5

Jestes zwykla choragiewka, co najgorsze nie potrafisz sie przyznac do bledu i brniesz w klamstwa jeszcze bardziej sie kompronitujac.
Nikt nie jest nieomylny ale do bledu trzeba umiec sie przyznac

4

A moim zdaniem Song w taktyce preferowanej przez Enrique moglby sie odnalezc

1

Chcial zmienic otoczenie, to nazywasz "wypnieciem" sie na Barce?

I mow za siebie chlopcze. Ja za VV tesknie bo byl wybitnym bramkarzem z charakterem i z niebywałymi umiejetnosciami.
Jakis fachowiec kiedys powiedzial, ze to co Casillas piąstkuje i wybija, Valdes lapie.
I ja sie z tym zgadzam. Valdes > Casillas

5

Co za brednie... od 2008 roku jest to bramkarz z absolutnego topu! To, ze teraz ma problem jest spowodowane tylko i wylacznie tym, ze mial powazna kontuzje, ktora wykluczyla go z gry na praktycznie rok. Z jakiej racji van Gaal mial posadzic w formie, w rytmie meczowym i ogranego Davida De Gea?

Rzygac mi sie chce jak czytam tego typu komentarze, tym bardziej, ze chociazby w ostatnim jego sezonie w FCB byl chwalony przez was, "kibicow".

0

To co, juz jako "prawy" stoper nie zagra?

1

szkoda, naturalny zmiennik Messiego

3

zaczyna juz byc to powoli nudne z tym calym popkiem, fangiem albanii i podrabiancami

0

Z tego co sie orientuje Iker tez nie chcial jakiegos wielkiego pozegnania, dlatego to napisalem

2

A Puyol jakie mial pozegnanie? Wiem ze tak chcial ale jednak pozostaje niesmak

21

Ronaldo i dryblingi... chyba 4/5lat temu

2

zdecydowanie wole ogranego, zwiazanego z Barca Pedro

0

Pedro nigdy nie byl wirtuozem ale jest bardzo pozytecznym zawodnikiem. No i jak go sprzedawac to w zadnym przypadku nie do druzyny murinjo

0

Uwazaj, zaraz dzieci cie skrytykuja za Unicef :(

0

no a wg mnie tym okazali mu szacunek

0

Casillas zostal wyrzucony z klubu? Nie sadze, zreszta wazny jest poziom sportowy a jak moge sie domyslac Casillas znow strzelalby foszki gdyby Benitez go posadził na ławce

0

tak wiem, i co w zwiazku z tym?

14

czlowieku czytaj ze zrozumieniem. Nie krytykuje Unicefu jednak marzy mi sie "czysta" koszulka. Juz zrozumiales?

1

Jeszcze jakby nie bylo zadnych unicefow i katarow to byloby pieknie

1

Poprzedni sezon to byl 14/15

0

Na boisku nie ma litosci

1

jestes smieszny, Messi byl wybitny. Strzelal, kreowal, asystowal. No ale dla takich ludzi jak ty licza sie tylko i wylacznie bramki

1

Co z Haliloviciem? Bo z tego co pamietam w umowir byl zapis, ze 1 seozon gra w Barcelonie B, a w nastepnym ma byc wlaczony do1 druzyny.

1

Brednie. Barcelona musi sie rozwijac, miec wiecej mozliwosci taktycznych, a nie tylko bezsensowne klepanie z ktorego nic nie wynika. Ja tam zdecydowanie wole obecna Barce niz sprzed 2 lat chociazby.
No i Enrique udowodnil ze jest swietnym trenerem

11

Chlopie obudz sie i zacznij sledzic wszystko na biezaco

5

Ufalem od samego poczatku Luisowi Enrique, nawet qtedy kiedy nazywano go wuefista i ufam mu nadal. Wie co robi, a sam rowniez twierdze ze ten transfer to swietny ruch. Doswiadczony w lidze hiszpabskiej i lidze mistrzow, potrafi grac z kontry, dobry technicznie

4

Swoja droga ciekawe co Enrique zrobi w tym sezonie z Bravo i ter Stegenen. Wyczuwam zmiane - Niemiec liga, chilijczyk puchary

0

Mascherano? To jakis zart..

0

a czy ja mowie ze jest inaczej? Diego Costa w jakim wieku stal sie pilkarzem swiatowej klasy? Montoya potencjal ma w dalszym ciagu, wiec skreslanie go juz teraz jest nie na miejscu

0

dlaczego ma sie nie rozwinac?

0

taki mial zapis w kontrakcie, czyli 1 sezonw rezerwach a nastepny juz w 1 druzynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?