niech przedluza i logo niech zostanie bo mi bardzo sie podoba ze barca bierze udzial z taka organizacja do walki przeciw aids itp. a ci co jadem pluja to sie nie znaja i pol metrowy kij im w oko
ale tez leo z nautry jest niesmialy.... byly wywiady z innymi graczami i to podkreslali ze w szatni leo siedzi cicho czarles lub xavi to sa swietni ludzie z charyzma, leos ich bije na glowe lecz umiejetnosciami... czarls , xavi , valdes, i ? cesc ?
Komentarze
0
niech przedluza i logo niech zostanie bo mi bardzo sie podoba ze barca bierze udzial z taka organizacja do walki przeciw aids itp. a ci co jadem pluja to sie nie znaja i pol metrowy kij im w oko
0
jo ale ja tam wole zeby pique pozostal pique a nie zadnym piquenbauerem czy jak tam to sie pisalo
0
Weeeee! super ze tak sobie poczyna w reprezentacji trzymaj ta forme i pomagaj barcie najlepiej jak umiesz
0
Albo zaczniesz pisać coś mądrego, albo pożegnamy się na stałe. Na razie tygodniowy BAN ;] - Ice
0
lepiej włączcie sobie dowolny kanał informacyjny np. polsat news i poogladajce sobie jak gornikow wycigaja w chile !
Visca el CHILE!
0
ale tez leo z nautry jest niesmialy.... byly wywiady z innymi graczami i to podkreslali ze w szatni leo siedzi cicho czarles lub xavi to sa swietni ludzie z charyzma, leos ich bije na glowe lecz umiejetnosciami... czarls , xavi , valdes, i ? cesc ?
0
melduje wykonanie zadania.
0
tymczasem na wp.pl pisza ze pepe ten z realu rozmawia z barca na temat kontraktu... marne ploty zapewne
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pepe-rozmawia-z-Barcelona,wid,12733876,wiadomosc.html
0
eh bojan
0
marco idz stad i nie prowokuj.