Klasa potwierdzona :) Nie powiem bylo chwilami ciezko ale udowodnilismy ze na zwyciestwo zaslugujemy. Usmiechnelo sie do Nas szczescie przy drugiej bramce i za to nalezy dziekowac. Brawo Barca ale brawo tez dla Realu mimo wszystko za sportowa walke bo z tym jak wiemy bylo roznie. I prosba co do nie ktorych nie obrazajcie bez sensu kibicow Realu nawet jesli prowokuja bo poznej to odbija sie na wszystkich fanach FCB . I jedno chcialbym dodac Messi zagral slabo a i tak pobil CR o 7 mil po raz kolejny pokazujac ze to On jest prawdziwy geniuszem. Dzieki Barcelono :) VeB!
Real jest mocny nie ma co mowic, ale Ozil niech najpierw cos pokaze w Gran Derbi bo mial 5 okazji by cos pokazac a poki co nic wielkiego nie pokazal wiec skad u niego nagle takie przemyslenia. Alonso, Ronaldo czy Casilias zeby nawina takie slowa ze prezentuje poziom Barcy to bym chyba sie zgodzil.
obym w piatek wrocil z drugiej zmiany i zobaczyl ze to prawda:) Nie jestem zadowolony z tego transferu ale juz tyle sie to ciagnie ze dosyc tego cyrku. Nie wiem ile ten gosciu zagra spotkan w tym sezonie ale wydaje mi sie ze maksymalnie 25 od pierwszej minuty
Ja sie ciesze jest fajnie ale powiem szczerze bylem jednym z tych ktorego nigdy Bojana gra nie zadowalal ale to swoj chlop i jego odejscie przechodzi wsrod Nas jakos bez echa. A A.S. jak sam skrot mowi bedzie kolejnym asem w talii Pepa :)
Mam nadzieje ze atak bedzie z Pedro. A co do obronny to patrzac na dwa ostanie wystepy Erica to ze go nie ma to zadne oslabienie. Ja bym wolal Maxwella ale jak bedzie grac Adriano nic sie nie stanie. Mysle ze zagra Sergio anie Masche bo porownujac ich wystepy w ostatnich dniach to dzieki Masche nawet nie ma co porownywac. Szkoda ...ale nie ma innej opcji jak zwyciestwo bo to juz nie bedzie fajna sytuacja 6 pkt. do Atletico a 4 do Realu.
Krytykujcie napewno to ma sens. Ja od siebie powiem ze taka lekcja trafia sie co jakis czas. Nie liczac Barcy mysle ze w ciagu sezonu ogladam ok. 150 meczy i nauczylem sie pilki. Nie bede krytykowac nikogo nie ma co gadac ze to bedzie nauczka na sezon bo to banal. Jedyny plus jest taki ze to dopiero poczatek sezonu i prosze wszystkich myslacych nie popadajcie w histerie jak realowcy tydzien temu pokazmy ze jestesmy lepsi i nie dajmy sie prowokowac. Glowy nie ma co podnosic ale i spuszczac tez nie nalezy. Liczby i statystyki nie graja. Patrze na koszulke Barcy ktora wisi u mnie na scianie i jest mi porostu troche smutno.
Komentarze
0
Klasa potwierdzona :) Nie powiem bylo chwilami ciezko ale udowodnilismy ze na zwyciestwo zaslugujemy. Usmiechnelo sie do Nas szczescie przy drugiej bramce i za to nalezy dziekowac. Brawo Barca ale brawo tez dla Realu mimo wszystko za sportowa walke bo z tym jak wiemy bylo roznie. I prosba co do nie ktorych nie obrazajcie bez sensu kibicow Realu nawet jesli prowokuja bo poznej to odbija sie na wszystkich fanach FCB . I jedno chcialbym dodac Messi zagral slabo a i tak pobil CR o 7 mil po raz kolejny pokazujac ze to On jest prawdziwy geniuszem. Dzieki Barcelono :) VeB!
0
Real jest mocny nie ma co mowic, ale Ozil niech najpierw cos pokaze w Gran Derbi bo mial 5 okazji by cos pokazac a poki co nic wielkiego nie pokazal wiec skad u niego nagle takie przemyslenia. Alonso, Ronaldo czy Casilias zeby nawina takie slowa ze prezentuje poziom Barcy to bym chyba sie zgodzil.
0
a i gdzie jest srodkowy obronca?? Juz widze jak w tym sezonie lacznie stracimy grubo ponad 50 bramek
0
obym w piatek wrocil z drugiej zmiany i zobaczyl ze to prawda:) Nie jestem zadowolony z tego transferu ale juz tyle sie to ciagnie ze dosyc tego cyrku. Nie wiem ile ten gosciu zagra spotkan w tym sezonie ale wydaje mi sie ze maksymalnie 25 od pierwszej minuty
0
Ja sie ciesze jest fajnie ale powiem szczerze bylem jednym z tych ktorego nigdy Bojana gra nie zadowalal ale to swoj chlop i jego odejscie przechodzi wsrod Nas jakos bez echa. A A.S. jak sam skrot mowi bedzie kolejnym asem w talii Pepa :)
0
Mam nadzieje ze atak bedzie z Pedro. A co do obronny to patrzac na dwa ostanie wystepy Erica to ze go nie ma to zadne oslabienie. Ja bym wolal Maxwella ale jak bedzie grac Adriano nic sie nie stanie. Mysle ze zagra Sergio anie Masche bo porownujac ich wystepy w ostatnich dniach to dzieki Masche nawet nie ma co porownywac. Szkoda ...ale nie ma innej opcji jak zwyciestwo bo to juz nie bedzie fajna sytuacja 6 pkt. do Atletico a 4 do Realu.
0
Na cale szczescie Wazza zostaje w United a nie bedzie kolejnym bialym sprzedawca jak pan inny R i K co malo nie umarl za Milan:D
0
Krytykujcie napewno to ma sens. Ja od siebie powiem ze taka lekcja trafia sie co jakis czas. Nie liczac Barcy mysle ze w ciagu sezonu ogladam ok. 150 meczy i nauczylem sie pilki. Nie bede krytykowac nikogo nie ma co gadac ze to bedzie nauczka na sezon bo to banal. Jedyny plus jest taki ze to dopiero poczatek sezonu i prosze wszystkich myslacych nie popadajcie w histerie jak realowcy tydzien temu pokazmy ze jestesmy lepsi i nie dajmy sie prowokowac. Glowy nie ma co podnosic ale i spuszczac tez nie nalezy. Liczby i statystyki nie graja. Patrze na koszulke Barcy ktora wisi u mnie na scianie i jest mi porostu troche smutno.
0
ole:D
0
hehe czekamy na autobus:D wspolnie z Canal +:D