Qss

0

wiadomo

Qss

0

villa nie lubi se walnac w slupek

Qss

0

Al FCB

No po prostu Eric nie strzeli gola i basta. Uda mu się na pewno w tym sezonie, jestem co do tego pewien w 100% ale na miłość matki do dzieciątka nie w tym meczu.

Qss

0

"buahahahahahhah" " hahahahahhahahahahahha"

a co to jest ja sie pytam? to mi przypomina pewna gre internetowa gdzie na chacie pisali sami 12- 14 latkowie,

"bubahahahahhahaha zal mi ciebie ty pajacu"

witki opadaja

Qss

0

villa z mundialu nie marnował by okazji sam na sam i nie pakował piłki w słupek

Qss

0

nie strzelisz Eric.

Qss

0

ma2

Tots som testimonis

Qss

0

ludzie jacy wy jestescie... ech, to byla ironia.

Qss

0

messi tu messi tam ... kogo byście woleli w składzie? Leo czy Xaviego za młodych lat w formie ze zeszłego sezonu ?

Qss

0

odpoczynek jak najbardziej. psychika i mentalnosc mu sie odchami.

Qss

0

zgadzam sie z napen down

Qss

0

Mysle ze za 130 mln mozna go spokojnie puscic wtedy wyjdziemy z dlugow i za reszte kupimy fabregasa i pato

Qss

0

eh bojan

Qss

0

za niego trafi trener z barcy b lub tito

Qss

0

w dupie byliście i gowno wiecie. wielcy znawcy futoblu sie odezwali. cwaniaczki zza ekranu. pep to pep tamto sram to i owamto. pep ma zostac a barca ma grac tak jak gra . po prostu nie trybi jeszcze wszystko i tyle.

Qss

0

za 3 lata

Qss

0

musi się trafić. nie ma cudow i czarow. chyba ze wczesniej koniec swiata bedzie

Qss

0

Cule

"jeffren jest po prostu lepszy"

Skąd wiesz, że jest lepszy? Bazujesz na tych ostatnich minutach z mallorca czy patrzysz na poprzedni sezon?

Qss

0

w końcu musi się trafić taki gracz jak Xavi. Może to będzie jutro, może za 10 lat a może za 70 lat. Kiedyś musi to nastąpić.

Qss

0

http://www.youtube.com/watch#!v=x5tn1r3o3Co&feature=related o to mi chodzi

Qss

0

osobiście odwalił bym na złość walencji cieszynke "ole" z mundialu.

Qss

0

marco

ale po kiego uja piszesz tu o Zidanie? Co, gul Ci skoczył bo nie macie w swym zespole takiego gracza jak Xavi? Zazdrość Cię zżera misiu, zazdrość.

Qss

0

marco idz stad i nie prowokuj.

Qss

0

tymczasem na wp.pl pisza ze pepe ten z realu rozmawia z barca na temat kontraktu... marne ploty zapewne

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pepe-rozmawia-z-Barcelona,wid,12733876,wiadomosc.html

Qss

0

ale tez leo z nautry jest niesmialy.... byly wywiady z innymi graczami i to podkreslali ze w szatni leo siedzi cicho czarles lub xavi to sa swietni ludzie z charyzma, leos ich bije na glowe lecz umiejetnosciami... czarls , xavi , valdes, i ? cesc ?

Qss

0

rui patricio ze sportingu mlody i solidny bramkarz

Qss

0

no zeby chociaz doping na kazdym meczu u siebie byl taki jak na rewanzu z interem to moze by uszlo jakos

Qss

0

rodzice z dziecmi to moga isc ogladac barce atlethic a w seniorach na camp nou nie ma tego za przeproszeniem pierdolniecia na stadionie ze rozniesie cala widownie ino hymn zaspiewaja i od czasu do czasu pogwizdaja na sedziego czy czort wie kogo a jak gol padnie to zaraz hurra i apluaz Messi Messi Messi a tak to cisza 100 tysiecy ludzi na stadion moze wlezc a taki lech z salzburgiem przy pojemnosci 40k tak darl jape ze bloki sie trzesly obok stadionu i tu nie kituje bo bylo w tv i na necie czytalem wiec cn moze sie schowac z dopingiem.

Qss

0

ja bym wolal santona z interu mlody i prgres mu co roku skacze z 81 do 87 a potem do 94 szybki jest i technike ma przyda sie jak nikt inny aha to obronca jest wiec perla w euripie

Qss

0

i takie rodzice z dzieci siedza i piknik robia zamiast drzec jape i kibicowac trzbea wpuscic na stadion boix nois to oni zrobia rozrobe i wszyscy beda szczesliwy procz ekipy sprzatajacej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?