QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Muszę przyznać, że Alves mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczył, obawiałem się jak będzie sobie radził z Sanchezem, a wypadł całkiem nieźle, zwłaszcza w drugiej połowie.
0
Jezus, no co jest z tą stroną?!
0
Sorry, nie tutaj to miało być...
0
No proooszę, tylko nie jeździec bez głowy Alves, na jego stronie będzie szalał Alexis. Może i Dani ma doświadczenie większe od Vidala, może i zmobilizuje się na tak ważny mecz, ale on jest po prostu ŚLAMAZARNY, wlecze się jak mucha w smole, jest zbyt wolny by postawić go naprzeciw Sancheza.
0
Znowu ten wyświechtany frazes o "dogadywaniu się"... Może kiedyś, ale teraz ta współpraca jest nieszczególna...
0
Jak dla mnie może być nawet remis, byle nie przegrać i byle Barca coś strzeliła na wyjeździe.
0
To że Mertesacker by dał radę nie znaczy ze i ja... :P
0
U mnie ogólnie czasami lekko przytnie, albo obraz traci na jakości (rozmyty momentami), ale to być może spowodowane jakimiś chwilowymi wahaniami formy mojego neta (wnioskuję na podstawie innych komentarzy, w których ludzie chwalą i mówią że jest super). No i raz miałem problem, że po dokonaniu przelewu dalej nie miałem dostępu do odtwarzacza (przez kilka dni, a zwykle zaraz po dokonaniu przelewu się odblokowuje), ale po napisaniu maila do obsługi uzyskałem dostęp w końcu.
Tak ogólnie to polecam, choć podwyższyli cenę ostatnio...
0
Jak? Messi w pomocy?
0
A w moich odczuciach to właśnie z Vidalem jest pewniej w obronie.
0
Po co takie komentarze?
0
Zgoda, poza wzmianką o Ivanie... :P
1
Też tak sądzę. W dodatku Suarez to typowa 9, wiec porównywanie go z Sanchezem nie jest do końca trafne, no ale fakt faktem, że z Luisem Barca radzi sobie lepiej.
Co by było jakby Sanchez został i pełnił rolę zmiennika...? Fajna wizja, ale nierealna. Sanchez jest zbyt dobry i zbyt ambitny by być zmiennikiem, szanuję to. :)
0
Czy tylko ja tu uważam, że Vidal obecnie jest w lepszej dyspozycji niż Alves i to On powinien zacząć w wyjściowym składzie?
1
No proszę Cię, tylko nie Alves, widziałeś jak On ostatnio grywał? Jego w obecnej dyspozycji to i Mertesacker by objechał jak pachołka...
0
Najlepszy w drużynie dzisiaj chyba Suarez, pochwaliłbym też Mathieu i Bravo. Reszta mniej lub bardziej słabo. Najgorzej znów Alves.
0
Pierwsza połowa podobnie nijaka w wykonaniu Barcy jak i druga
0
Co Alves robi na tym boisku??
1
To w takim razie po co tu wchodzisz? Nie żeby właśnie poczytać te komentarze? Bo chyba w trakcie meczu nie ma tu nic ciekawego (zakładam, że oglądasz mecz to widziałeś jaki skład i kto strzelił).
1
W dniu dzisiejszym tylko 1 mecz gra Barca, więc faktycznie zapomniałeś pierwszy raz w życiu, ale i ostatni! :D
0
Teraz wszyscy cwani i żartują, no ale przyznajcie, czy jakby w finale LM doszło do serii rzutów karnych, to nie trzęślibyście portkami? :D
0
Dziękuję za ten wspaniały wykład nt. poziomu IQ społeczeństwa. Jednak nie pytałem o to, idź być przemądrzałym gdzie indziej.
0
Znając życie, cześć filmów które wyświetli to będą jakieś fejki, więc wolałem zapytać tu, licząc ze w ciągu 1-2 minut dostanę linka. Zwykłe wygodnictwo. Teraz już mi nie potrzeba, poradziłem sobie jakoś, brawo ja.
0
Nie oglądałem 1. połowy, ma ktoś linka do bramek?
2
Bartra największa średnia prędkość! :D
0
To racja. W dodatku druga połowa przyćmiła trochę obraz mizernej pierwszej połowy, wtedy z przodu się nie układało, a obrońcy grali wręcz słabo. Andres Iniesta od pierwszej do swojej ostatniej minuty w tym meczu grał bardzo dobrze i się wyróżniał, zwłaszcza było to widać na tle reszty drużyny właśnie w 1. połowie.
10
Ja to nawet nie wiedziałem, że tak się da wykonywać karne. Pierwsza myśl: "TO TAK MOŻNA?"
0
No nie przesadzaj. Alba poza karnym nie aż tak tragicznie - tak sobie bym powiedział. Alves - słabo, ale jak na niego to też nie aż tak źle. Najgorzej Pique, zdecydowanie.
Oby na drugą połowę się ogarnęli....
1
Pachnie mi tu stratą punktów...
0
To by było niesamowite jakby Glik przyszedł do Barcy... :D