0

BAN

0

BAN

0

BAN

0

Gdzie Ronaldo powiedział żę mają szanse na wygranie wszystkiego W TYM roku ?równie dobrze mają szanse wygrać wszystko za rok ;]

loozik panowie loozik święta idą a wy tu piszecie żę Ronaldo się podlizuje bo chce przejść do Barcy :D bez jaj... myślałem że na tej stronie jest troche więcej poważnych ludzi ale troche się przeliczyłem.

Nie mniej jednak pozdrawiam wszyskich kibiców którzy zachowali chociaż część racjonalnego myślenia i widzą że Cristiano to też normalny człowiek który doszedł do swej chwały poprzez ciężką prace!

Jeszcze raz Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... i udanych GD :D

0

nie, nie dostanie

0

Tak sędzia gra "z" Realem

Atletico ma pod wiatr

A bramki padły "fuksem"

0

Ibrahimović pozdrawia eto'o :D

0

Zdjęcie casillasa w wszystkich newsa'ch to samo dalibyście inne chociażby z strony realu :>

0

jadenk

ok tu się z tobą musze zgodzić, ale czy Lass będzie gorszy ? będzie zapewnie bardzo dobrze wykonywał swoje obowiązki. przypomne że ubiegły sezon był jego pierwszym w Hiszpanii, a i tak bardzo dobrze się zaaklimatyzował.

dymek97

Tobie nie odpowiadam nie będe się nawet zniżał do twojego poziomu, jeżeli chcesz coś powiedzieć to najlepiej podeprzyj to jakimikolwiek argumentami.

0

funbarcy

jeżeli porównujesz składy(jak teraz można w ogóle porównywać składy?!) to rów to jakoś obiektywnie oraz co najważnejsze "prawidłowo!(pod względem pozycjii na boisku ;) )

no więc tak nałożę swoje małe poprawki ;)

Casillas > Valdes = Casillas

Alves > Ramos = Alves

Puyol > Albiol = wiadomo

Pique > Pepe = wiadomo

Abidal > marcelo(arbeloa) = Abidal (postawił bym remis no ale jak powiedziałeś że nie stawiasz to nie ;] )

Messi > CR9 = messi (chociaż tego nie można jednoznaczne udowodnić)

Toure > Lass = Lass

Iniesta > Robben(franc) = Iniesta

Xavi > Kaka = Kaka ( znów postawił bym remis ale to on "ciągnął" całą brazylie i dlatego skłaniam się ku Ricardo)

Henry > Benzema = Benzema (gdzie Henry jest skuteczniejszy ? Karim to młody bardzo szybko rozwijający się zawodik z bardzo dużymi perspektywami)

Eto/Villa > Higuain = eto/villa (chociaż mam nadzieje że Higuain utrzyma nie złą forme i dalej będzie się rozwijał)

Może jestem ślepy ale ja tu widzę od 6:5 dla Barcy do 5:6 dla Realu więc nie wmawiać mi tu że nawet w zestawieniu są gorsi ;]

cya

0

Nie wiem co wy tak się doczepiliście do tego Pereza o 0 ma łeb na karku i tyle :)

300 milionów które wyda w tym roku zostanie rozłożone na 3 lata czyli przyjmijmy że 100 mln/rok

czy 100 mln to tak dużo ? ile Barca wydaje co rok ? 90 mln ? Więc chyba problem imperializmu Florentino chyba nie jest aż taki straszny ;D

0

barcelonista93 Toś pocisnął z tym składem

1.Casillas 2.Ramos 3.Heinze 4.Pepe-down 5.Salgado 6.Kaka 7.Van der Vaart 8.David Silva 9.C.Ronaldo 10.David Villa 11.Higuain

Ja bym bardziej typował

1.Casillas 2.Ramos 3.Javi Guerrero/Metzelder 4.Pepe-down(?) 5.Heinze 6.Kaka 7.Lass 8.Robben 9.C.Ronaldo/Ribery 10.David Villa 11.Higuain

Wygląda lepiej, ja tu widze 2 wychowanków + Higuain który poniekąd został "wypromowany"(jeżeli tak można powiedzieć;]) przez Real

czyli co? mam nadzieje że następna Liga będzie ciekawsza a final CL hiszpański :)

Pozdrawiam

0

Jeżeli tak zagra Barcelona z ManUtd i nie będzie miałą takiego farta jak w tym meczu w którym nie zasłużyła na nic! to Man utd ich rozjedzie :)

0

Ale ten Arbiter to powinien nieźle gulnąć za to co odwalał

4 karne :)

1 celny strzał 1 bramka no co to ma być pytam się do h pana!?

0

tylko co może teraz czuć Chelsea ? Gratulacje

0

gz

0

0 celnych strzałów co to ma być!?

0

harnas88_ck

To Barcelona już grała z Villarealem :D

0

Jak dobrze pamiętam jeden z szanownych Adnimow napisal na tej stronie

"Realowi zwyczajnie zabraknie tych kolejek" [do wygranej w PD przyp. ;)]

Czy aby napewno ? Czy musiales byc tak pewny siebie ? Musiales sie "napinac" i udowadniac wyzszosc barcelony ? Teraz są tego skutki! żal i orzpacz wszystkich kibiców ;)

A co do szpaleru

Ludzie nie bądżcie tacy naiwni ;) Myślicie że barcelona będzie miala przed meczem z Realem 15 punktów przewagi? Gratulacje pomyslowosci!

Nie musicie wyzywac kibicow Realu, klnąc na arbitra, i zwalniac polowe Barcelony ;)

to zwykly KRYZYS! zrozumcie pilkarze to nie maszyn,y kiedys sie chyba zmecza co ? O o

Pozdro dla wszyskich kibiców obu drózyn tych NORMALNYCH ;d

0

Marzyć każdy może ;)

0

[...]"ale w tym samym czasie real straci pkt. z espanyolem"[...]

[...]"real tez przegra"[...]

Widzę że coraz więcej wróżek na stronie ;)

0

Czy aby nie rok temu wielka Barca nie miala 9 punktów przewagi ?

Zobaczymy jak przyjda mecze z Valencia, Sevilla, Villarealem Real-Barca

Jest jeszcze bardzo dużo punktów do zdobycia z niełatwymi przeciwnikami.

Chcialbym tylko zaznaczyc ze Real już przechodzil w tym sezonie kryzys Barcelona nie a wiadomo wiecznie nie mozna grac na najwyzszym poziomie pilkarze nie sa maszynam. A więc życzę sobie i wam drodzy kibice Barcelony powodzenia w najblizszych meczach bo przeciez to tylko dzięki wam mamy powody do walki i grania coraz lepiej

Pozdrawiam

0

Nawet tego nie skomentuje...

A moda poprosiłbym o bany dla takich "osobników" jak:

@ karass

Powinny obrazu lecieć bany ;)

a i moze troche szacunku dla takich graczy jak wlasnie salgado - grac przez tyle lat na dobrym poziomie... troche szacunku sie jednak nalezy a kto wygra lige to sie okażę z końcem sezonu a nie zimą ;) Bo pamiętajcie "was" kryzys także kiedyś dopadnie... prędzej czy później... :)

0

hmmm tak patrze i sie trosze dziwie :o

Kasia? hmmm? może i mial maly kryzys ale kiedys musial on przyjsc przeciez nie moze grac bezprzerwy na najwyzszych obrotach + Euro ;) Ale dobrze mecz z Barca ? odnalezienie sie Kasi(ehhh) i calego Realu ? ALe co ja tu wlasnie wogole pisze jak zaraz zostane obrzucony tyiącami argumentow ;) po co psóc sobie nery ?

"tesh siem zDzIwIłem"

"pszeciesz Boróc lepży"

"eee tam Bóffon lepszejszy od Boróca i Valdeza"

i dlatego lubie ta strone (zawsze mozna posmiac sie z wielkich kibicow Barcy) ^^

0

na stronie realmadrid.pl będzie relacja tekstowa wszystkich chętnych zapraszam :-)

0

no i Valencja gol ; pokazują już nawet rozgrzewke na Camp Nou ;)

0

Naprawde polecam ten link

http://www.sportstv.pl/viewpage.php?page_id=8

Mi bardzo ładnie relacja VAL-ESP chodzi więc myśle że z meczem realu będzie tak samo ;)

0

Sneijder (po)wrócił :)

0

JA zamierzam oglądać na justin.tv a mianowicie:

http://www.justin.tv/mackolik39

0

ehhh macie zamiar kłócić się o literówki ?

Chciałem wejść tu zobaczyć jaka jest atmosfera w obozie przeciwnika ale widzę że nerwy też wam się też udzielają-normalne- ale prosze nie robić na mnie takiej nagonki za jakieś błędy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?