RadzJo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi ze to ten sam styl :) zwalnianie gry przez dryblingi.. Mijanie obronców ok ale nie bezefektywne machanie nogami nad piłką.. Jesli chodzi o ten real to nienawidze piłkarzu, którzy mieli z tym klubem kontakt ;/ bleee.. Nienawiśc do realu tak zostałem wychowany ;D Suarez tez moze grać w LM ;) Postarajmy sie o niego bo to wschodząca gwiazda. Mozna go ukierunkować jeszcze, dostosowac do Barcelony a Robimho to raczej juz sie nie zmieni. Raczej.
Zobaczymy jak bedzie tak czy siak potrzeba wzmocnien na lewą strone :)
0
Ja nie jestem przekonany ;/ po pierwsze to były piłkarz Realu więc nie bardzo widze go w Naszym zespole.. Teraz Barcelona gra inną piłke. Nie ma i nie bedzie 2 Roniego więc dziwi mnie ze chcą go sprowadzić.. Dryblerów niepotrzebujemy tylko piłkarzy którzy bedą pomocni dla całego zespołu jak Ibra. Świetny przykład bo nie gra samolubnie i nie stoi w miejscu machając nogami tylko podaje, asystuje.. Suarze Suarez Suarez !!!! jedyne wyjście..
0
Valdes Alves Puyol Pique Maxwell Xavi Toure Iniesta Messi Ibra Henry Jestem pewny ze zagra Alves Henry i Iniesta bo potrzebują gry ;)