0

A po co Pana Boga wstawiliscie tutaj???

0

sztywniacy:D dobre to bylo....i tyle:D

0

Trudno najwyzej bedzie trzeba ogladac w domu a nie w jakims lokalu:D Oby zwyciestwo i nie wazne kiedy!

0

derby to derby ale predzej dojdzie do jakiejs minimalnej zgody z Espanyolem niz Realem. Ten gest do tego przybliza, ale gest Iniesty w finale to moze byc przelom, bo mysle ze moze on dostac owacje w grudniu.

0

Matiz10 a czy Ty masz pojecie co sie dzieje wogole?:D

0

Byl hajs na Cygre albo na Caceresa(moim zdaniem powinien byc w kadrze na ten sezon:D) i to nie male pieniadze albo na Kerissona a tu gosciu naprawde cos soba prezentuje tym bardziej ze ludzie z holenderskiej ligi przewaznie w hiszpani graja b.dobrze. Wiec brac go w ciemno moim zdaniem mozna sie dogadac juz teraz a w czerwcu wziasc go za free i nie ma co patrzec na wychowankow czy kogos innego bo to bedzie dobry strzal moim zdaniem. O ile dawalo by mu sie szanse gry...

0

trudno sie dziwic. Czy jest lepsze miejsce na szukanie talentow niz Barcelona? no chyba ze wziasc pod uwage ogolnie Brazylie.

0

no i gitara:D

0

no swietna akcja:D

0

czemu Villa schodzi? i tak damy rade

0

wtf?;d

0

Keita za Xaviego

0

ostre jajca:D

Brawo Pedro!

0

Poki co ja nie narzekam:D no szkoda troche ze Villa nie ma juz hat-tricka:D jeszcze 2 i spokoj by byl a tak jeszcze moze cos na farta Getafe zmontowac. Jazda Barca! Orlowski rzadzi:D:D:D

0

no ostro nas zjechali:D na 4 mece z nim w tamtym roku raz przegralismy. Nie jestes obektywny to po co sie udzielasz? a tak po za tym to ty swoimi wypowiedziami jedziesz sam swoja pseudo inteligencje. Oczewiscie ty nie widziales zadnych bledow w polfinale no ale coz zeby to byl Real pewnie bys codzienie do tego wracal.

0

Nie czaje po co wogole o nim pisac. Jesli kazdy by go olal bylo by spokojniej i sympatyczniej:D Ja mam go dosyc.

0

Real moze nam zazdroscic 2 druzyny:D

0

poprostu pieknie:D

0

ole:D

0

0

Szkoda tej bramki czemu on tak smiesznie wybijal

0

Ja powiem krotko:D Radosc w narodzie. Magia sie ukazala! I czego tu sie szczegolow czepiac wygralismy 5-0 a nie ktorzy rozkminiaja jakies bajki:D I po co? Do wczoraj Sevilla byla git zespolem troche pod forma. A dzis sie dowiaduje ze ta liga jest slaba ze ta Sevilla jest slaba. A najbardziej rozwalil mnie argument hehe mniej wiecej cytuje ,, ta liga jest slaba bo druzyna z czolowki przegrywa 5-0" :D Czyli jak Realowi 6 bramek strzelilismy to znaczy ze oslabilismy lige? Albo Inter jak wygrywal z Milanem 4-0 tez to oslabil lige wloska? Dobre!:D

0

nie licze na to ze u Nas ktos naprawde sie nim interesuje...

A ja bym go widzial juz w styczniu:D

0

A ja powiem tyle za te sukcesy co udalo sie wygrac za kadencji Laporty to moglo by byc 5 razy taki dlug i ja bym sie nie przejmowal bo w Anglii wielkie firmy typu Man.Utd. sa jeszcze w wiekszym dolku i jakos dalej prosperuja wiec panowie ekonomisci wyluzujmy. Messi Iniesta Dani i Pique sa teraz warci mniej wiecej 400 mln euro wiec o czym my mowimy. A chocby sekcja kosza. Jaki my mamy panowie sklad. Najlepszy w Europie! Ja nie panikuje bo nie umrzemy ani jutro ani za 10 lat wiec Visca el Barca !!! i do przodu!:D

0

no i gitara:D i po co schizowac na zapas:)

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!

0

no troche ciezko...ale i tak wygramy. Musimy!

0

Na cale szczescie Wazza zostaje w United a nie bedzie kolejnym bialym sprzedawca jak pan inny R i K co malo nie umarl za Milan:D

0

I Marek na bramce. A Maxi w pomocy to moze byc problem. Wlasnie srodek pola moze nas zgubic. Ale wygrac trzeba i wszystko . VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?