0

Macie jakiś link ?

0

ale fuknął ;p

0

marca, goal tam podają że Ibra już w Barcelonie :)

0

Kupić Walcotta z Arsenalu albo Aguero :)

0

Barcelona jakim piłkarzem się by nie interesowała to od razu Real intersuje sie tym samym grajkiem :/

Ibra, Fabregas, Villa, Silva, Ribery, Mascherano, Garay, Alves.. itd, itd.....

0

Messi musi otrzymać złotą piłke, za nim powinien być Xavi ale zapewne na podium znów bedzie 'Rolada'

0

Tylko nie on ;/

Zostawcie mi Henrego na lewej flance! :)

0

Co z tego, że Silva chce :/

Jak nasz zarząd nic nie robi w tej sprawie..

Tak samo Żirkow, Fabregas, Aguero też chcą do Barcelony.

Aguero w Barcelonie to moje marzenie :)! Lecz za niedługo będzie on reprezentował barwy chelsea =/

0

Robinho to dobry piłkarz!

0

Kupić Aguero, Fabregasa i Clichy

Eto'o niech zostanie

I mamy skład na przyszły sezon

0

Kupić Aguero, Fabregasa i Clichy i może na bok obrony kogoś

Eto'o niech zostanie

I mamy skład na przyszły sezon

0

Ma ktoś link do bramki Alvesa ?

0

I znów, dobrze że spalony :P

0

Copa Del Rey nasze :D Pięknie Xavi

0

Messi i Bojan co za luje :D

0

Magik ;D

Drugi Messi !

0

Jak Bojan odejdzie to tylko wina Pepa :/

Czemu nie daje mu szans na gre ?

0

Abidal znowu czerwona! :/

0

na lewym powinien być Bojan

a Iniesta w środku zamiast Busquetsa :/

0

Maly20

A Henry to co ;>?

>10!

0

Henry jesteś mistrzem

0

Ale co ten sedzia robi, tylko zawadza ! :/

0

Ale Henry teraz sobie zrobił Ramosa ;p

0

Ale ich BARCA jedzie :P

Real mógł dać walkowera, tak tylko się ośmieszają swoją grą :)

0

kurde 2-2 :(

Dobry mecz

0

W czym teraz zawinił Valdes?

Ja widziałem tutaj błąd Puyola ;/

0

Już tylko jedna bramka dzieli Ville a Eto'o

Wpuścić Henrego!

0

Ale teraz Villa przeszedł Puyola :/ Co sie dzieje ?;/

0

Co za akcja :) Iniesta - Messi

Mistrzostwo

0

Sam na sam ;/ ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?