Radzialinho88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Horrorrr trwa nadal w tym sezonie.
0
no zaraz upadne! co on dzis robi???
0
dzieki Ci Bojan:D
0
Albo Messi albo kolejny wal w tym sezonie
0
Ja nic do Bojana nie mam poprostu moim zdaniem jest do zmiany i tyle
0
No jeszcze nas cisnac zaczeli. Zwariuje. Bojan co on dzisiaj kmini.
0
Niech juz zejdzie Bojan na dzis wystarczy .
0
nie wierze! to samo co z rubinami pierwsza akcja i gol dla przeciwnika
0
O ja pierdole!
0
MaNIeK211294 mi powoli tez! Brawo Valdes:D
0
Po co szukac dziury w calym? Czy my przegrywamy? Czy gramy slabo? Ludzie wez cie ogarnijcie
0
Eryk! szkoda...
0
Super futbol:) Brak skutecznosci...ale nie wszystko mozna miec. Przydala by sie jeszcze bramka do przerwy.
0
Zapowiada sie ciekawy mecz. Oby znowu nas nie kontrowano. Bo juz mam tego powyzej uszu tych autobusow i kontr:) Oby spokojne 3 pkt. i bedzie radosc nie mozna dac oddalic sie Valenci no i Villareal bo juz 2-0 wygrywaja. Do boju!:D
0
ja place 30 zl za cyfre i mam canal+ a na kablowce mam nsport i nie narzekam na komentarz bo po co jak komus nie pasi niech sobie pusci muze na pc i gitara:D i nie czaje tej wymiany zdan ktora do niczego nie prowadzi. VeB!
0
Mam nadzieje..bedzie otwarty mecz a za tem pewnie bedzie to piekny mecz szkoda ze bez Davida i Xaviego bo to napewno bedzie widac na boisku. Ale pozytywnie trzeba myslec i wkoncu w lidze wygrac u siebie przekonujaca i w dobrym stylu. VeB!!!
0
chcialem napisac dlatego:D
0
Czuje ze Messi wejdzie z lawki. On chce zawsze grac i wydaje mi sie ze moze wymusic wejscie na boisko:D Ja cenie za tego Leosia najbardziej ze on sie nigdy nie podaje to w ludziach lubie. Mysle ze Rubiny nam moga strzelic jakas bramke badz dwie, bo poki co troche tracimy tych bramek i to trzeba otwarcie przyzmac.
0
ja pier....co za gosc:D nie umiesz sam sobie poradzic:D podpisuje sie pod tym ze pewnie nie skopiowany crack i tyle noc chyba ze poprostu jest do dupy bo i takie sie zdarzaja:D
0
VV to jeden z moich ulubiencow z tego powodu ze jak on wwchodzil do zespolu to ja w sumie tak na powaznie zaczelem interesowac sie Blaugrana. Wczesniej nie mozna tego nazwac ze bylem fanem bo mialem 12 lat:)
0
Zbanowac typa o nicku Blau Grana. Czy ty masz mozg juz mam Cie dosyc. Juz mnie nie bawisz. Nie pisz nic nie irytuj. Czy oglada ktos Villareal-Malaga? swietny mecz ja tak troche ogladam bo kibicuje Naszym z Serbia:D POLSKA!!!
0
Ja sie ciesze ze Sergio daje rady:D Niech gra tak dalej a ma szanse stac sie najlepszym dmf na swiecie ma warunki potencjal i chyba najlepsza technike juz teraz na tej pozycji. Jesli ktos ma lepsza to mnie porawcie. A co to dmf to ja troche zaluje ze oddalismy Yaye jak ogladam teraz Man.City to on jest poprostu kozak i tyle nie ma co wydziwiac.
0
Ale z Ciebie gosc:D Ty pod kazdym newsem mnie zadziwiasz
Z dnia na dzien jestes lepszy. Skad Ty wogole jestes???
0
Hercules ma juz 3 ofiary: Nas, Seville i trenera Sevilli:D
0
No i super wiec w niedziele na Camp Nou znowu widzimy spektakl?;D Szczerze powiem ze myslalem ze po 5 kolejkach Real bedzie pierwszy bo mial latwiejszy terminarz. Balem sie o te 2 wyjazdy.
0
No i co teraz powiedza krytykanci Barcy? Poprostu Hercules moze byc przynajmniej druzyna ktora utrzyma sie bez problemow. To byl podobny mecz jak z Nami.
0
Narazie raczej przecietnie ale wszyscy nowi narazie nic specjalnego...troche szkoda...ale bedzie gitara:D
0
Kurcze i mam dylemat...co ogladac Barca B o 17 a 17.15 gra Jagiellonia wiec musze pomyslec. A tak odbiegajac od tematu zapomnialem podziekowac Vucinicowi:D i pilkarzom Levante:D
0
Plakac do siebie po Levante...a nie zazdroscic ze to u nas pol skladu to mistrzowie swiata. Prowokatorzy popatrzcie na waszego zelka jak placze i umiera po byle faulu.
0
Swietny mecz chociaz na zywo go nie widzialem ale retransmisje. Pierwszy puchar tak jak Nasi grajkowie, wiec radosc i tyle. Brawo Basile:D