1

Bo tak i ch.

1

Polecałbym profesjonalistów a nie udających trenerów po kursie online :)

17

Głosowałeś na samego siebie? Brawo.

0

O tym jak Ronaldinho dzwonił w nocy do Iniesty ze odchodzi do Realu.

1

W takie bajki jak te o Ronaldinho to z gory trzeba zakładac ze to sciemy. Coraz ciezej o rzetelne źródła.

1

Z 5 zł na miesiąc mógłbym dać.

2

Po prostu jest śpiochem.

7

Co powiedział? Rozwala mnie takie "domyślcie sie sami" co autor mial na mysli.

0

Ehe.

3

Szkoda, że w tym roku wielki wysyp obrońcow psow ze nawet na sylwestra rezygnuja z pokazow.

7

Dzień bez hejtera dzień stracony.

1

Największy atut Eleven odchodzi. Słabo to wróży przyszłości tej stacji.

0

Spiales sie jak swiezak wiec sie pytam.

0

Nowy na stronie?

0

Chyba w roznych.

3

Od 15 do 3? Dziwne godziny. W zasadzie mega rozwalony dzień.

0

Tak. Ja ustalam zasady.

2

Ktoś jeszcze chodzi w glanach? Myślałem, że ta debilna moda skończyła się jakiejś 10 lat temu.

0

No a po co masz komentarze pod artykulami? Przecież one sa tylko do czytania.

0

Tiki taka raczej sie nie przyjmie- na pewno nie w takiej formy. Brak przejrzystosci newsow, brak możliwości ich komentowania. Na razie slabo to wygląda :)

0

Też mi się to śniło, a Ty tam stałeś i klaskałeś. Widziałem to. Niezła jazda.

0

Po pewnym czasie i braku zdecydowanej reakcji ludzie po prostu przyzwyczajaja sie do większych cen. Dzisiaj na przykład cieszyłem się jak głupi tankujac na shellu benzyne, bo była pierwszy raz od nie pamiętam kiedy poniżej 5 zl. Taka cena byla jeszcze kilka lat temu (2-3) nie do pomyślenia- poziom 5 zl był przerazajaco wysoki. Teraz to hmm okazja. Dlatego w Polszy łatwo manipulowac ludzmi, nikt nie robi rozrov- wystarczy przeczekać, aż ludzie sie przyzwyczaja do zmian.

1

Nie.

2

Komentarz usunięty

1

Na Polsacie.

4

A potem rzuty karne.

0

Ale za to 6 strzelonych :)

2

Jednak przeczytal to co napisal :)

10

W sumie sytuacja z Valverde jest analogiczna.

1

To sie nazywa dyplomacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?