Radzialinho88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super spotkanie:D Takie emocje uwielbiam. Jestesmy przed bialymi:D
0
Ja powiem wszystkim co maja problem z netem:D Panowie cyfra kiedy sa promocje co swieta kosztuje naprawde niewiele ja mam kablowke normalna 40 kilka kanalow i postanowilem zalatwic sobie jakis czas temu cyfre to bylo tez przed swietami:D Wzielem najgorszy pakiet bo po co mi wiekszy jak mam kablowe i z obcia canal+ i place 30 zl co miecha i mam wszystkie mecze bez przypalu, no prawie wszystkie bo przewaznie 2-3 mecze na sezon Barcy nie sa pokazywane. Np. na wiosne nie bylo tylko meczu z Almeria co 2-2 bylo a reszta cala byla. Czy nie warto???
0
mam nadzieje ze bedzie 2-1 dla NAS. mam prosbe zablokujcie typa o nicku Blau Grana to jakis wariat czy on wogole wie co sie dzieje :D No z Messim to przesadiziles na maxa:D Mysle ze Pep moze po raz koejny nie wystawic Pedro ale z drugiej strony po tym co Bojan we srode gral to on wedlug mnie powinien usiasc. VeB!!!
0
Blau Grana - czy Ty umiesz pisac na klawiaturze?:D
0
Mialem okazje widziec mecz... i nalezy powiedziec jedno:D VeB!!! W tamtym roku pokazalismy w Eurolidze ze jestesmy swietnym zespolem a ten sezon to potwierdzi:D Ja bym napewno wyroznil Morrisa. To jest gosc fajnie ze CSKA nam go oddalo. I nalezy zyczyc powodzenia Perovicovi bo w jednej sytuacji mnie rozwalil 3 razy z pod kosza nie trafic to wyczyn.
0
Mi sie to nie podoba. A odbiegajac od tematu mam pytanie prosbe czy jak to by nie nazwac:D Dlaczego nie ma terminarza Barcy B i Tabeli Seguda. Wedlug mnie w tym roku zainteresowanie Barca B jest dosc wysokie i powinno sie o to zadbac. Poprostu poswiecac wiecej czasu wydarzeniom zwiazanym z nasza druga druzyna i tyle...
0
ja tam nie widzialem jak z allegro kupilem 4 lata temu. Identyczna jak orginal wszystkie loga ma metki tez i wstawki i material tez jest git wiec niewiem skad taka roznica w cenie
0
Zal jednego czemu Real nie ma teraz na rozkladzie druzyn typu My Atletico czy chociazby Getafe na wyjezdzie:D Kolejna przecietna polowa...co do karnego szkoda komentowac...tylko mam nadzieje ze ten sedzia zagwizdalby to samo w druga strone w takiej sytuacji bo nie oszukujmy sie gosciu zaslania twarz wiec dostalby a pilka nie wyszla by za mur czyli w swiatlo bramki a mi sie wydaje ze tylko wtedy nalezy gwizdac jesli reka zwieksza powierzchnie muru a tutaj wyraznie tak nie bylo.Szkoda
0
choc Ci powiem ze fajne widzialem ze dwa t-shirty za 80 zl jeden ,,antimadridistas" a drugi ,,2-6" :D mam zamiar kupic nie dlugo bo narazie musialem wypulic na fona bo mi sie zjebal:D
0
Ta nowa mam z iss jedna bralem z allegro z napisem ale tez sie trzyma:D choc powiesilem ja sobie na sciane:D
0
kapiqs stary nie osmieszaj sie pewnie jak byl ten mecz choc stosunkowo nie dawno to Ty chyba jeszcze nie wiedziales co to Barca;d tak wnioskuje bo malo wiesz jak widac
0
Adus wedlug mnie zadna bo jak masz od dobrego dostawcy to sa takie same koszulki a nie kiedy poprostu one sa ze sklepu Barcy ja mam z 2005/2006 z 2007/2008 i ta z tego sezonu i zadna nie kupywalem w sklepie Barcy a jakos zyja:P i jestem zadowolony...
0
Mila informacja...strasznie to wygladalo ale jest bynajmniej dobrze.Czas pokazac ze Barca to nie tylko Messi a te 3 mecze bez niego mysle ze dadza taka odpowiedz...w sumie to kiedys mowiono ze bez Roniego to my nic nie umiemy jakos go mi teraz nie brakuje choc zrobil wiele dla Blaugrany to bez niego zdobylismy jeszcze wiecej...
0
Z jednej strony czasami sie zastanawiam czy my go nie przeceniamy a z drugiej mam lekki zal do przeciwnikow i krytykow Sergio. To b.dobry pilkarz nie mam watpliwosci i mysle sobie co teraz powiedzal koledzy z Madrytu jesli Xabi Alonso go chwali...to wlasnie oni twierdz ze Sergio to byle kto a prawda jest taka ze ja odbieram to jako zazdrosc bo skoro ,,slaby" pilkarz z Barcy gra w barwach Espania a niby kozaki z Blancos nie graja to ciezko im sie z tym pogodzic:)
0
Postawa jest jak najbardziej godna pochwaly...szkoda ze naszych pokonali.
0
Caceres daje pkt. Sevilli zreszta wczesniejsze dwa mecze w jego wykonaniu na duzy plus tez nalezy ocenic..
0
riki12 blazen jestes i po co piszesz takie bzdety ic zjec kanapke z pasztetem albo zrob cos ze swoja glupota .Co do Pepa mimo ze nie zawsze sie z nim zgadzam to staram sie go nie krytykowac a napewno nie za cos na co nie ma wplywu. Ogarnij sie troche i zacznic myslec jesli wogole to robisz
0
Jeden z ludzi napisal w innym newsie zeby isc sie pomodlic albo napic za Messiego wiec poszedlem na 2 piwa. Jestem spokojniejszy mam nadzieje ze wyjdziemy z tego mocniejsi i silniejsi tak jak po meczu z Herculesem. Wygralismy w Madrycie nie tracimy duzo do czolowki teraz Sporting u siebie wiec trzeba byc optymista. Zeby zapomniec o emocjach z Vicente ogladam Malaga-Sevilla i licze na Malage teraz bo w typerze dalem 2-2...
0
Zwyciestwo ale nie ma radosci... trzeba czekac co sie stalo zle to wygladalo na zblizeniu. Przypomnialy sie czarne dni kiedy to Xavi i Eto"o pauzowali dlugi czas i ciekawie nie bylo. Choc wartosc Leosia jest jeszcze wieksza.
0
Mam nadzieje ze atak bedzie z Pedro. A co do obronny to patrzac na dwa ostanie wystepy Erica to ze go nie ma to zadne oslabienie. Ja bym wolal Maxwella ale jak bedzie grac Adriano nic sie nie stanie. Mysle ze zagra Sergio anie Masche bo porownujac ich wystepy w ostatnich dniach to dzieki Masche nawet nie ma co porownywac. Szkoda ...ale nie ma innej opcji jak zwyciestwo bo to juz nie bedzie fajna sytuacja 6 pkt. do Atletico a 4 do Realu.
0
http://www.soccertvlive.net/ tu jest ale za jakosc nie odpowiadam bo jest mi nie znana:D
0
Ja powiem tyle zycze sobie i wam wszystkim zeby Barca grala takie spotkania co 3 dini lub co tydzien w zaleznosci kiedy gramy:D VeB! Walic sezonowcow i tych ktorzy piernicza banaly. Ten klub na rynku juz 9 rok!:D
0
hehe i powiedzialem to w zla minute:D ale spoko git brama jest i Pedros dal cos od siebie:D
0
ja tam mocno sie nie wkurw....tym karnym z jednej strony szkoda tych sytuacji wszystkich z drugiej ja w lidze typerow dalem wlasnie 3-1:D
0
O bardzo milo moj idol z NBA na trybunach:P Oczewiscie swietny Pau Gasol:D
0
fcbslawek13 powiem Ci ze tam zawsze jak lepsze ligi graja czy ja lm to jest jak na warunki w necie to swietna jakosc. Jakosc taka jak gra Barcy:D
0
i gdzie sezonowcy krytykanci???:D Barca i wszystko jasne!
0
a wiec udalo mi sie trafic Messi i Villa i jest spokoj...a beka z Interu narazie plecki:D
0
Jest jest jest:D
Juz sie balem ze jest zle jak mozliwe ze oni nam strzelili??? ale Messssiiiiiii!
0
Ale szczerze boje sie troche tego meczu.. Czas na Messiego i Ville i bedzie spokojnie