0

Klasa potwierdzona :) Nie powiem bylo chwilami ciezko ale udowodnilismy ze na zwyciestwo zaslugujemy. Usmiechnelo sie do Nas szczescie przy drugiej bramce i za to nalezy dziekowac. Brawo Barca ale brawo tez dla Realu mimo wszystko za sportowa walke bo z tym jak wiemy bylo roznie. I prosba co do nie ktorych nie obrazajcie bez sensu kibicow Realu nawet jesli prowokuja bo poznej to odbija sie na wszystkich fanach FCB . I jedno chcialbym dodac Messi zagral slabo a i tak pobil CR o 7 mil po raz kolejny pokazujac ze to On jest prawdziwy geniuszem. Dzieki Barcelono :) VeB!

0

Real jest mocny nie ma co mowic, ale Ozil niech najpierw cos pokaze w Gran Derbi bo mial 5 okazji by cos pokazac a poki co nic wielkiego nie pokazal wiec skad u niego nagle takie przemyslenia. Alonso, Ronaldo czy Casilias zeby nawina takie slowa ze prezentuje poziom Barcy to bym chyba sie zgodzil.

0

a i gdzie jest srodkowy obronca?? Juz widze jak w tym sezonie lacznie stracimy grubo ponad 50 bramek

0

obym w piatek wrocil z drugiej zmiany i zobaczyl ze to prawda:) Nie jestem zadowolony z tego transferu ale juz tyle sie to ciagnie ze dosyc tego cyrku. Nie wiem ile ten gosciu zagra spotkan w tym sezonie ale wydaje mi sie ze maksymalnie 25 od pierwszej minuty

0

Ja sie ciesze jest fajnie ale powiem szczerze bylem jednym z tych ktorego nigdy Bojana gra nie zadowalal ale to swoj chlop i jego odejscie przechodzi wsrod Nas jakos bez echa. A A.S. jak sam skrot mowi bedzie kolejnym asem w talii Pepa :)

0

Ta druzyna ma 3 wady. Podstawowa to trener. Potrzebny jest tam solidny europejski trener. Dwa pozostałe powody to środek obrony i brak rozgrywającego na poziomie bo dzisiaj Banega to kompromitacja. A Messi hmm... najlepszy na boisku bez dwóch zdań. Tylko kim On tam ma być ? Wszystkim? To jak zaczyna akcję od 30 metra swojej bramki to po prostu porażka tej całej ekipy. Zero zgrania nawet na tzw. ścianę nikt nie umiał dobrze odegrać mu piłki. Lavezzi to aż żal coś pisać. Tevez totalnie nic nie pokazał. Di Maria niby coś szarpał ale właściwie to jedna akcja mu się udała i te dośrodkowanie przy bramce. Masche poprawnie. Javier Zanetti zagrał na poziomie reprezentacyjnym a tak po za tym no El Kun popisał się świetnym strzałem. Co do Boliwii. Biegali kopali czasami wybili, jedno świetne podanie w drugiej połowie kiedy była akcja sam na sam i po za tym nic ciekawego. Taka Argentyna to śmiech. Jeśli mają tak grać to prędzej Polska wyjdzie z grupy na Euro niż oni teraz.

0

70 mln i mozna rozmawiac :)

0

No Chile moze cos namieszac na CA oby byl tam juz do tego czasu jeden reprezentant FCB :)

0

Gdzie mozna obejrzec dzisiejszy pojedynek ??

0

Trzeba go sciagnac przed Copa America. Pozniej jego cena znowu skoczy do gory. To jest bardziej niz pewne.

0

A tak po za tym to Pep daje wolne Messiemu w Super Pucharze Hiszpanii a jak sie dowiaduje ze kilka dni pozniej Leo wraz z Argentyna leci do Bangladeszu i gdzies jeszcze to mnie irytuje bo jesli da z siebie wszystko na CA to po co go ciagnac na jakies towarzyskie mecze z Nigeria.

0

Ja tylko rozumiem to tak nie inaczej.

Jeffren out - Sanchez in

Bojan out - Rossi in

a Cesc do Realu :)

0

A ja sie bede cieszyc jak go zobacze w FCB. Swietny technik, szybki Pep nauczy go walczyc o pilke i wbije mu do glowy pressing i wszystko. A Cesc hmmm...... ja osobiscie wole Nasriego, rownie mlody rownie dobry mniej kontuzji i co najwazniejsze gora 10 mln i jest na Camp Nou mysle ze by nie odmowil a w czerwcu 2012 konczy mu sie kontrakt. Do tego Rossi i Fontas i cos trzeba zrobic z Jeffem bo juz chyba nie ma dla Niego miejsca w tej sytuacji.

0

Bez kitu jakos latwo poszlo w finale :)

Gratulacje! Rzadzimy w Europie! Jeszcze jakas wielka ekipa siatkarzy by sie przydala:)

A fiesta tez mila i sympatyczna i jakos w miare trzezwi wszyscy.

Vamos!

0

Nam potrzeba ludzi typu: Kun, Rossi, Cesc, Sakho czy Thiago Silva

0

KingLeonidas nawet to mogloby wypalic :) Pewne jest to ze obaj musza wziasc udzial w tym meczu.

0

5 to najladniejsza akcja sezonu

0

po co wogole takie newsy. Niech dalej lamie nogi a jego mentor nadal bedzie pytac porqe?? Koles zwany The Special 5! w jeden sezon zburzyl caly szacunek do Realu, zakonczyl mimo wszystko wielka historie tego klubu. Zrobil z Niego posmiewisko, obrazil wszystkich dookola i na dodatek sa ludzie ktorzy nadal go bronia. Choc prawdziwi kastylijczycy widza ze nie jest dobrze. A My jako Barca smiejmy sie z Nich kiedy Nas obrazaja kiedy wymyslaja smieszne argumenty. A prawdziwych fanow szanujmy.

0

carlosss nie pij tyle:D!

Jak najbardziej trzeba go zostawic ale moim zdaniem piorytetem musi byc Alves.

0

Witamy w Barcelonce:D

Fajnie by bylo zeby Pep dal mu szanse juz z Levante.

0

Szacunek dla tego Pana z mojej strony bedzie zawsze jak i dla Eto"o :) rowniez dla innych wspanialych graczy chocby z ostatnich lat dla niejakiego Marka van Bomela:)

Ibra stracil moj szacunek i tyle.

0

juz o tym czytalem na innym portalu:)

Tak Mario zaslugujesz na Zloto Pilke za bramke z Timisoara(czy jak to sie pisze).

I 2 bramki z West Brom:D

Brawo! Szacunek wielki szacunek dla tego pana:)

0

no coz

nalezy tylko powiedziec jedno:

Szkoda

trzeba bedzie wygrac jeszcze raz z w Bilbao

0

Chwilami to polfinal Barca-Imter przypominalo:)

0

jesli chodzi o sociedad to 1-0

0

chcialem tylko dodac jedno...te wyniki chociaz troche uciszaja tych smentnych napinaczy. I mowie tu o tych niby Naszych z poczatku sezonu mowie tu o panach z Madrytu i o zwyklych dzieciakach. Naszczescie jak ja zaczynalem kibicowac Barcelonie internet nie byl tak powszechny i sie nie osmieszalem zbytnio:) A Madryt moze Nas obrazac moze krytykowac moze wypominac 50 lata ale nigdy nie odbierze tych pieknych chwil ktore przezywamy od dobrych kilku lat. To historia ktora moze przebic Dream Team o ile juz tego nie zrobila. Ich zlosc coraz bardziej utwierdza mnie w radosci:)

0

Historyczna druzyna:D

Z kazdym tygodniem juz nie wiadomo co mowic.

Bajka, poezja,piekno.

Pieknie sie dostosowalismy, Espanyol gral jak angielska ekipa i dosyc dobrze atakowal.

A My i tak ich zjechalismy .

VAMOS!

0

Juz sie zaczynaja emocje.Ja mam tylko nadzieje ze beda to emocje pozytywne i nie bedzie sporow z kibicami Kanonierow.

Godny rywal trzeba go szanowac i nie byc pysznym.

Pim Pam:D

0

Trudno sie nie zgodzic z tymi slowami:)

0

Statystyki sie potwierdzily pisalem ze jest duze prawdopodobienstwo i stalo sie:) W sumie moze i dobrze napewno w TV bedzie:) chociaz 4 pary sa b.dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?