Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czemu piszesz akurat o Dembele?
0
Jaki jest sens wpuszczac Dembele na 5 minut.. No kur..
4
Dembele, Vidal... Ale po co.
3
Nie no jasne, biorą się z powietrza.
27
Nie jest mi go żal :)
0
Co Ty za bajki opowiadasz?
1
No nie wiem, wydaje mi się że konsekwencje będą poważniejsze
0
Brawo za walkę, prawdopodobnie ostatnia :)
1
Szkoda, że większość widzi sytuację inaczej. Moim zdaniem opisana przez Ciebie była najbardziej prawdopodobna, tym bardziej ze minelo prawie 10 lat od tej sytuacji. Jezeli się mylę to bardzo się zdziwie, ale na ta chwile te wszystkie pomówienia traktuje jak bajeczki, które mają na celu pogrążyć Ronaldo i skutkien tego będzie kolejna ugoda, zeby paniusia miala za co zyc.
1
I jak zwykle.. Biedny Leoś, zły Ronaldo.
11
Pamiętam jakby to było wczoraj..
0
A Ty co z policji, że przywołujesz takie rzeczy? Poczekajmy na rozwój wydarzeń bo większość wydaje takie wyroki już jak Ty.
2
Reakcja na co? Na pomówienia co najwyżej..
0
W zasadzie Materla powinien zniszczyć Janikowskiego w tej walce.
6
Kur... a deszcz to też wina Pereza? Jeżeli faktycznie tak uważa, to podchodzi to pod jakąś chorobę psychiczną.
4
No i co z tego, że masz jak do kieszeni go nie zmieścisz.
7
Tekst o wszystkim i o niczym
0
Się nie zdziw jak niedługo polecisz z tej roboty :)
0
Robisz tak bo Cie nie stac wiec nie patrz na swiat przez swoj portfel bo nigdy tego nie ogarniesz :)
7
A po co Ci samochod za 100 tys skoro za 10 tys tez kupisz byle jezdzil? Przecież taka jego funkcja.
0
Widocznie pomoc mocno obniżyła loty, skoro po takim występie doceniamy każde podanie lub koleczko.
Nie mowie, ze to zle tylko na mnie jakos to nie zrobiło wrazenia zeby wspominac o tym po meczu :) mam nadzieję, że to po prostu dobry znak na przyszły rozwój tego zawodnika.
0
Też mnie dziwi ten zachwyt, bo mało co z tego meczu tak naprawdę warto zapamiętać :)
4
Może żeby wtedy nie robic szumu jak jego kariera sie rozwijala. Po 10 latach kasa sie skonczyla i wraca z placzem do gazet. To ze byla ugoda nie znaczy ze ja zgwalcil.
0
Gdzie tu żenada? Mieli potwierdzić te bajeczki kobity, której kasa sie skonczyla?
1
Na kościół daj a nie po restauracjach będziesz jadać.
1
Jak odczuwasz bol podczas jakiegokolwiek ćwiczenia tzn ze jest cos nie tak :)
0
Nie każdy.
0
Czego żeś sie naćpal Sebixie?
0
Ale to chyba oczywiste ze daja ten mecz "bo Polacy"
0
Szanse na co? Nie bardzo wiem po co dawac mu sie wykazywac.