Qber
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Macie jakiś link ?
0
ale fuknął ;p
0
marca, goal tam podają że Ibra już w Barcelonie :)
0
Kupić Walcotta z Arsenalu albo Aguero :)
0
Barcelona jakim piłkarzem się by nie interesowała to od razu Real intersuje sie tym samym grajkiem :/
Ibra, Fabregas, Villa, Silva, Ribery, Mascherano, Garay, Alves.. itd, itd.....
0
Messi musi otrzymać złotą piłke, za nim powinien być Xavi ale zapewne na podium znów bedzie 'Rolada'
0
Tylko nie on ;/
Zostawcie mi Henrego na lewej flance! :)
0
Co z tego, że Silva chce :/
Jak nasz zarząd nic nie robi w tej sprawie..
Tak samo Żirkow, Fabregas, Aguero też chcą do Barcelony.
Aguero w Barcelonie to moje marzenie :)! Lecz za niedługo będzie on reprezentował barwy chelsea =/
0
Robinho to dobry piłkarz!
0
Kupić Aguero, Fabregasa i Clichy
Eto'o niech zostanie
I mamy skład na przyszły sezon
0
Kupić Aguero, Fabregasa i Clichy i może na bok obrony kogoś
Eto'o niech zostanie
I mamy skład na przyszły sezon
0
Ma ktoś link do bramki Alvesa ?
0
I znów, dobrze że spalony :P
0
Copa Del Rey nasze :D Pięknie Xavi
0
Messi i Bojan co za luje :D
0
Magik ;D
Drugi Messi !
0
Jak Bojan odejdzie to tylko wina Pepa :/
Czemu nie daje mu szans na gre ?
0
Abidal znowu czerwona! :/
0
na lewym powinien być Bojan
a Iniesta w środku zamiast Busquetsa :/
0
Maly20
A Henry to co ;>?
>10!
0
Henry jesteś mistrzem
0
Ale co ten sedzia robi, tylko zawadza ! :/
0
Ale Henry teraz sobie zrobił Ramosa ;p
0
Ale ich BARCA jedzie :P
Real mógł dać walkowera, tak tylko się ośmieszają swoją grą :)
0
kurde 2-2 :(
Dobry mecz
0
W czym teraz zawinił Valdes?
Ja widziałem tutaj błąd Puyola ;/
0
Już tylko jedna bramka dzieli Ville a Eto'o
Wpuścić Henrego!
0
Ale teraz Villa przeszedł Puyola :/ Co sie dzieje ?;/
0
Co za akcja :) Iniesta - Messi
Mistrzostwo
0
Sam na sam ;/ ..