Przemo9FCB nie nie lepiej, a dlaczego? bo na lewym skrzydle ma już jakieś doświadczenie a na def pom to ja go jeszcze nie widziałem a Luis Filipe jak najbardziej by mogł do nas dołaczyc bo przecież lepiej jest obrońce bocznego przesunąc na srodek niż powiedzmy obronce na atak xD
złamanej ręki się nie operuje, no moze i nie ale w niektórych przypadkach operacja jest niezbedna sam kilka razy lezałem w szpitalu(ahh to szczescie :D) i gadalem z gosciami co sobie reke zlamali baa czasami nawet obydwie (gosc z balkonu skoczyl) wiec nie wysmiewaj innych jak sam nie wiem..
A co do Ibry to on nawet ze złamaną ręką bedzie wymiatał
Victor Valdes hmm.... Broni w 1 jedenastce dlatego że Real ma Cassilasa, a Barca przecież też musi miec wychowanka na bramce !! OK to rozumiem... Ale czy oni nie widzą jak VV broni ma co 30 mecz wielkie chwile ale to na klub takiej klasy jak Barca za mało musimy miec pewnego bramkarza!!! To jest moje zdanie KUPIC DOBREGO BRAMKARZA bo defensywa to podstawa a Barca w każdym meczu traci 1 bramke :( .....
złamanej ręki się nie operuje, no moze i nie ale w niektórych przypadkach operacja jest niezbedna sam kilka razy lezałem w szpitalu(ahh to szczescie :D) i gadalem z gosciami co sobie reke zlamali baa czasami nawet obydwie (gosc z balkonu skoczyl) wiec nie wysmiewaj innych jak sam nie wiem..
A co do Ibry to on nawet ze złamaną ręką bedzie wymiatał
Ale teraz popatrzmy na obrone to jest puszczone az 2 bramki w lidze mistrzów czy w lidze t raczej nie bedzie dobrze jak nasza obrona bedzie tracic tak te bramki jescze w zadnym meczu nie skończylismy meczu z pustym kątem
Komentarze
0
Przemo9FCB nie nie lepiej, a dlaczego? bo na lewym skrzydle ma już jakieś doświadczenie a na def pom to ja go jeszcze nie widziałem a Luis Filipe jak najbardziej by mogł do nas dołaczyc bo przecież lepiej jest obrońce bocznego przesunąc na srodek niż powiedzmy obronce na atak xD
0
KuN AgUeRo jesteś hardcorem haha xD
złamanej ręki się nie operuje, no moze i nie ale w niektórych przypadkach operacja jest niezbedna sam kilka razy lezałem w szpitalu(ahh to szczescie :D) i gadalem z gosciami co sobie reke zlamali baa czasami nawet obydwie (gosc z balkonu skoczyl) wiec nie wysmiewaj innych jak sam nie wiem..
A co do Ibry to on nawet ze złamaną ręką bedzie wymiatał
0
Aleś się sfrustrował, a prawda jest taka że Barca ma w swoim składzie 7 wychowanków którzy są podstawowymi zawodnikami a Real chyba tylko casillas
0
"Kastylijski biznesmen ziszcza właśnie marzenia wszystkich zapalonych graczy Football Managera." to mnie rozdarło xD haha^^
W sumie Real ma kase Barca ma prestiż a Ribery głupi nie jest to chyba wybierze to drugie
0
Piszecie że sprzedawczyk itd. A może po prostu nie poszedł dla kasy, tylko że tak powiem spełnia marzenia ! xD Dziwnie brzmi ale prowdopodobnie
0
Victor Valdes hmm.... Broni w 1 jedenastce dlatego że Real ma Cassilasa, a Barca przecież też musi miec wychowanka na bramce !! OK to rozumiem... Ale czy oni nie widzą jak VV broni ma co 30 mecz wielkie chwile ale to na klub takiej klasy jak Barca za mało musimy miec pewnego bramkarza!!! To jest moje zdanie KUPIC DOBREGO BRAMKARZA bo defensywa to podstawa a Barca w każdym meczu traci 1 bramke :( .....
Visca El Barca!!
0
KuN AgUeRo jesteś hardcorem haha xD
złamanej ręki się nie operuje, no moze i nie ale w niektórych przypadkach operacja jest niezbedna sam kilka razy lezałem w szpitalu(ahh to szczescie :D) i gadalem z gosciami co sobie reke zlamali baa czasami nawet obydwie (gosc z balkonu skoczyl) wiec nie wysmiewaj innych jak sam nie wiem..
A co do Ibry to on nawet ze złamaną ręką bedzie wymiatał
0
NO atak spoko spoko!!!!! xD
Ale teraz popatrzmy na obrone to jest puszczone az 2 bramki w lidze mistrzów czy w lidze t raczej nie bedzie dobrze jak nasza obrona bedzie tracic tak te bramki jescze w zadnym meczu nie skończylismy meczu z pustym kątem
COŚ JEST NIE TAK!!!
0
1. Cassilas
2.Reina
3.Palop
Tak zostanie na bardzo dłuugooooo no mozliwe ze 3 bramkarz sie zmieni xD
0
Świetny i trafiony artykuł zgadzam się w 100%. A co do ankiety głosowałem na Puyola bo świetnie zastąpił Alvesa na prawej stronie :)