REAListyk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
BAN
0
BAN
0
Gdzie Ronaldo powiedział żę mają szanse na wygranie wszystkiego W TYM roku ?równie dobrze mają szanse wygrać wszystko za rok ;]
loozik panowie loozik święta idą a wy tu piszecie żę Ronaldo się podlizuje bo chce przejść do Barcy :D bez jaj... myślałem że na tej stronie jest troche więcej poważnych ludzi ale troche się przeliczyłem.
Nie mniej jednak pozdrawiam wszyskich kibiców którzy zachowali chociaż część racjonalnego myślenia i widzą że Cristiano to też normalny człowiek który doszedł do swej chwały poprzez ciężką prace!
Jeszcze raz Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... i udanych GD :D
0
nie, nie dostanie
0
Tak sędzia gra "z" Realem
Atletico ma pod wiatr
A bramki padły "fuksem"
0
Ibrahimović pozdrawia eto'o :D
0
Zdjęcie casillasa w wszystkich newsa'ch to samo dalibyście inne chociażby z strony realu :>
0
jadenk
ok tu się z tobą musze zgodzić, ale czy Lass będzie gorszy ? będzie zapewnie bardzo dobrze wykonywał swoje obowiązki. przypomne że ubiegły sezon był jego pierwszym w Hiszpanii, a i tak bardzo dobrze się zaaklimatyzował.
dymek97
Tobie nie odpowiadam nie będe się nawet zniżał do twojego poziomu, jeżeli chcesz coś powiedzieć to najlepiej podeprzyj to jakimikolwiek argumentami.
0
funbarcy
jeżeli porównujesz składy(jak teraz można w ogóle porównywać składy?!) to rów to jakoś obiektywnie oraz co najważnejsze "prawidłowo!(pod względem pozycjii na boisku ;) )
no więc tak nałożę swoje małe poprawki ;)
Casillas > Valdes = Casillas
Alves > Ramos = Alves
Puyol > Albiol = wiadomo
Pique > Pepe = wiadomo
Abidal > marcelo(arbeloa) = Abidal (postawił bym remis no ale jak powiedziałeś że nie stawiasz to nie ;] )
Messi > CR9 = messi (chociaż tego nie można jednoznaczne udowodnić)
Toure > Lass = Lass
Iniesta > Robben(franc) = Iniesta
Xavi > Kaka = Kaka ( znów postawił bym remis ale to on "ciągnął" całą brazylie i dlatego skłaniam się ku Ricardo)
Henry > Benzema = Benzema (gdzie Henry jest skuteczniejszy ? Karim to młody bardzo szybko rozwijający się zawodik z bardzo dużymi perspektywami)
Eto/Villa > Higuain = eto/villa (chociaż mam nadzieje że Higuain utrzyma nie złą forme i dalej będzie się rozwijał)
Może jestem ślepy ale ja tu widzę od 6:5 dla Barcy do 5:6 dla Realu więc nie wmawiać mi tu że nawet w zestawieniu są gorsi ;]
cya
0
Nie wiem co wy tak się doczepiliście do tego Pereza o 0 ma łeb na karku i tyle :)
300 milionów które wyda w tym roku zostanie rozłożone na 3 lata czyli przyjmijmy że 100 mln/rok
czy 100 mln to tak dużo ? ile Barca wydaje co rok ? 90 mln ? Więc chyba problem imperializmu Florentino chyba nie jest aż taki straszny ;D
0
barcelonista93 Toś pocisnął z tym składem
1.Casillas 2.Ramos 3.Heinze 4.Pepe-down 5.Salgado 6.Kaka 7.Van der Vaart 8.David Silva 9.C.Ronaldo 10.David Villa 11.Higuain
Ja bym bardziej typował
1.Casillas 2.Ramos 3.Javi Guerrero/Metzelder 4.Pepe-down(?) 5.Heinze 6.Kaka 7.Lass 8.Robben 9.C.Ronaldo/Ribery 10.David Villa 11.Higuain
Wygląda lepiej, ja tu widze 2 wychowanków + Higuain który poniekąd został "wypromowany"(jeżeli tak można powiedzieć;]) przez Real
czyli co? mam nadzieje że następna Liga będzie ciekawsza a final CL hiszpański :)
Pozdrawiam
0
Jeżeli tak zagra Barcelona z ManUtd i nie będzie miałą takiego farta jak w tym meczu w którym nie zasłużyła na nic! to Man utd ich rozjedzie :)
0
Ale ten Arbiter to powinien nieźle gulnąć za to co odwalał
4 karne :)
1 celny strzał 1 bramka no co to ma być pytam się do h pana!?
0
tylko co może teraz czuć Chelsea ? Gratulacje
0
gz
0
0 celnych strzałów co to ma być!?
0
harnas88_ck
To Barcelona już grała z Villarealem :D
0
Jak dobrze pamiętam jeden z szanownych Adnimow napisal na tej stronie
"Realowi zwyczajnie zabraknie tych kolejek" [do wygranej w PD przyp. ;)]
Czy aby napewno ? Czy musiales byc tak pewny siebie ? Musiales sie "napinac" i udowadniac wyzszosc barcelony ? Teraz są tego skutki! żal i orzpacz wszystkich kibiców ;)
A co do szpaleru
Ludzie nie bądżcie tacy naiwni ;) Myślicie że barcelona będzie miala przed meczem z Realem 15 punktów przewagi? Gratulacje pomyslowosci!
Nie musicie wyzywac kibicow Realu, klnąc na arbitra, i zwalniac polowe Barcelony ;)
to zwykly KRYZYS! zrozumcie pilkarze to nie maszyn,y kiedys sie chyba zmecza co ? O o
Pozdro dla wszyskich kibiców obu drózyn tych NORMALNYCH ;d
0
Marzyć każdy może ;)
0
[...]"ale w tym samym czasie real straci pkt. z espanyolem"[...]
[...]"real tez przegra"[...]
Widzę że coraz więcej wróżek na stronie ;)
0
Czy aby nie rok temu wielka Barca nie miala 9 punktów przewagi ?
Zobaczymy jak przyjda mecze z Valencia, Sevilla, Villarealem Real-Barca
Jest jeszcze bardzo dużo punktów do zdobycia z niełatwymi przeciwnikami.
Chcialbym tylko zaznaczyc ze Real już przechodzil w tym sezonie kryzys Barcelona nie a wiadomo wiecznie nie mozna grac na najwyzszym poziomie pilkarze nie sa maszynam. A więc życzę sobie i wam drodzy kibice Barcelony powodzenia w najblizszych meczach bo przeciez to tylko dzięki wam mamy powody do walki i grania coraz lepiej
Pozdrawiam
0
Nawet tego nie skomentuje...
A moda poprosiłbym o bany dla takich "osobników" jak:
@ karass
Powinny obrazu lecieć bany ;)
a i moze troche szacunku dla takich graczy jak wlasnie salgado - grac przez tyle lat na dobrym poziomie... troche szacunku sie jednak nalezy a kto wygra lige to sie okażę z końcem sezonu a nie zimą ;) Bo pamiętajcie "was" kryzys także kiedyś dopadnie... prędzej czy później... :)
0
hmmm tak patrze i sie trosze dziwie :o
Kasia? hmmm? może i mial maly kryzys ale kiedys musial on przyjsc przeciez nie moze grac bezprzerwy na najwyzszych obrotach + Euro ;) Ale dobrze mecz z Barca ? odnalezienie sie Kasi(ehhh) i calego Realu ? ALe co ja tu wlasnie wogole pisze jak zaraz zostane obrzucony tyiącami argumentow ;) po co psóc sobie nery ?
"tesh siem zDzIwIłem"
"pszeciesz Boróc lepży"
"eee tam Bóffon lepszejszy od Boróca i Valdeza"
i dlatego lubie ta strone (zawsze mozna posmiac sie z wielkich kibicow Barcy) ^^
0
na stronie realmadrid.pl będzie relacja tekstowa wszystkich chętnych zapraszam :-)
0
no i Valencja gol ; pokazują już nawet rozgrzewke na Camp Nou ;)
0
Naprawde polecam ten link
http://www.sportstv.pl/viewpage.php?page_id=8
Mi bardzo ładnie relacja VAL-ESP chodzi więc myśle że z meczem realu będzie tak samo ;)
0
Sneijder (po)wrócił :)
0
JA zamierzam oglądać na justin.tv a mianowicie:
http://www.justin.tv/mackolik39
0
ehhh macie zamiar kłócić się o literówki ?
Chciałem wejść tu zobaczyć jaka jest atmosfera w obozie przeciwnika ale widzę że nerwy też wam się też udzielają-normalne- ale prosze nie robić na mnie takiej nagonki za jakieś błędy ;)