myslenia... to, ze wiekszosc cos stosuje nie oznacza, ze musi byc najlepsze.
Ale skoro wyznajesz taka zasade.. powiedz mi ktory klub ma innego bramkarza w LM niz w lidze
1
a dlaczego nie? Skoro ter Stegen mogl grac TYLKO w pucharach to nie widze nic w tym zlego
2
koleżką? Chyba ktos tu potrzebuje slownika :(
Koledzy cie ladnie posumowali
0
Komentarz usunięty
0
a co, mam pisac na per pan? Masz prawo nie tesknic, ale nie pisz, ze wszyscy kibice nie tesknia. Valdes to wybitna postac, lider i przede wszytskim LEGENDA Barcelony tak samo jak Xavi czy Puyol.
Zeby mnie nikt zle nie zrozumial, nie twierdze ze tesknie za VV dlatego, ze mamy slabych bramkarzy obecnie. Wrecz przeciwnie, nasi bramkarze to absolutny top
1
odwaznie zaczales :) Znam sie akurat bardzo dobrze. Siedze w pilce od kilkunastu lat. Nie znasz Valdesa, wiec takie deklaracje, ze poszedl na kase zachowaj dla siebie i okaz szacunek legendzie Barcelony.
W razie jakichs problemow mozesz sie zglaszac do mnie na priv, tylko mam nadzieje ze szybko sie uczysz bo wiecznie zyl nie bede
3
nie no gosciu estes genialny. Tam miales same fakty, zacytowane odpowiedzi to siedziales cicho jak mysz pod miotla, a teraz bohater.
Az tak mi sie nie nudzi zeby przekopywac sie przez twoje niemądre wypociny wiec wybacz.
Niech ci bedzie, masz racje :)))))
4
wyjasniac sobie chlopcze mozesz, okolo miesiaca temu gdy masq wkleil twoje wypowiedzi sprzed roku bylo wszystko czarne na bialym. Szkoda ze wtedy nie byles taki skory do dyskusji. Zegaj chorągiewko
2
jakby myslal o hajsie to nie wyladowalby w MU, myśl
6
znow pajacujesz. Chciales Cuadrado na prawa obrone, a niedawno napisales, ze na te pozycje sie nie nadaje
5
Nie pajacuj. Cuadrado, Alves, rok temu. Tyle mam do napisania.
0
Argument ze Valdes nie byl podstawowym bramkarzem mozesz sobie wsadzic wiadomo gdzie. Teraz Casillas jesscze bardziej jest fatalny a i tak on broni a nie chociazby De Gea.
Fajnie, ze chociaz Mourinho nie bal sie posadzic przecietnego Ikera na lawe