Radzialinho88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A po co Pana Boga wstawiliscie tutaj???
0
sztywniacy:D dobre to bylo....i tyle:D
0
Trudno najwyzej bedzie trzeba ogladac w domu a nie w jakims lokalu:D Oby zwyciestwo i nie wazne kiedy!
0
derby to derby ale predzej dojdzie do jakiejs minimalnej zgody z Espanyolem niz Realem. Ten gest do tego przybliza, ale gest Iniesty w finale to moze byc przelom, bo mysle ze moze on dostac owacje w grudniu.
0
Matiz10 a czy Ty masz pojecie co sie dzieje wogole?:D
0
Byl hajs na Cygre albo na Caceresa(moim zdaniem powinien byc w kadrze na ten sezon:D) i to nie male pieniadze albo na Kerissona a tu gosciu naprawde cos soba prezentuje tym bardziej ze ludzie z holenderskiej ligi przewaznie w hiszpani graja b.dobrze. Wiec brac go w ciemno moim zdaniem mozna sie dogadac juz teraz a w czerwcu wziasc go za free i nie ma co patrzec na wychowankow czy kogos innego bo to bedzie dobry strzal moim zdaniem. O ile dawalo by mu sie szanse gry...
0
trudno sie dziwic. Czy jest lepsze miejsce na szukanie talentow niz Barcelona? no chyba ze wziasc pod uwage ogolnie Brazylie.
0
no i gitara:D
0
no swietna akcja:D
0
czemu Villa schodzi? i tak damy rade
0
wtf?;d
0
Keita za Xaviego
0
ostre jajca:D
Brawo Pedro!
0
Poki co ja nie narzekam:D no szkoda troche ze Villa nie ma juz hat-tricka:D jeszcze 2 i spokoj by byl a tak jeszcze moze cos na farta Getafe zmontowac. Jazda Barca! Orlowski rzadzi:D:D:D
0
no ostro nas zjechali:D na 4 mece z nim w tamtym roku raz przegralismy. Nie jestes obektywny to po co sie udzielasz? a tak po za tym to ty swoimi wypowiedziami jedziesz sam swoja pseudo inteligencje. Oczewiscie ty nie widziales zadnych bledow w polfinale no ale coz zeby to byl Real pewnie bys codzienie do tego wracal.
0
Nie czaje po co wogole o nim pisac. Jesli kazdy by go olal bylo by spokojniej i sympatyczniej:D Ja mam go dosyc.
0
Real moze nam zazdroscic 2 druzyny:D
0
poprostu pieknie:D
0
http://resources.wvp.overon.es/common/player/eBDMediaPlayer.swf?project=11&user=victor&lang=es&userdefined=false&container=player_preview&autoplay=all&loop=true&buffer=3&playlistURL=http://resources.wvp.overon.es/projects/11/playlists/597/es.xml&interfaceURL=http://resources.wvp.overon.es/projects/11/players/1017/es/interface.xml&base=http://resources.wvp.overon.es&idPlayer=1017&idPlaylist=597&idProject=11
Barca Cajasol na zywo
0
ole:D
0
http://pl.justin.tv/manu__chanel#/w/528673760/2
tu jest mecz
0
Szkoda tej bramki czemu on tak smiesznie wybijal
0
Ja powiem krotko:D Radosc w narodzie. Magia sie ukazala! I czego tu sie szczegolow czepiac wygralismy 5-0 a nie ktorzy rozkminiaja jakies bajki:D I po co? Do wczoraj Sevilla byla git zespolem troche pod forma. A dzis sie dowiaduje ze ta liga jest slaba ze ta Sevilla jest slaba. A najbardziej rozwalil mnie argument hehe mniej wiecej cytuje ,, ta liga jest slaba bo druzyna z czolowki przegrywa 5-0" :D Czyli jak Realowi 6 bramek strzelilismy to znaczy ze oslabilismy lige? Albo Inter jak wygrywal z Milanem 4-0 tez to oslabil lige wloska? Dobre!:D
0
nie licze na to ze u Nas ktos naprawde sie nim interesuje...
A ja bym go widzial juz w styczniu:D
0
A ja powiem tyle za te sukcesy co udalo sie wygrac za kadencji Laporty to moglo by byc 5 razy taki dlug i ja bym sie nie przejmowal bo w Anglii wielkie firmy typu Man.Utd. sa jeszcze w wiekszym dolku i jakos dalej prosperuja wiec panowie ekonomisci wyluzujmy. Messi Iniesta Dani i Pique sa teraz warci mniej wiecej 400 mln euro wiec o czym my mowimy. A chocby sekcja kosza. Jaki my mamy panowie sklad. Najlepszy w Europie! Ja nie panikuje bo nie umrzemy ani jutro ani za 10 lat wiec Visca el Barca !!! i do przodu!:D
0
no i gitara:D i po co schizowac na zapas:)
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!
0
no troche ciezko...ale i tak wygramy. Musimy!
0
Na cale szczescie Wazza zostaje w United a nie bedzie kolejnym bialym sprzedawca jak pan inny R i K co malo nie umarl za Milan:D
0
I Marek na bramce. A Maxi w pomocy to moze byc problem. Wlasnie srodek pola moze nas zgubic. Ale wygrac trzeba i wszystko . VeB!!!