Qss
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech przedluza i logo niech zostanie bo mi bardzo sie podoba ze barca bierze udzial z taka organizacja do walki przeciw aids itp. a ci co jadem pluja to sie nie znaja i pol metrowy kij im w oko
0
jo ale ja tam wole zeby pique pozostal pique a nie zadnym piquenbauerem czy jak tam to sie pisalo
0
Weeeee! super ze tak sobie poczyna w reprezentacji trzymaj ta forme i pomagaj barcie najlepiej jak umiesz
0
Albo zaczniesz pisać coś mądrego, albo pożegnamy się na stałe. Na razie tygodniowy BAN ;] - Ice
0
lepiej włączcie sobie dowolny kanał informacyjny np. polsat news i poogladajce sobie jak gornikow wycigaja w chile !
Visca el CHILE!
0
ha ha zalosni jestescie ci co piszecie ze juz przegralismy badz przegramy sezon smieje sie z was i pluje wam w twarz ogarnijcie sie !
0
i kto zagra w ataku ???? messi bojan (aaaaaaaaaaa!) Nolito?
0
swietnie ale jak mogles nie strzelic tego gola w 93 minucie jak dostales podanie od pique za obronce przyjales sobie i huknales w bramkarza ! ! !! ! ! !
0
bo tam dudka se strzelil gola
0
no i tu ma racje bo messi nie zagra tak jak xavi albo nie zagra w obronie jak puyol kazdy jest najlepszy na swiecie w swojej pozycji
0
wieta co wam powiem? wole zeby xavi nie zagral za valecnia i wyleczyl sie w 100 procentach nawet jesli mieli bysmy przegrac z nietoperzami
0
to byl thiago
0
jestes w porzadku javier, tak trzymaj
0
nie od rzeczy, tylko normalnie i po ludzku komentuje newsy
0
ale jedzenie mieli trochi słabe
0
aha i dodam jeszcze tak : chce byc taki jak on chce byc taki jak on : messi
0
eej lemos co to ma byc za zdjecie wez to usun
0
szacunek dla leo za styl
0
fabregas , pato or suarez vidic
0
jest gotow bo ktos musi w koncu nowy sie ograc ze szkoly i zaczac pukac w 1 skald by wygryzc jakiegos kraka
0
jo ale ja bym dal go na mecz z tymi z afryki w copa del rej
0
wroci chyba pilki podawac w Anglii to hiszpanscy zawodnicy sie nie nadaja bo na co im ta technika jak taki ferdinand wjedzie na pelnej kur... calym cialem w zawodnika
0
normalnie 400 komentarzy
bede pierwszy
no super ze wrocili teraz moga spokojnie sie przygotowac do meczu
0
narzekata a kto strzelil gola panatinajkosem
0
varela ladnie ojechal obrone i hukna pieknie
0
melduje wykonanie zadania.
0
mam takie przeczucie jak przed meczem z realem 10 kwietnia zeszlego sezonu. jednym slowem jestem cholernie spokojny o nasza wygrana
0
http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/news/matka-grozila-rozwodem-by-nie-pchal-go-do-milanu,1542969
artykul o xavim pana wolowskiego darka . bardzo ciekawy polecam !
0
dokladnie jak pisze pan down. Barca powinna prowokowac do częstszych atakow druzyny przeciwnej a gdy ta sie nieco odkryje i uda nam sie odebrac pilke mozna ich dobic jedna szybka kontra... ech ciekawe co lata po glowie guardioli ale on jest bardziej ogarniety w tych sprawach wiec to rozwiazanie powinien wymyslec w zeszlym roku juz
0
trenujcie ale z umiarem