Radzialinho88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eurosport i NSport na 100% z polskich
0
dolnysopot -dobre:)
Ja bym dodal jeszcze:
Jurek z Mardytu sie klania moze ktos napisac sesemesa do pani Krysi z gazowni bo ja bede u dentysty:)
0
Moim zdaniem i tak bedzie ciezko...
Mysle ze OM lub Milan.
Choc gdzies slyszalem ze najwieksze prawdopodobienstwo jest trafienie na Arsenal ponoc cos pod 50%
VAMOS!
Juz sie nie moge doczekac jutrzejszego dnia i wymiaty zdan po samym losowaniu:)
0
elo Kobi :) ja przyznam Ci ze tez sie cieszylem:D Moj ulubiony grajek z NBA. Kozak i tyle
0
Jesli to prawda ze Gabi ma odejsc ja jestem za jak najbardziej. Bardzo podoba mi sie zdecydowanie tego gracza mimo swojego wieku . Wyroznia sie a gracze z ligi francuskiej pozytywnie u Nas graja to moze byc super interes i jestem pewien ze to nie bedzie transfer w stylu Czygry. Warto by bylo miec go u siebie. Ja mu wroze wielka przyszlosc.
0
Mi to jednego szkoda...ze nie mozna ogladac takich spotkan codzienie:) Co do meczu to wszystko zostalo powiedziane . Poprostu duma rozpiera, oczy wypadaja a usmiech nie schodzi...Cos pieknego
0
Masche gra na oficjalnej
0
Ty ale z tym nadajnikem to dobrze Ci mowil jak on sniegiem zawalony to czesto cos zawiesza albo wogole nie ktore kanaly nie dzialaja. Wiec trzeba sprawdzac. Czesto tez zle odbiera jak sniezyca albo burza idzie . Czasami denerwuje.
0
A tak apropos Regal znowu zwycieski. Tylko biali na 1 miejscu. Ale teraz z Caja graja:)
0
barca_fan10 u mnie git. A skad jestes??
0
ocasiones de gol= 3
goals= 2
miejsce Saragossy=20
najlepszy pilkarz ligi= Lass:D
0
ktos wie czy dzisiejszy mecz Barcy B jest na TV 3 Catalunya?
0
Milito:)
0
niewiem czemu ale ja bym chyba chcial 3:)
0
Arsenal Inter albo Milan jak wygrywac LM to trzeba grac z najlepszymi:)
0
,,jonathan i santos wogole im nie szlo"
To sie usmialem:D
0
Najgorsze: postawa gosci...tak sie gra o zwyciestwo?:)
0
MESSI
0
No i krytykanci spia:) BARCA!
0
drogie chlopaki nie podoba sie? NIE ogladac! Proste? Nie nawidze tego biadolenia co wy macie w baniach ludzie? 0-0 mozna powiedziec ze rezerwa i zle. Stad pytanie kto ma lepsza rezerwe? Moze Mam.Utd. w spotkaniu z West Ham?:) Dziekuje
0
dobra panowie obysmy sie spotkali w dobrych humorach po meczu:)
Barca!!!
0
hahahaaha!!! My na canal+sport
0
hehe czekamy na autobus:D wspolnie z Canal +:D
0
Envergalin o to pierwszo slysze. No moge tylko powiedziec ze mi przykro
0
xavi890 masz chyfre? masz canal+??a nie masz canal+gol?:)
0
Chlopaki z 2 druzyny 0-0
0
5 kola ludzi:D wiec jest zainteresowanie:)
0
rychu641 ja sie podpisuje pod Twoimi slowami...
0
Levante 1 - 0 Atl. Madrid
0
Pyrzo_Barca czy na 2 przypakiem nie gra Lyon o 21???