0

szkoda juz mi Chelsea:)

0

trzeba obejrzec druga druzyne i sie wyluzowac...:)

0

mi sie wydaje ze musza byc na 20,15 zreszta na konkurencyjnej stronie pisza podobnie...ale sie robi cisnienie...

0

poprostu mecz bedzie na canal + i gitara a manchester rzeczywiscie dzis nie gra bo mecz przelozony rowniez....

0

i wszystko jednak juz jasne:)

0

wiec trzeba ogladac poki co Chelsea a pozniej Man.Utd. a do 19.30-20.30 mysle ze sie wszystko ogarnie. Troche dziwna sytacja fakt ze mecz Barcy poczatkowo mialbyc na c+gol ale z powodu odwolania naszej ekstraklasy wrzucono go na 1 wiec pozostaje czekac ...najwyzej pozostaje net ale poki co nie ma co szukac bo nie ma czego szukac...

0

pozostaje jeden problem...czy teraz bedzie transmisja tego meczy na canal+ skoro puszczaja real-valencia o 22.00 a na 2 idzie lyon...pozostaje miec nadzieje ze pokaza go na canal+gol

0

zaglosowane:) David i Kim

0

ja sie ciesze ze nie wyszedelem na glupka:D obstawialem 4-0 :) no i sie pomylilem:D a tak ogolnie przed tymi Gran Derbi nie wyklocalem sie nie prowokowalem zachowalem spokoj. Inni ( kibice RM) najezdzali ale pokazalem klase czyli zachowalem sie jak cala BARCA! Jestem dumny ze mam w sercu wlasnie ten klub.

0

Kocham Cie i to chyba najlepszy dzien w tym roku:) BARCELONA alez czuje radosc i zaszczyt cala Europa niech nas chwali:D Jestesmy WIELCY!!! O meczu nic nie powiem bo tego nie da sie wyrazic zadnymi slowami:)

0

karci0 ta to bylo z Sevilla :)

0

hehe no i pieknie Maldini:D

0

Oby w GD Real nie dostal karnego i bedzie git:)

0

To sie dobrali Mou i Kryska a pozniej to Nam kibicom Barcy zarzuca sie jakies prowokacje. Tylko czy Nasi pilkarze albo trener odstawia jakies szopki??? Np. w Holandii sa legalne zwiazki panow wiec zlozmy sie na bilet dla tych naszych przyjaciol :) Moze troche zejdzie z nich cisnienie:)

0

BARCA ! BARCA! BARCA! hehe :D

0

Jest git:P poki co 1-0:)

0

KochamyBarceNaZawsze!

NieOddamy,NieSprzedamy.

RealToMyWDupieMamy

BoToZwykleChamy!

ElClasicoDzisWygramy!

JuzTrybunyOszalaly.

MessiZnowuStrzelaBramy!

WiecBordowo-Granatowy

KolorMistrzowMoiDrodzy!

KochajBarwyPonadZycie

ASpotkamySieNaSzczycie:)

0

70 baniek?:D To za Cesca szkoda dac z calym szacunkiem to super pilkarz ale w sumie choc go chwalilem jakis czas temu to on gra dopiero drugi super sezon i napewno nie jest wart 70 no polowe to okej jestem wstanie sie zgodzic:)

0

Tak to robi Leo:D! i gitara:D

0

Japoniec pobil na glowe Messiego Nasriego i Neymara:)

Ja osobiscie uwielbiam GIO a jego bramka kozak i na nia glosuje. Choc Altintop i Thabalala tez wymiataja bo np. bramka rep. RPA ma nie tylko urode ale i oprawe: 1 bramka na MS, mecz otwarcia i moim zdaniem b.dobry mecz, no i ta radosc:D a co Leosia to mial chyba kilka bramek lepszych np. Saragosa , Tenerife no na plus przemawia ze kogo mijal Leo a kogo np. Japonczyk.

0

Bylo by git. Czy chociaz troche przypominaja Jage?:D Oby tak:D

0

No ale moim zdanie w takich newsach nie nalezy wspominac o Zlatanie bo to zamknieta sprawa.

0

beyllar niechce tu reklamowac konkurencji wiec powiem tylko ze na innej polskiej stronie o Barcie jest juz mecz z Canal+ nagrywany

0

Nie no spoko tylko odebralem to jako rowne ze stwierdzeniem ze nie wygralismy zasluzenie.

Barca fan 10 - ja mam nadzieje ze kazdy jesli zagra Twoim zdaniem slaby mecz tak jak wczoraj Pedro to nie przegramy z nikim i tego jestem pewien:) I nie zebym cos mial do Bojsona ale ostatnio jest nizej niz pod forma. Nie byl nawet wstanie 11 w bramke skierowac a to tylko 1 sytuacja z wielu w ktorych wprost zalamuje.

0

A no tak panie Eldo:D To ze zabrano nam bramke na 2-0 a zachwile stracilismy i bylo 1-1 to mniej wazne. No bo przeciez zeby dal czerwien dla Maxa to bysmy przegrali 8-1:D

0

Super mecz kolejna ladna wygrana. Bylem mocno nie trzezwy dla tego wybaczam ten blad sedzi na 2-0 hehe.

Co mnie cieszy ze po slabym poczatku sezonu na Camp Nou znowu zapowiada sie ze bedzie to wielka twierdza. Czy jest szansa na remis Realu? Mam nadziej chociaz zapewne znowu sie rozczaruje. Ale Inter-Milan to danie glowne na dzisiaj:)

0

powodzenia wszystkim!:D

0

czekamy na potwierdzenie:)

0

hehe chyba kazdy ma prawo sie jeb...:D

0

szacunek ponad wszystko! Brawo Andreas!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?