Qss
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiadomo
0
villa nie lubi se walnac w slupek
0
Al FCB
No po prostu Eric nie strzeli gola i basta. Uda mu się na pewno w tym sezonie, jestem co do tego pewien w 100% ale na miłość matki do dzieciątka nie w tym meczu.
0
"buahahahahahhah" " hahahahahhahahahahahha"
a co to jest ja sie pytam? to mi przypomina pewna gre internetowa gdzie na chacie pisali sami 12- 14 latkowie,
"bubahahahahhahaha zal mi ciebie ty pajacu"
witki opadaja
0
villa z mundialu nie marnował by okazji sam na sam i nie pakował piłki w słupek
0
nie strzelisz Eric.
0
ma2
Tots som testimonis
0
ludzie jacy wy jestescie... ech, to byla ironia.
0
messi tu messi tam ... kogo byście woleli w składzie? Leo czy Xaviego za młodych lat w formie ze zeszłego sezonu ?
0
odpoczynek jak najbardziej. psychika i mentalnosc mu sie odchami.
0
zgadzam sie z napen down
0
Mysle ze za 130 mln mozna go spokojnie puscic wtedy wyjdziemy z dlugow i za reszte kupimy fabregasa i pato
0
eh bojan
0
za niego trafi trener z barcy b lub tito
0
w dupie byliście i gowno wiecie. wielcy znawcy futoblu sie odezwali. cwaniaczki zza ekranu. pep to pep tamto sram to i owamto. pep ma zostac a barca ma grac tak jak gra . po prostu nie trybi jeszcze wszystko i tyle.
0
za 3 lata
0
musi się trafić. nie ma cudow i czarow. chyba ze wczesniej koniec swiata bedzie
0
Cule
"jeffren jest po prostu lepszy"
Skąd wiesz, że jest lepszy? Bazujesz na tych ostatnich minutach z mallorca czy patrzysz na poprzedni sezon?
0
w końcu musi się trafić taki gracz jak Xavi. Może to będzie jutro, może za 10 lat a może za 70 lat. Kiedyś musi to nastąpić.
0
http://www.youtube.com/watch#!v=x5tn1r3o3Co&feature=related o to mi chodzi
0
osobiście odwalił bym na złość walencji cieszynke "ole" z mundialu.
0
marco
ale po kiego uja piszesz tu o Zidanie? Co, gul Ci skoczył bo nie macie w swym zespole takiego gracza jak Xavi? Zazdrość Cię zżera misiu, zazdrość.
0
marco idz stad i nie prowokuj.
0
tymczasem na wp.pl pisza ze pepe ten z realu rozmawia z barca na temat kontraktu... marne ploty zapewne
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pepe-rozmawia-z-Barcelona,wid,12733876,wiadomosc.html
0
ale tez leo z nautry jest niesmialy.... byly wywiady z innymi graczami i to podkreslali ze w szatni leo siedzi cicho czarles lub xavi to sa swietni ludzie z charyzma, leos ich bije na glowe lecz umiejetnosciami... czarls , xavi , valdes, i ? cesc ?
0
rui patricio ze sportingu mlody i solidny bramkarz
0
no zeby chociaz doping na kazdym meczu u siebie byl taki jak na rewanzu z interem to moze by uszlo jakos
0
rodzice z dziecmi to moga isc ogladac barce atlethic a w seniorach na camp nou nie ma tego za przeproszeniem pierdolniecia na stadionie ze rozniesie cala widownie ino hymn zaspiewaja i od czasu do czasu pogwizdaja na sedziego czy czort wie kogo a jak gol padnie to zaraz hurra i apluaz Messi Messi Messi a tak to cisza 100 tysiecy ludzi na stadion moze wlezc a taki lech z salzburgiem przy pojemnosci 40k tak darl jape ze bloki sie trzesly obok stadionu i tu nie kituje bo bylo w tv i na necie czytalem wiec cn moze sie schowac z dopingiem.
0
ja bym wolal santona z interu mlody i prgres mu co roku skacze z 81 do 87 a potem do 94 szybki jest i technike ma przyda sie jak nikt inny aha to obronca jest wiec perla w euripie
0
i takie rodzice z dzieci siedza i piknik robia zamiast drzec jape i kibicowac trzbea wpuscic na stadion boix nois to oni zrobia rozrobe i wszyscy beda szczesliwy procz ekipy sprzatajacej