1

Muszę przyznać, że Alves mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczył, obawiałem się jak będzie sobie radził z Sanchezem, a wypadł całkiem nieźle, zwłaszcza w drugiej połowie.

0

Jezus, no co jest z tą stroną?!

0

Sorry, nie tutaj to miało być...

0

No proooszę, tylko nie jeździec bez głowy Alves, na jego stronie będzie szalał Alexis. Może i Dani ma doświadczenie większe od Vidala, może i zmobilizuje się na tak ważny mecz, ale on jest po prostu ŚLAMAZARNY, wlecze się jak mucha w smole, jest zbyt wolny by postawić go naprzeciw Sancheza.

0

Znowu ten wyświechtany frazes o "dogadywaniu się"... Może kiedyś, ale teraz ta współpraca jest nieszczególna...

0

Jak dla mnie może być nawet remis, byle nie przegrać i byle Barca coś strzeliła na wyjeździe.

0

To że Mertesacker by dał radę nie znaczy ze i ja... :P

0

U mnie ogólnie czasami lekko przytnie, albo obraz traci na jakości (rozmyty momentami), ale to być może spowodowane jakimiś chwilowymi wahaniami formy mojego neta (wnioskuję na podstawie innych komentarzy, w których ludzie chwalą i mówią że jest super). No i raz miałem problem, że po dokonaniu przelewu dalej nie miałem dostępu do odtwarzacza (przez kilka dni, a zwykle zaraz po dokonaniu przelewu się odblokowuje), ale po napisaniu maila do obsługi uzyskałem dostęp w końcu.
Tak ogólnie to polecam, choć podwyższyli cenę ostatnio...

0

Jak? Messi w pomocy?

0

A w moich odczuciach to właśnie z Vidalem jest pewniej w obronie.

0

Po co takie komentarze?

0

Zgoda, poza wzmianką o Ivanie... :P

1

Też tak sądzę. W dodatku Suarez to typowa 9, wiec porównywanie go z Sanchezem nie jest do końca trafne, no ale fakt faktem, że z Luisem Barca radzi sobie lepiej.
Co by było jakby Sanchez został i pełnił rolę zmiennika...? Fajna wizja, ale nierealna. Sanchez jest zbyt dobry i zbyt ambitny by być zmiennikiem, szanuję to. :)

0

Czy tylko ja tu uważam, że Vidal obecnie jest w lepszej dyspozycji niż Alves i to On powinien zacząć w wyjściowym składzie?

1

No proszę Cię, tylko nie Alves, widziałeś jak On ostatnio grywał? Jego w obecnej dyspozycji to i Mertesacker by objechał jak pachołka...

0

Najlepszy w drużynie dzisiaj chyba Suarez, pochwaliłbym też Mathieu i Bravo. Reszta mniej lub bardziej słabo. Najgorzej znów Alves.

0

Pierwsza połowa podobnie nijaka w wykonaniu Barcy jak i druga

0

Co Alves robi na tym boisku??

1

To w takim razie po co tu wchodzisz? Nie żeby właśnie poczytać te komentarze? Bo chyba w trakcie meczu nie ma tu nic ciekawego (zakładam, że oglądasz mecz to widziałeś jaki skład i kto strzelił).

1

W dniu dzisiejszym tylko 1 mecz gra Barca, więc faktycznie zapomniałeś pierwszy raz w życiu, ale i ostatni! :D

0

Teraz wszyscy cwani i żartują, no ale przyznajcie, czy jakby w finale LM doszło do serii rzutów karnych, to nie trzęślibyście portkami? :D

0

Dziękuję za ten wspaniały wykład nt. poziomu IQ społeczeństwa. Jednak nie pytałem o to, idź być przemądrzałym gdzie indziej.

0

Znając życie, cześć filmów które wyświetli to będą jakieś fejki, więc wolałem zapytać tu, licząc ze w ciągu 1-2 minut dostanę linka. Zwykłe wygodnictwo. Teraz już mi nie potrzeba, poradziłem sobie jakoś, brawo ja.

0

Nie oglądałem 1. połowy, ma ktoś linka do bramek?

2

Bartra największa średnia prędkość! :D

0

To racja. W dodatku druga połowa przyćmiła trochę obraz mizernej pierwszej połowy, wtedy z przodu się nie układało, a obrońcy grali wręcz słabo. Andres Iniesta od pierwszej do swojej ostatniej minuty w tym meczu grał bardzo dobrze i się wyróżniał, zwłaszcza było to widać na tle reszty drużyny właśnie w 1. połowie.

10

Ja to nawet nie wiedziałem, że tak się da wykonywać karne. Pierwsza myśl: "TO TAK MOŻNA?"

0

No nie przesadzaj. Alba poza karnym nie aż tak tragicznie - tak sobie bym powiedział. Alves - słabo, ale jak na niego to też nie aż tak źle. Najgorzej Pique, zdecydowanie.
Oby na drugą połowę się ogarnęli....

1

Pachnie mi tu stratą punktów...

0

To by było niesamowite jakby Glik przyszedł do Barcy... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?