Qss

0

niech przedluza i logo niech zostanie bo mi bardzo sie podoba ze barca bierze udzial z taka organizacja do walki przeciw aids itp. a ci co jadem pluja to sie nie znaja i pol metrowy kij im w oko

Qss

0

jo ale ja tam wole zeby pique pozostal pique a nie zadnym piquenbauerem czy jak tam to sie pisalo

Qss

0

Weeeee! super ze tak sobie poczyna w reprezentacji trzymaj ta forme i pomagaj barcie najlepiej jak umiesz

Qss

0

Albo zaczniesz pisać coś mądrego, albo pożegnamy się na stałe. Na razie tygodniowy BAN ;] - Ice

Qss

0

lepiej włączcie sobie dowolny kanał informacyjny np. polsat news i poogladajce sobie jak gornikow wycigaja w chile !

Visca el CHILE!

Qss

0

ha ha zalosni jestescie ci co piszecie ze juz przegralismy badz przegramy sezon smieje sie z was i pluje wam w twarz ogarnijcie sie !

Qss

0

i kto zagra w ataku ???? messi bojan (aaaaaaaaaaa!) Nolito?

Qss

0

swietnie ale jak mogles nie strzelic tego gola w 93 minucie jak dostales podanie od pique za obronce przyjales sobie i huknales w bramkarza ! ! !! ! ! !

Qss

0

bo tam dudka se strzelil gola

Qss

0

no i tu ma racje bo messi nie zagra tak jak xavi albo nie zagra w obronie jak puyol kazdy jest najlepszy na swiecie w swojej pozycji

Qss

0

wieta co wam powiem? wole zeby xavi nie zagral za valecnia i wyleczyl sie w 100 procentach nawet jesli mieli bysmy przegrac z nietoperzami

Qss

0

to byl thiago

Qss

0

jestes w porzadku javier, tak trzymaj

Qss

0

nie od rzeczy, tylko normalnie i po ludzku komentuje newsy

Qss

0

ale jedzenie mieli trochi słabe

Qss

0

aha i dodam jeszcze tak : chce byc taki jak on chce byc taki jak on : messi

Qss

0

eej lemos co to ma byc za zdjecie wez to usun

Qss

0

szacunek dla leo za styl

Qss

0

fabregas , pato or suarez vidic

Qss

0

jest gotow bo ktos musi w koncu nowy sie ograc ze szkoly i zaczac pukac w 1 skald by wygryzc jakiegos kraka

Qss

0

jo ale ja bym dal go na mecz z tymi z afryki w copa del rej

Qss

0

wroci chyba pilki podawac w Anglii to hiszpanscy zawodnicy sie nie nadaja bo na co im ta technika jak taki ferdinand wjedzie na pelnej kur... calym cialem w zawodnika

Qss

0

normalnie 400 komentarzy

bede pierwszy

no super ze wrocili teraz moga spokojnie sie przygotowac do meczu

Qss

0

narzekata a kto strzelil gola panatinajkosem

Qss

0

varela ladnie ojechal obrone i hukna pieknie

Qss

0

melduje wykonanie zadania.

Qss

0

mam takie przeczucie jak przed meczem z realem 10 kwietnia zeszlego sezonu. jednym slowem jestem cholernie spokojny o nasza wygrana

Qss

0

http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/news/matka-grozila-rozwodem-by-nie-pchal-go-do-milanu,1542969

artykul o xavim pana wolowskiego darka . bardzo ciekawy polecam !

Qss

0

dokladnie jak pisze pan down. Barca powinna prowokowac do częstszych atakow druzyny przeciwnej a gdy ta sie nieco odkryje i uda nam sie odebrac pilke mozna ich dobic jedna szybka kontra... ech ciekawe co lata po glowie guardioli ale on jest bardziej ogarniety w tych sprawach wiec to rozwiazanie powinien wymyslec w zeszlym roku juz

Qss

0

trenujcie ale z umiarem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?