Qber
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta tylko "4"?
Zagrał najlepiej z wszystkich zawodników Barcelony w pierwszej połowie.
0
Barca najlepsza we wszystkim!
0
Szkoda żeś my nie wygrali.
Mogło być 5 pkt przewagi nad Madrytem. :)
Trochę brakowało Messiego.
0
Imię i nazwisko Romelu Lukaku
Data i miejsce
urodzenia 13 maja 1993
Antwerpia, Belgia Belgia
Pozycja napastnik
Wzrost 190 cm
Masa ciała 94 kg
O kurde 94kg! 16 lat 190 cm wzrostu o kurde !!
0
I znów Pedro!! Złoty chłopak :)
0
Ale mu dał Ibra!
0
Zobaczcie sobie filmik - Ronaldo :) !
0
Pobrałem kodeki, ale nic mi nie działa - nawet głos.
Pobrałem Part 1 z pierwszej połowy, mam go na pulpicie zapisany jako "dokument". Próbuje otworzyć go za pomocą WMP, ale wyskakuje mi błąd.
Pozdrawiam
0
Można zobaczyć ten mecz w "Windows Media Player" ?
0
Jak dobrze że Barca nie kupiła Forlana! Ale on dziś słabo gra..
0
a Yaya to był dziś profesor!
0
Barca dziś grała świetnie!
Ibra dokłada 2 asysty :)
0
Mnie wkurza to, że najeżdżacie na Messiego, co z tego że marnuje 2 setki, sam sobie je wypracował, Messi dziś zrobił co do niego należało dla mnie zagrał dobry mecz
0
i do szatni :( Marquez niech lepiej tego kontraktu nie przedłuża - ostatnie czasy tak słabo gra, Barca już chyba 4gole przez niego straciła
0
Dziwne przeczucia miałem, to tak jest jak sie zaczynają bawić
0
haha znów Keita :P
0
Moim zdaniem Pep powinien dać odpocząć Keicie, a w jego miejsce Toure w podstawowej '11'
0
Ktoś już podał, ale chyba usunęli mu posta
Valdes- Puyol-Pique-Czygra-Abidal-Busq-Xavi-Keita-Iniesta-Ibra-Messi
0
Keita znów w podstawowym składzie
0
ledwo co włączyłem i gol :)
0
a Real wcale nie gra takim słabym składem :)
0
haha Real przegrywa 3:0 :P
0
Nie, bo trafił 4 razy :P
0
Barca strzelała 24 razy, a Rubin tylko 3
Ale pech
0
Barca strzelała 24 razy, a Rubin tylko 3
Ale pech
0
wreszcie go Pep zmienił
0
poprzeczka;/
0
Ale Márquez jest cianki :/
0
Ale brama :D
0
Kurczak 0:0 :(