0

No zgadzam sie:P Optymalna 11 no moze Masche brakuje ale po tym wystepie z Herculesem to moze i dobrze ze jest Sergio. Ciesze sie ze jest wkoncu Pedro i nie ma Keity...

0

Krytykujcie napewno to ma sens. Ja od siebie powiem ze taka lekcja trafia sie co jakis czas. Nie liczac Barcy mysle ze w ciagu sezonu ogladam ok. 150 meczy i nauczylem sie pilki. Nie bede krytykowac nikogo nie ma co gadac ze to bedzie nauczka na sezon bo to banal. Jedyny plus jest taki ze to dopiero poczatek sezonu i prosze wszystkich myslacych nie popadajcie w histerie jak realowcy tydzien temu pokazmy ze jestesmy lepsi i nie dajmy sie prowokowac. Glowy nie ma co podnosic ale i spuszczac tez nie nalezy. Liczby i statystyki nie graja. Patrze na koszulke Barcy ktora wisi u mnie na scianie i jest mi porostu troche smutno.

0

Ciezko to wszystko ogarnac i ogladac. Nie sadzilem ze bedzie tak kiepski. szkoda ku.... ale trzeba wierzyc do konca

0

mialem okazje obejrzec te spotkanie zreszta pierwsze tez:D i jak przystalo na mloda Barce... styl jest nie mal identyczny inny poziom ale styl ten sam. Bardzo cieszy kolejne zwyciestwo. Mam pytanie ile jeszcze razy zobacze pytanie w stylu a czy barca b moze grac w PD??? juz tyle razy bylo pisane ze nie nie moze. Zreszta pewny nie jestem ale chyba villareal b byl blisko awansu i juz wtedy byl poruszany ten temat.

0

ale to pokazuje ze potrzeba jeszcze bylo kupic obronce i zgadzam sie zweniem. Moglismy wziasc Demichelisa za w sumie nie duza cene

0

cos nie ciekawie to wyglada..naszczescie gramy dopiero za dwa tygodnie i bez problemu damy rade bez Carlesa wkoncu gramy z herculesem i to u siebie

0

Bedzie ciezko jeszcze z dwa okienka i bedziemy jak jakas osasuna albo cus innego

0

dla mnie to troche chora sytuacja jest... poniewaz ok ktos chcial sie pozbyc Ibry podejrzewam ze Rossel alb Pep bo nie zarzad. Ale jesli Ibra mial jakies przywiazanie do barw Blaugrana to czemu uciekl do Milanu a nie powalczyl o pierwsza 11??? Jest klasowym grajkiem to moglby podjac wyzwanie a nie w sumie przy pierwszej okazji sie poddal. Szacun za bramki szczegolnie za te z Realem Arsenalem i Espanyolem...

0

a kupic juz nikogo nie zdarzymy chyba ze jest cos na rzeczy z Robsonem...ale srednio to widze. Liczyc pozostalo na Bojana,Pedro,Jeffa

0

A ja jestem rozczarowany! to po to odalismy Eto"o i tyle hajsu ze Inter zbudowal sobie w tamtym roku sklad by teraz go oddac? wtf? dziwi mnie ten entuzjazm nie ktorych...gosciu mial lepsze statystyki niz Heniek w pierwszym sezonie a jakos go nikt na sile nie chcial sprzedawac choc jak do nas przychodzil byl wieksza gwiazda niz Ibra przed rokiem. Wiec dla mnie szkoda i sadze ze tego pozalujemy i to szybko. Bedzie brakowac jednego napadziora jak nic nie wspominajac o obroncy. Ja jestem sceptykiem i mysle ze jesli Villa nie strzeli okolo 35 goli we wszystkich rozgrywkach a Messi nie powtorzy tego co wyczynial kilka miesiecy temu to duzo szans na tytuly jakie kolwiek nie mamy

0

Dla mnie to dziwne bez przypalu twierdze ze Martin to gracz pokroju Maxwella czy Adriano wiec dlaczego go wywalac...nie zdziwie sie jak minie pol roku a zaraz bedziemy szukac obroncy...

0

Swietna wiadomosc... To bedzie git grajek. Teraz tylko utrzumac Ibre u nas bo bedzie moim zdaniem dziura w ataku. Gdy przychodzil Villa do Barcy myslalem ze przychodzi za Henka a nie za Henka i Ibre bo to wielka roznica jak dla mnie . Co do innych transfeow moze pokusic sie o Demichelisa... chce odejsc z Bayernu odrzucil oferte Chelsea i chce do Hiszpanii. Real go nie interesuje wiec gdzie on chce odejsc...??? Chyba nie do Racingu:D

0

o nie przeklety RUBIN!

0

o nieeeeeeeee grupa smierci sie szykuje:D

0

na nsport i eurosporcie jest losowanie:) Real w drugim koszyku:D Valencia tez wiec krag potencjalnych rywali sie zawerza ja stawiam na Werder a i musi grac z nami Jelonek

0

0

Gdzie oprocz orange sport mozna zobaczyc ten mecz jesli mam cyfre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?