Użytkownik zbanowany
4 grudnia 2011, 09:03
0
4 grudnia 2011, 09:00
27 listopada 2011, 00:00
7 listopada 2011, 21:44
dobrze dulii mowisz :) No ale wiesz przecież Barcy połowa była zalana i strumyki były :D ehh Zawsze ta Katalonia :D
7 listopada 2011, 21:42
Marin Wiesz... Ponizyłeś się w tej chwili :D Zachowam się tak samo jak ty 11-1 z Barcą :) Dobra koniec tematu i zobaczymy w GD jak wygra Barca przyjde tu i pogratuluje.. ALe jak wygra Real to będziecie zwalać wine na murawe i błotko :) NQ HALA MADRID
18 sierpnia 2011, 10:33
http://media.tumblr.com/tumblr_lq3pbf1gxD1qcqtrh.jpg Prosze bardzo jak to grzeczni są ludzie z Farselony . Haha ŚMIAC SIE ?? I nie obrzucajcie mięsem mourinho bo nie tylko on zle sie zachował Po jakiego h*ja wasza ławka odrazu wylatywala ??? Gdyby nie wy to nic by nie było HALA MADIRD !!!!!
18 sierpnia 2011, 10:56
Dobra czlowieku ALepo co odrazu leciie z mordą ze to real zaczoł jak to barca wyskoczyla ???
18 sierpnia 2011, 11:06
Moge dostac link z filmikiem ze starcia Villa - Ozil??? Własnie herbatnik dobrze mowi cała barca wyleciała chociaz ze marcelo czerwo dostal
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
0
dobrze dulii mowisz :)
No ale wiesz przecież Barcy połowa była zalana i strumyki były :D
ehh Zawsze ta Katalonia :D
0
Marin
Wiesz... Ponizyłeś się w tej chwili :D Zachowam się tak samo jak ty
11-1 z Barcą :)
Dobra koniec tematu i zobaczymy w GD jak wygra Barca przyjde tu i pogratuluje.. ALe jak wygra Real to będziecie zwalać wine na murawe i błotko :) NQ
HALA MADRID
0
dobrze dulii mowisz :)
No ale wiesz przecież Barcy połowa była zalana i strumyki były :D
ehh Zawsze ta Katalonia :D
0
http://media.tumblr.com/tumblr_lq3pbf1gxD1qcqtrh.jpg
Prosze bardzo jak to grzeczni są ludzie z Farselony . Haha ŚMIAC SIE ??
I nie obrzucajcie mięsem mourinho bo nie tylko on zle sie zachował
Po jakiego h*ja wasza ławka odrazu wylatywala ??? Gdyby nie wy to nic by nie było
HALA MADIRD !!!!!
0
Dobra czlowieku ALepo co odrazu leciie z mordą ze to real zaczoł jak to barca wyskoczyla ???
0
Moge dostac link z filmikiem ze starcia Villa - Ozil???
Własnie herbatnik dobrze mowi cała barca wyleciała chociaz ze marcelo czerwo dostal
0