Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jestes zwykla choragiewka, co najgorsze nie potrafisz sie przyznac do bledu i brniesz w klamstwa jeszcze bardziej sie kompronitujac.
Nikt nie jest nieomylny ale do bledu trzeba umiec sie przyznac
4
A moim zdaniem Song w taktyce preferowanej przez Enrique moglby sie odnalezc
1
Chcial zmienic otoczenie, to nazywasz "wypnieciem" sie na Barce?
I mow za siebie chlopcze. Ja za VV tesknie bo byl wybitnym bramkarzem z charakterem i z niebywałymi umiejetnosciami.
Jakis fachowiec kiedys powiedzial, ze to co Casillas piąstkuje i wybija, Valdes lapie.
I ja sie z tym zgadzam. Valdes > Casillas
5
Co za brednie... od 2008 roku jest to bramkarz z absolutnego topu! To, ze teraz ma problem jest spowodowane tylko i wylacznie tym, ze mial powazna kontuzje, ktora wykluczyla go z gry na praktycznie rok. Z jakiej racji van Gaal mial posadzic w formie, w rytmie meczowym i ogranego Davida De Gea?
Rzygac mi sie chce jak czytam tego typu komentarze, tym bardziej, ze chociazby w ostatnim jego sezonie w FCB byl chwalony przez was, "kibicow".
0
To co, juz jako "prawy" stoper nie zagra?
1
szkoda, naturalny zmiennik Messiego
3
zaczyna juz byc to powoli nudne z tym calym popkiem, fangiem albanii i podrabiancami
0
Z tego co sie orientuje Iker tez nie chcial jakiegos wielkiego pozegnania, dlatego to napisalem
2
A Puyol jakie mial pozegnanie? Wiem ze tak chcial ale jednak pozostaje niesmak
21
Ronaldo i dryblingi... chyba 4/5lat temu
2
zdecydowanie wole ogranego, zwiazanego z Barca Pedro
0
Pedro nigdy nie byl wirtuozem ale jest bardzo pozytecznym zawodnikiem. No i jak go sprzedawac to w zadnym przypadku nie do druzyny murinjo
0
Uwazaj, zaraz dzieci cie skrytykuja za Unicef :(
0
no a wg mnie tym okazali mu szacunek
0
Casillas zostal wyrzucony z klubu? Nie sadze, zreszta wazny jest poziom sportowy a jak moge sie domyslac Casillas znow strzelalby foszki gdyby Benitez go posadził na ławce
0
tak wiem, i co w zwiazku z tym?
14
czlowieku czytaj ze zrozumieniem. Nie krytykuje Unicefu jednak marzy mi sie "czysta" koszulka. Juz zrozumiales?
1
Jeszcze jakby nie bylo zadnych unicefow i katarow to byloby pieknie
1
Poprzedni sezon to byl 14/15
0
Na boisku nie ma litosci
1
jestes smieszny, Messi byl wybitny. Strzelal, kreowal, asystowal. No ale dla takich ludzi jak ty licza sie tylko i wylacznie bramki
1
Co z Haliloviciem? Bo z tego co pamietam w umowir byl zapis, ze 1 seozon gra w Barcelonie B, a w nastepnym ma byc wlaczony do1 druzyny.
1
Brednie. Barcelona musi sie rozwijac, miec wiecej mozliwosci taktycznych, a nie tylko bezsensowne klepanie z ktorego nic nie wynika. Ja tam zdecydowanie wole obecna Barce niz sprzed 2 lat chociazby.
No i Enrique udowodnil ze jest swietnym trenerem
11
Chlopie obudz sie i zacznij sledzic wszystko na biezaco
5
Ufalem od samego poczatku Luisowi Enrique, nawet qtedy kiedy nazywano go wuefista i ufam mu nadal. Wie co robi, a sam rowniez twierdze ze ten transfer to swietny ruch. Doswiadczony w lidze hiszpabskiej i lidze mistrzow, potrafi grac z kontry, dobry technicznie
4
Swoja droga ciekawe co Enrique zrobi w tym sezonie z Bravo i ter Stegenen. Wyczuwam zmiane - Niemiec liga, chilijczyk puchary
0
Mascherano? To jakis zart..
0
a czy ja mowie ze jest inaczej? Diego Costa w jakim wieku stal sie pilkarzem swiatowej klasy? Montoya potencjal ma w dalszym ciagu, wiec skreslanie go juz teraz jest nie na miejscu
0
dlaczego ma sie nie rozwinac?
0
taki mial zapis w kontrakcie, czyli 1 sezonw rezerwach a nastepny juz w 1 druzynie