Radzialinho88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oczewiscie na glownym:D 3 mecz Barcy i kolejny pokazuja. Niby Nasza grupa jest slaba a jednak chca pokazywac mecze. Musi byc do przodu!
A panowie z Madrytu juz w pazdzierniku wygrali LaLige i LM:) wiec moze oddajmy ten mecz...
0
Tracisz szacunek z kazdym dniem tak nie wyobrazalem sobie calej przygody z Barca w wykonaniu Ibry. Jeszcze mi bardziej szkoda tego ze nie ma juz z Nami Samu to byl gosc na boisku i po za nim. Szacun na zawsze do Eto"o za to co zrobila Ibra moj szacunek traci a my stracilismy na tym interesje moim zdaniem mniej wiecej juz ok 30 bramek i jakies 100 mln jak nie wiecej i mowie tylko na ta chwile...
0
Najlepsze: sam Xavi:D i 1 bramka...
0
Dziekuje:*!!!:D
0
Real_Madrid_93 pilnuj siebie i swoich sezonowcow. Irytujesz i po co udajesz madrego? Szkoda sytuacji Villi
0
jest zajebiscie kiepsko....i co wiecej powiedziec?
0
Czyzby Villa??? albo Leoś:D
0
Kolejny problem jakby bylo malo...Ale co nie zabije to wzmocni! W sobote okaze sie jak mocny jest Bojan.
0
Heniek Ty tez jestes kozak! Zawsze bedziesz pamietany w Barcelonie! Visca el Henka!:D
0
qss ja sie zgodze ze Xavi jest najwazniejszy i nawet 20pkt ligowych moglibysmy stracic ale nie go:) ostatnimi czasy tzn. od jakis 3-4 lat jest juz naprawde docenianym pilkarzem. Wczesniej jakos nie specjalnie tak bylo. Moim zdaniem geniusz, zapewnil tyle tytulow nie tylko Barcie ale hiszpanom rowniez. Messi jest wybitny ale Xavi jest dla mnie ulubionym pilkarzem z FCB jest juz sporo czasu w pierwszej druzynie i za to mu chwala. Chce by zagral z Valencia bo to bedzie moim zdaniem drugi prawdziwy sprawdzian po Atletico. A te wszystkie autobusy na przystanek jak ktos wygra z nami w takim stylu jak my to robimy nie raz wtedy uszanuje ta porazke. Bo mam dosc tego co zaczelo sie od polfinalu z Chelsea.
0
Ja narazie luzuje i nie kminie co bedzie. Tylko mam nadzieje ze nie Lorente dzieki za gracza typu Ibry juz wiemy ze nie byla to klapa ale tez zadna rewelacja a tego trzeba w takim klubie.
0
Messi=Maradona tyle w tym temacie:D
0
Pewnie powiem wiecej po drugiej polowie w ktorej nie bylo za dobrze...to bardzo dobry wynik:D!!!
0
no i 2:D
0
Znowu zwyciestwo na wyjezdzie!!! Choc nie tak przekonujace:D Ale walimy do przodu
0
Czytajac nie ktore komenty...szkoda cos pisac. Odwolac Pepa...no nie moge:D No a Litwini z Bialego poki co dobrze bronia. 0-0 po pierwszej. Ale Villa z 2 metrow nie trafil naszczescie sedzia zagwizadal faul bo by sie osmieszyl na maxa.
0
a jedny procencie:D sam sie spinasz a zgrywasz cwaniaka:P
0
Ty wez w biurze statystyk pracuj:D Poprostu nie rozumiesz co mnie cieszy w tym meczu. Mnie zadowolilo to ze druzyna z Europy na dodatek ta z ktora sympatyzuje wygrala z MISTRZEM NBA! Chocby w tym meczu grala 3 rezerwa LAL to i tak jest to sukces. I nie czepiaj sie szczegolow. Obejrzalem moze kolo 40 meczu w sezonie zasadniczym bo canal+ pokzauje moze ok 50-60 meczy zasadniczego a nie zawsze mialem ochote na zarywanie nocek:)
0
nie mam potrzeby zagladac na nba.com skoro ogladalem te spotkanie. i po pierwsze nie synu bo sobie wypraszam to znamy sie typie? no wiec zwazka na slowa zwazka na ruchy:D a po drugie to sie nie chwal nie kazdy ma czas jechac czy leciec do Londynu ale to nie znaczy ze nie zna sie na basketcie. A jak tak sie juz madrzysz to wlasnie w Londynie LAL sie nie przylozyli do meczu i tam Kobe gral bodajze 6 minut. A co do trojek to byly akcje gdzie np. Roni Ron probowal 2 razy z rzedu i nie trafial wiec co Ty wogole mowisz. a i szczegolnie Pau potraktowal ten mecz byle jak:D
0
ama 23:D czy ty ogladales ten mecz wogole??? co za gosc czy wogole znasz europejska koszykowke nie mowiac o nba?:D Ja jestem szczesliwy bo mecz choc mial przestoje punktowe a LAL razili nie skutecznoscia za 3 to byl to mimo wszystko spektakl. Kilka akcji pieknych i efektownych. I tak sobie mysle jesli to nic wielkiego te zwyciestwo:D to czy jakas europejska druzyna w dniu wczorajszym miala by szanse z Lakersami. Moze Real?:D:D:D Wiec trzeba myslec to co sie pisze.
0
a ja na sto procent jestem pewny ze nie przyjdzie nikt! Chyba ze latem...
0
uzytkownicy typu Qss czy visca to mnie spierniczaja z krzesla. I sie zastanaiwiam po co pisac takie pierdoly ile chlopacy macie lat? wejdzie sobie na strone fify albo minimini. To wam radze
0
ciezko jest mi go ocenic widzialem jego 7 lub 8 calych meczy...i powiem ze w kazdym z nich byl albo najlepszy na boisku albo powiedzmy ze w pierwszej trojce. Cesc moim zdaniem olal w tym roku Barce totalnie Masche pokazal jak to zrobic i wyladaowal na Camp Nou a Cesc coz swietny gracz ale dziwna jest ta cala sytuacja w sumie to juz ok. 3 lat on jest w Barcy:) a dalej strzela dla Arsenalu( chwilowo nie bo ma kontuzje) a Pastore dajmy dograc mu sezon do konca jesli bedzie sie prezentowal tak jak dotychczas moim zdaniem nalezalo by w niego zainwestowac. Tylko 40 baniek to jednak moim zdaniem przyduzo no 25 to luz. Naprawde nalezy sledzic jego postepy tym bardziej ze czuc ze gosciu chce do Barcy a tym co mowia ze to anonim to powiem jedno. Np. Yaya czy Marquez to moim zdaniem jak do Nas przychodzili byli jeszcze wiekszymi anonimami. Mimo ze ich nie ma teraz to wiele zrobili dla barw Blaugrana wedlug mnie szczegolnie Rafa mial sezony gdzie byl poprostu swietny i nie ma co mowic:)
0
Oj juz czuje jak tu sie zagesci od wyblaklych zaraz i beda najezdzac i beda sie tu wymadrzac tylko po Levante za duzo ich nie bylo:P
0
Taki przebieg powinien miec nasz mecz do 30 minuty minimum 2-0 i nie bylo by spinki. A tu ktos zauwazyl prawde ze od 5 meczy no z wyjatkiem Atletico nie wygralismy w fajny sposob tracimy glupie bramki i nie ma sie zabardzo z czego cieszyc ale nie nalezy sie lamac. Zalamal bym sie jakbysmy przegrali 5 meczy pod rzad popatrzcie na inne ligi co sie dzieje Bayern Lyon Liverpool Bordeuax Schalke Roma Auxere czy to zle druzyny 2 z nich to polfinalisci LM tak jak my i doluja gorzej niz my.
0
a jeszcze jedno:D 17 wygramy 2-0 i jestesmy juz przed Valencia. Nie ma co sie lamac i nie rozumiem po co wyzywac Bojana i nie rozumiem po co go na sile bronic. To chyba najgorszy jego mecz w Barcy i nalezy go skrytykowac bo nie przystoi tak grac ale nie ma co epitetow uzywac. Zal tych sytuacji. Ale do przodu a komu nie pasi sytuacja Barcy niech sobie kibicuje Realowi wlasnie idzie ich mecz:D
0
No i Real po roznym strzela
0
Mam zal do Bojana za ten mecz. I niech mi nikt nie wypomni jak strzeli tam kiedys bramke bo to do niego nalezy. Traktuje ten mecz jak porazke. Ogladam Inter - Juve by ochlonac. Tydzien rozczarowan nie tak wyobrazalaem sobie poczatek ale coz trzeba zacisnac kciuki i wierzyc nadal uwazam ze jestesmy najlepsza druzyna swiata! Wygramy z Valencia i Realem i bedzie dobrze:D
0
pierwsz polowa byla git w drugiej sie poprostu osmieszylismy jak to mozliwe by po 15 sytuacjach miec 1 bramke???
0
no po dziesiejszym meczu Bojan niech napisze sobie na koszulce Zenada osmiesza sie jak nigdy