0

Juz nie moge sie doczekać środy. Historia Barcelony dzieje się na Naszych oczach... Jestem pewny, że rozniesiemy Inter..

Wiara czyni Cuda a Oni wierzą więc i My wierzmy ;)

0

kozinho1981 - POPIERAM ! Polać mu ;D dobrze gada :D

0

Na początku powiem, że jestem spokojny po tej porażce, że w rewanżu wygramy i awansujemy dalej. Mam troche żalu do Pepa za wczorajszy mecz tzn za zmiany. Przy wyniku 3-1 zmienia Ibre na Abidala ? To MY mamy strzelać bramki gdy przegrywamy czy się bronić ?Wiem, że w głowie trenera był rewanż za tydzień ale trzeba zmieniać, szukać, ryzykować. Toure wczoraj naprawde mógłby sie przydać na silnych, ostro grających piłkarzy Interu.. Henry i Bojan przecież tez. Jakby zagrali 10 min lub więcej na pewno gorzej by nie było ehhhh..

Powiem tak -

Valdes, Alves, Milito, Pique, Abidal, Xavi, Sergio, Toure, Messi, Ibra, Henry = POGROM !

Vamos !

0

Valdes-Alves-Puyol-Pique/Milito-Maxwell-Xavi-Toure-Iniesta-Messi-Henry-Pedro

4-2 dla Mistrza Hiszpanii, a mistrz jest tylko jeden :D

Vaaamos !

0

Nie da się opisać słowami to co dzieje się na Naszych oczach ;) Jesteśmy szczęściarzami, że żyjemy w erze Barcelony, że możemy kibicować takiej drużynie... Cieszmy się bo może się to nigdy nie powtórzyć.

Jestem spokojny o GD i wygraną w LM :)

TO MY PISZEMY HISTORIĘ !

0

Witamy w Półfinale ;D Inter bój sieee NADCHHODZIMY :D

(dlaczego serce bije mi mocniej gdy przy piłce jest Rafa ? ;P )

0

Cały stadion,

Podnosi krzyk,

Jesteśmy czerwono-niebiescy,

Nieważne skąd jesteśmy,

Czy to północ, czy południe,

Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,

Gdyż łączy nas flaga.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zawodnicy,

Kibice,

Razem jesteśmy silni,

Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,

Strzeliliśmy wiele goli,

I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,

Że jesteśmy niezwyciężeni.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

0

Valdes - Alves - Milito - Toure- Abidal - Xavi - Busquets - Keita - Messi - Bojan - Pedro

Yeaaaaah ;D

0

Ja jestem pewny, że wygramy. Arsenal nie będzie mieć okazji na nękanie Naszej defensywy. Nie wyjdą ze swojej połówki.Przecież jest Xavi, Messi i Dani a to Oni napędzają lokomotowę ofensywną. Nie będzie odczuwalny brak Pique i Puyola ;) Niezapominajmy o świetnej formie Valdesa w bramce. Wierze w POGROM Arsenalu bo to tylko Arsenal aaa nie Bogowie z Barcy :D

Vaaamos !

0

Bojan za Ibre

0

Alves pauzuje za kartki

0

Ronaldo: Pokonamy Barcelonę i wygramy ligę.. Potem obudziłem się i poszedłem trenować ;D

0

Jestem troche zły ale mi przejdzie. Aż krzyczaaałem 'Gdzieeee są Yayaaaaaaaaa ??' ;P niestety Pep nieusłyszał ;P Mecz suuuuper. 50 minut w wykonaniu Barcu kosmiczne. Xavi, Ibra, nawet Sergio grali bardzo dobrze. Niestety potem moim zdaniem zabrakło sił i zmian. Walcott biegał za szybko przy tej prawej linii. Wypadło Nam 2 obrońców i bedzie ciekawie w rewanżu. Jednak wierze, że doping Cules bedzie 12 zawodnikiem i bezproblemowo pokonamy Arsenal.

Vaaaamos !

0

Toureee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

- warte obejrzenia na poprawe humoru ;D

Iniesta Iniesta podaj do mnie ;D

0

AAAaaa i jeszcze ostatnie słowo ode mnie... Postawcie sie na miejscu piłkarzy.. Czy chcielibyscie by Was małolaci komentowaalil ? Nie da sie obiektywnie ocenić piłkarza bo nikt z Nas nie wie jaka role na boisku, jakie zadanie postawił mu trener :)

TYLKO BARCA !

0

Ogólnie nie macie prawa oceniać takich piłkarzy i wgl ludzie którzy cos osiągneli bo WY niczym nie zabłysneliście na skale światową i nikt Was nie ocenia ;) W piłkarskim świecie jestescie nikim i ocenianie jest śmieszne.

Kibicowanie to nie tylko wystawianie numerków :) I krytyka pod każdym względem bo wszystkie rozumy pozjadaliście i mozecie komentować każdego ;) Kibicowanie to wiara w zespoł, przyzywanie całym sercem meczów, interesowanie sią losami druzyny i wspieranie i wspieranie jej a nie zabawa w 'nauczycieli'..

0

Śmieszne jest to ocenianie ! Jak można 'wystawiać' oceny graczom, którzy tyle osiągnęli w swoim życiu. Rozumiem ocenić występ rówieśnika, kolegi itp... Kim WY jesteście, że oceniacie tych piłkarzy ??

0

a GD i główka Ramosa ?

0

Ten mecz był dziwny bardzo. Murawa katastrofa - tyle wody ;/ 1 połowa dlatego taka słaba. Barca ruszała sie jak słoń. Oczy przecierałem czy Oni chcą odrobić straty czy utrzymać wynik ;/ Zlatan główką, słupek Messiego, akcja Iniesty i zablokowany strzał, obrona Palopa po strzale w krótki róg Messiego, strzał Messiego po zgraniu głową Pedro i złym przyjęciu piłki Pique, lob Messiego - policzcie teraz te sytuacje i powiedzcie ile mogło być gdyby Barca miała więcej szczęścia, zagrała dokładniej... Akcje te były w polu karnym do 11 m od bramki więc sytuacje takie trzeba wykorzystywać. Mam nadzieje, że bedą wyciągniete wnioski z tej porażki i zawalczymy w LM i La Liga ;)

Niewykorzystane sytuacje sie mszczą - nawet w przypadku Najlepszej Druzyny w Historii ;)

0

Ostatnio bardzo surowe oceny. Moim zdaniem niesłusznie ;) Na ocene 2 trzeba sie postarac bardzo w sposób negatywny. Jezus tak tragicznie nie grał. Odstawał od reszty zawodników to prawda ale ogromny plus za długie piłki do partnerów.. Chęć walki i zaangażowanie.. Karny o ile wiemy nie musiał byc odgwizdany bo faul zaczał sie poza polem karnym.. Chygrynski starał sie ale jeszcze nie posiada odpowiedniego wachlarza umiejętności ;)

Thiago i Iniesta - najlepsi na boisku na pewno ;) Bardzo poztywynie zaskoczył mnie ten młodziak. Bardzo pewny, gra na luzie.. Nie było widac róznicy od podstawej 11..Super oby tak dalej..

0

Dziekuję , że to dzieje się na moich oczach ;)

Coś niesamowitego ehhhhh...

Respekt dla Pepa za łzy szczęścia..

0

'To wszystko przez Dudka bo źle siedział.. '

hahahahahahahaha koment na onecie ;D

0

Niesamowita radośc po wygranej ;D wkurzają mnie tylko z obozu Realu, że niby Barca wygrała fuksem.. No ale cóż jaki klub tacy kibice ;) Wracając do Barcy to powiem krótko - dziwna 1 połowa.. Sergio i Keita, Henry a gdzie Pedro ? hmmm... Troche mi to nie pasowało.. Gra sie poprostu nie kleiła.. Pep wystawił taki skład bo moze bał sie o zdrowie Toure i Zlatana.. A Oni tak grali 1 połowe bo moze nerwy agrały większą role.. Nie wiem to już przeszłość.. 2 połowa to coś niesamowitego.. Gra całej druzyny wyglądała o niebo lepiej i to w 10. Pokazaliśmy kto jest liderem w La Liga i kto teraz jest w lusterku wstecznym ;D Puyol MVP meczu zdecydowanie i niepodwarzalnie ;)

Vaaaaaamooooooos !

0

Filmik z Youtube ??

yyyy.. przecież to wycinki z meczu z Interem posklejane w całość ;)

Nie rozumiem kompletnie tej oceny i nie zgadzam sie z Nia zupełnie.

Jak Iniesta grał słabo to było 6.. Jak w meczu z Interem błyszczał znowu 6.. i gdzie tu sprawiedliwość. Nie musze oglądać filmików ze stratami bo oglądałem 2 razy ten mecz. To proste ze bedą straty jak probuje sie grać kombinacyjnie. Nie sztuka zagrać do najbliższego partnera, sztuką jest zagraćpiłke która ułatwi zdobycie gola. Brylowanie w środku pola, dryblingi, tworzenie kombinacyjnych akcji i przede wszystkim chęć grania, szukania piłki to atuty Iniesty w tym meczu. We wczesniejszych spotkaniach zabrakło tego i słusznie była słabsza ocena.. ale teraz to błąd ;)

Tyle od mojej skromnej osoby.

Aaaa i jeszcze nie chce zeby moje posty utworzyły jakąs 'napinke' jak wspomniał kolega niżej. Poprostu wygłaszam swoje zdanie a to chyba nie karalne co ?

0



Iniesta vs Inter !

Jeśli tak gra zawodnik na note '6' i tak jest tu oceniany to ja już tu nie wracaaam... !!

0

PoldiFCB108

hahahahaha popieram bo to żarty ;D

Barcelona odleciała od poziomu Realu.. dlatego smieszą mnie komenty, że Oni maja szanse, wygrają itp..

Barca zeby zaprezentowac poziom Realui musiałaby sie zakopać ;D

0

Magiczny Iniesta ! Przecierałem oczy ze zdumienia. W sobote grał jak amator. Każde dotkniecie piłki konczyło sie stratą, a wczoraj ;O to coś nieprawdopodobnego ! Widać, że zostawił serce na boisku. Cała drużyna grała świetnie. Troche więcej ambicji i zaangażowania i nikt nie moze zblizyc sie do poziomu Barcy - to wczoraj pokazali. Bardzo mnie cieszy postawa Titiego i Abidala.

Graliśmy ze słabym Interem czy bylismy tak mocni ? Nagły przypływ formy czy rywale niepozwalali Nam zaprezentować Naszych możliwości w poprzednich spotkaniach ?

Coś w tym jest ;)

Visca !

0

Wiara czyni cuda, wiec pozostaje Nam wierzyć w dobry rezultat ;)

Kto by nie wybiegł w pierwszej 11 to będe kibicować z całego serca. Tylko tak możemy pomóc Barcie. To zrozumiałe, że są obawy przed meczem bo dopadły Nasz zespół kontuzje, choroba ale więcej wiary, więcej zaufania dla drużyny, a na pewno nie zawiedziemy się jutro.

Nikt przypadkowo nie trafił do tej drużyny (najlepszej na świecie). Jestem spokojny o wynik.

Barca zostawi serce na boisku- Barca wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?