0

0

0

0

dobrze dulii mowisz :)

No ale wiesz przecież Barcy połowa była zalana i strumyki były :D
ehh Zawsze ta Katalonia :D

0

Marin

Wiesz... Ponizyłeś się w tej chwili :D Zachowam się tak samo jak ty
11-1 z Barcą :)

Dobra koniec tematu i zobaczymy w GD jak wygra Barca przyjde tu i pogratuluje.. ALe jak wygra Real to będziecie zwalać wine na murawe i błotko :) NQ

HALA MADRID

0

shayba ...
Oglądałeś mecz Realu?? Jeśli tak widziałeś co Królewscy z nimi robili.. Mecz Barcy z Bilbao był bardzo ciekawy.. Obie drużyny grały równo, Barca nie była już Tak Bajeczna w tym meczu jak by sie wydawało Gdyby nie głupi faul w 90 minucie to wiesz.. Była by przegrana

0

Sluchajcie... Wy nie powiecie dobrego słowa o Królewskich a ja nie powiem o Barcy :) Proste taki jest każdy kibic.

NethaSport

Słuchaj Barca i Real to druzyny z najwyzszej półki światowego futbolu.. Obserwuje statystyki tych drużyn oraz ich osiągnięcia.
A pozatym nie mówie że barca bedzie wszystko przegrywac tylko jak narazie widac że nie jest w najlepszej formie .. Mam taką nadzieje ze do GD Barca nie obudzi się ze snu zimowego. Zobaczymy w GD

Marin(VEB)

8-0 tylko to .... Real prosze bardzo
3:0 z Ajaxem
4-0 z Lyonem

To są własnie drużyny z wyzeszej półki..

0

kantyman ..

Wiesz czasem myśle .. czy kibice z hiszpanii byli by z Ciebie dumni :)

Ja wierze w to że Real będzie najlepszy ponieważ mu Kibicuje.. Wiesz ja poprostu stwierdzam fakty. Czy barcelona odniosła w tym sezonie jakies niewiarygodne zwycięstwo?? Real do tej pory w LM nie stracił żadnej bramki :) Więc niewiem po co takie teksty :)
Ale pozdrawiam

HALA MADRID

0

shayba.. Nie jestem twoim kolegą , to pierwsza rzecz..

Po 11 kolejkach widac poziom obu drużyn 7-1 nie chodzi ulicą :) Natomiast 2-2 noo... :-) Dobrze mówisz czas pokarze

HALA MADRID

0

Jestem kibicem Realu Madryt od ponad 5 lat. Czytając wasze komentarze dosłownie chce mi się płakać... Kibice Barcy.. Zrozumcie, Barca nie będzie najlepsza przez 10 lat. Katalończycy mieli już swój czas.
Musicie się z tym pogodzic ze teraz nadeszła era Królewskich.. Przyznam Barca ładnie przeszła przez ten tor przeszkód na początku sezonu, Real również sobie poradzi do momentu GD.. Będzie tam bardzo trudno wam wygrać. Stawiam wynik 2-0 dla Królewskich albo 2-2 :)

Zawsze porównujecie Messiego z Ronaldo.. Po co to??
To są 2 inne style gry i inne drużyny. Wasz "Król" Messi grał w swojej karierze tylko w jednej lidze a Cristiano?? Tak, grał w 3 ligach.. W angielskiej
Był najlepszym piłkarzem świata natomiast Lionel , został utytuowany najlepszym piłkarzem świata w lidze?? Tak hiszpanskiej.. tylko w jednej lidze

Messi jest niesamowity w driblingu na małym dystansie ponieważ jest bardzo mały i bardzo zwrotny

Cristiano natomiast jest o 20 cm wyższy od Lionela, więcej waży, jest silniejszy. Ma bardzo silny strzał i bardzo dobre stałe fragmenty.. Mówicie że "wymachuje nogami jak pajac" Niech wasz Lionel tak spróbuje.. Będzie miał problemy.. Połamie się a w najlepszym przypadku wywróci...
Lionel w powietrzu zabardzo sobie nie pogra ... 168cm to nie jest wzrost Króla Główek...
Obaj panowie to świetni piłkarze , geniusze w swoim fachu.. Każdy jest z nich inny.. Niema sensu porównywac ich ze sobą. Wy uważacie że Lionel jest lepszy ponieważ jestescie kibicami FCB , my natomiast, kibice Realu Madryt uważamy że Cristiano Ronaldo jest lepszy..
Tak już będzie przez całą kariere tych dwóch panów.









Real jest faworytem w tym roku i tak niech zostanie


Wszystkim co to przeczytali bardzo dziękuje :)

0

ooo widze też 5 zawodników z Realu Madryt :) Miły widok.. Sądze że hiszpania rozwali Anglie :)

0

Jestem kibicem Realu Madryt od ponad 5 lat. Czytając wasze komentarze dosłownie chce mi się płakać... Kibice Barcy.. Zrozumcie, Barca nie będzie najlepsza przez 10 lat. Katalończycy mieli już swój czas.
Musicie się z tym pogodzic ze teraz nadeszła era Królewskich.. Przyznam Barca ładnie przeszła przez ten tor przeszkód na początku sezonu, Real również sobie poradzi do momentu GD.. Będzie tam bardzo trudno wam wygrać. Stawiam wynik 2-0 dla Królewskich albo 2-2 :)

Zawsze porównujecie Messiego z Ronaldo.. Po co to??
To są 2 inne style gry i inne drużyny. Wasz "Król" Messi grał w swojej karierze tylko w jednej lidze a Cristiano?? Tak, grał w 3 ligach.. W angielskiej
Był najlepszym piłkarzem świata natomiast Lionel , został utytuowany najlepszym piłkarzem świata w lidze?? Tak hiszpanskiej.. tylko w jednej lidze

Messi jest niesamowity w driblingu na małym dystansie ponieważ jest bardzo mały i bardzo zwrotny

Cristiano natomiast jest o 20 cm wyższy od Lionela, więcej waży, jest silniejszy. Ma bardzo silny strzał i bardzo dobre stałe fragmenty.. Mówicie że "wymachuje nogami jak pajac" Niech wasz Lionel tak spróbuje.. Będzie miał problemy.. Połamie się a w najlepszym przypadku wywróci...
Lionel w powietrzu zabardzo sobie nie pogra ... 168cm to nie jest wzrost Króla Główek...
Obaj panowie to świetni piłkarze , geniusze w swoim fachu.. Każdy jest z nich inny.. Niema sensu porównywac ich ze sobą. Wy uważacie że Lionel jest lepszy ponieważ jestescie kibicami FCB , my natomiast, kibice Realu Madryt uważamy że Cristiano Ronaldo jest lepszy..
Tak już będzie przez całą kariere tych dwóch panów.









Real jest faworytem w tym roku i tak niech zostanie


Wszystkim co to przeczytali bardzo dziękuje :)

0

Moge dostac link z filmikiem ze starcia Villa - Ozil???

Własnie herbatnik dobrze mowi cała barca wyleciała chociaz ze marcelo czerwo dostal

0

Dobra czlowieku ALepo co odrazu leciie z mordą ze to real zaczoł jak to barca wyskoczyla ???

0

http://media.tumblr.com/tumblr_lq3pbf1gxD1qcqtrh.jpg

Prosze bardzo jak to grzeczni są ludzie z Farselony . Haha ŚMIAC SIE ??

I nie obrzucajcie mięsem mourinho bo nie tylko on zle sie zachował

Po jakiego h*ja wasza ławka odrazu wylatywala ??? Gdyby nie wy to nic by nie było

HALA MADIRD !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?