0

Horrorrr trwa nadal w tym sezonie.

0

no zaraz upadne! co on dzis robi???

0

dzieki Ci Bojan:D

0

Albo Messi albo kolejny wal w tym sezonie

0

Ja nic do Bojana nie mam poprostu moim zdaniem jest do zmiany i tyle

0

No jeszcze nas cisnac zaczeli. Zwariuje. Bojan co on dzisiaj kmini.

0

Niech juz zejdzie Bojan na dzis wystarczy .

0

nie wierze! to samo co z rubinami pierwsza akcja i gol dla przeciwnika

0

O ja pierdole!

0

MaNIeK211294 mi powoli tez! Brawo Valdes:D

0

Po co szukac dziury w calym? Czy my przegrywamy? Czy gramy slabo? Ludzie wez cie ogarnijcie

0

Eryk! szkoda...

0

Super futbol:) Brak skutecznosci...ale nie wszystko mozna miec. Przydala by sie jeszcze bramka do przerwy.

0

Zapowiada sie ciekawy mecz. Oby znowu nas nie kontrowano. Bo juz mam tego powyzej uszu tych autobusow i kontr:) Oby spokojne 3 pkt. i bedzie radosc nie mozna dac oddalic sie Valenci no i Villareal bo juz 2-0 wygrywaja. Do boju!:D

0

ja place 30 zl za cyfre i mam canal+ a na kablowce mam nsport i nie narzekam na komentarz bo po co jak komus nie pasi niech sobie pusci muze na pc i gitara:D i nie czaje tej wymiany zdan ktora do niczego nie prowadzi. VeB!

0

Mam nadzieje..bedzie otwarty mecz a za tem pewnie bedzie to piekny mecz szkoda ze bez Davida i Xaviego bo to napewno bedzie widac na boisku. Ale pozytywnie trzeba myslec i wkoncu w lidze wygrac u siebie przekonujaca i w dobrym stylu. VeB!!!

0

chcialem napisac dlatego:D

0

Czuje ze Messi wejdzie z lawki. On chce zawsze grac i wydaje mi sie ze moze wymusic wejscie na boisko:D Ja cenie za tego Leosia najbardziej ze on sie nigdy nie podaje to w ludziach lubie. Mysle ze Rubiny nam moga strzelic jakas bramke badz dwie, bo poki co troche tracimy tych bramek i to trzeba otwarcie przyzmac.

0

ja pier....co za gosc:D nie umiesz sam sobie poradzic:D podpisuje sie pod tym ze pewnie nie skopiowany crack i tyle noc chyba ze poprostu jest do dupy bo i takie sie zdarzaja:D

0

VV to jeden z moich ulubiencow z tego powodu ze jak on wwchodzil do zespolu to ja w sumie tak na powaznie zaczelem interesowac sie Blaugrana. Wczesniej nie mozna tego nazwac ze bylem fanem bo mialem 12 lat:)

0

Zbanowac typa o nicku Blau Grana. Czy ty masz mozg juz mam Cie dosyc. Juz mnie nie bawisz. Nie pisz nic nie irytuj. Czy oglada ktos Villareal-Malaga? swietny mecz ja tak troche ogladam bo kibicuje Naszym z Serbia:D POLSKA!!!

0

Ja sie ciesze ze Sergio daje rady:D Niech gra tak dalej a ma szanse stac sie najlepszym dmf na swiecie ma warunki potencjal i chyba najlepsza technike juz teraz na tej pozycji. Jesli ktos ma lepsza to mnie porawcie. A co to dmf to ja troche zaluje ze oddalismy Yaye jak ogladam teraz Man.City to on jest poprostu kozak i tyle nie ma co wydziwiac.

0

Ale z Ciebie gosc:D Ty pod kazdym newsem mnie zadziwiasz

Z dnia na dzien jestes lepszy. Skad Ty wogole jestes???

0

Hercules ma juz 3 ofiary: Nas, Seville i trenera Sevilli:D

0

No i super wiec w niedziele na Camp Nou znowu widzimy spektakl?;D Szczerze powiem ze myslalem ze po 5 kolejkach Real bedzie pierwszy bo mial latwiejszy terminarz. Balem sie o te 2 wyjazdy.

0

No i co teraz powiedza krytykanci Barcy? Poprostu Hercules moze byc przynajmniej druzyna ktora utrzyma sie bez problemow. To byl podobny mecz jak z Nami.

0

Narazie raczej przecietnie ale wszyscy nowi narazie nic specjalnego...troche szkoda...ale bedzie gitara:D

0

Kurcze i mam dylemat...co ogladac Barca B o 17 a 17.15 gra Jagiellonia wiec musze pomyslec. A tak odbiegajac od tematu zapomnialem podziekowac Vucinicowi:D i pilkarzom Levante:D

0

Plakac do siebie po Levante...a nie zazdroscic ze to u nas pol skladu to mistrzowie swiata. Prowokatorzy popatrzcie na waszego zelka jak placze i umiera po byle faulu.

0

Swietny mecz chociaz na zywo go nie widzialem ale retransmisje. Pierwszy puchar tak jak Nasi grajkowie, wiec radosc i tyle. Brawo Basile:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?