Rafael8Gerrard
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Besko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przemo9FCB nie nie lepiej, a dlaczego? bo na lewym skrzydle ma już jakieś doświadczenie a na def pom to ja go jeszcze nie widziałem a Luis Filipe jak najbardziej by mogł do nas dołaczyc bo przecież lepiej jest obrońce bocznego przesunąc na srodek niż powiedzmy obronce na atak xD
0
KuN AgUeRo jesteś hardcorem haha xD
złamanej ręki się nie operuje, no moze i nie ale w niektórych przypadkach operacja jest niezbedna sam kilka razy lezałem w szpitalu(ahh to szczescie :D) i gadalem z gosciami co sobie reke zlamali baa czasami nawet obydwie (gosc z balkonu skoczyl) wiec nie wysmiewaj innych jak sam nie wiem..
A co do Ibry to on nawet ze złamaną ręką bedzie wymiatał
0
Aleś się sfrustrował, a prawda jest taka że Barca ma w swoim składzie 7 wychowanków którzy są podstawowymi zawodnikami a Real chyba tylko casillas
0
"Kastylijski biznesmen ziszcza właśnie marzenia wszystkich zapalonych graczy Football Managera." to mnie rozdarło xD haha^^
W sumie Real ma kase Barca ma prestiż a Ribery głupi nie jest to chyba wybierze to drugie
0
Piszecie że sprzedawczyk itd. A może po prostu nie poszedł dla kasy, tylko że tak powiem spełnia marzenia ! xD Dziwnie brzmi ale prowdopodobnie
0
Świetny i trafiony artykuł zgadzam się w 100%. A co do ankiety głosowałem na Puyola bo świetnie zastąpił Alvesa na prawej stronie :)
0
szusti / Ani Messi ani C.Ronaldo bez pomocy kolegów w finale nic nie zrobią, i trochę szacunku do CR, wkońcu chyba swoją grą zasłuży.ł
0
Żeby nie było odwrotnie, do tego co mówi Ronaldo. Kilka ostrzejszych wejść Pique na Ronaldo i będzie się bał pod niego podejść xD(zawsze można pomarzyć)
0
stifler111
Pomyśl zanim napiszesz, nie jestem fanem C.Ronaldo ale doceniam jego talent.. Pooglądaj sobie czasami mecze z udziałem C.Ronaldo i zobacz po ilu strzałach strzela bramkę np. z Porto jego bramka to był jego 1 albo 2 strzał
0
Barcelona ponownie świętuje, 63 osoby aresztowane- rozwalający tytuł xD
0
Deadcandance, to jest piłka nożna, sędzia zaliczył wiele błędów ale na niekorzyść obydwu drużyn
co do strzałów to akurat Barca miała więcej xD
0
Nie ma to jak bramka w doliczonym czasie xD
Co do meczu to Pique, jak dla mnie grał bardzo dobrze.
Alves to miał naprawdę wrzutki wysokich lotów xD
0
Z panem Goikoetxea nie zgodze sie, wydaje mi sie że najsłabszy jest Villareal, ale to jest tylko moje zdanie, a co do rywala Barcy to bym sie cieszył jakby Barca na Bayern trafiła, ponieważ to byłby ciekawy sprawdzian dla zawodników Guardioli
0
ManUfan - Może Manchester by spróbowało z Atletico ;D, i z tym że oni teraz są słabi to bym się kłócił.
CO do Barcy to mówi się trudno, miejmy nadzieje że Guardiola i reszta wyciągną odpowiednie konsekwencje, i jakoś to dalej pójdzie, bo jak narazie nie jest dobrze
0
Wydaje mi sie że gośc , co jest bardzo podobny do naszego Puyola sie przebrał xD (Chyba ze to ironia była )
0
fcmichal... Moze nie wiesz ale kto chce moze sie wypowiadac wystarczy ze ma jakiekolwiek pojecie o Barcy i piłce noznej.... Wiec sie nie wymadrzaj
A co do newsa to uważam ze Ramon długo w Realu nie posiedzi, ale czas pokaże.. :)
0
No hehe z tym 100 mln ^^ to przesadził...
Ale niewątpliwie warto jest inwestować w niego, gra bardzo dojrzale jak na swój wiek coś w stylu Aguero ale do napastnika Atletico mu jeszcze duuuuzo brakuje... Jeśli chodzi o jego wyszkolenie techniczne to jest na wysokim poziomie
0
Nie przepadam za Valdezem ale jedno musze mu przyznac mimo tej krytyki i tej całej szopki wkoło niego i tak mi imponuje pod 1 wzgledem, NIE ROBI Z SIEBIE GWIAZDY!! poprostu gra w piłke i stara sie nad sobą pracowac. Może wrszecie kiedys zacznie bronic z meczu na mecz coraz pewniej :D Życze mu tego... :P
0
2008-12-13
0
Z tym waszych komentarzy to wnioskuje ze nie przepadacie za postacią Diego!
A ja jestem zdania żeby dać mu szanse poczekać 3 miesiące jak się sprawdzi w roli szkoleniowca reprezentacji, może jednak jest coś w tym wyborze ale ja bym Maradony tak szybko nie skreślał.
A Maradona jest na tyle inteligentnym człowiek ze raczej wie o tych spekulacjach związanych z Aguero i faworyzowaniu, wiec będzie miejmy nadzieje wszystkich traktował równo.
Może Maradona zostanie tak legendarnym Trenerem jakim był piłkarzem za co wielki SZACUNEK dla niego!!!
Visca El Barca
0
1. Cassilas
2.Reina
3.Palop
Tak zostanie na bardzo dłuugooooo no mozliwe ze 3 bramkarz sie zmieni xD
0
Victor Valdes hmm.... Broni w 1 jedenastce dlatego że Real ma Cassilasa, a Barca przecież też musi miec wychowanka na bramce !! OK to rozumiem... Ale czy oni nie widzą jak VV broni ma co 30 mecz wielkie chwile ale to na klub takiej klasy jak Barca za mało musimy miec pewnego bramkarza!!! To jest moje zdanie KUPIC DOBREGO BRAMKARZA bo defensywa to podstawa a Barca w każdym meczu traci 1 bramke :( .....
Visca El Barca!!
0
Czyli możliwe ze 2 Ronaldinho xD sie uchował :)... Mam nadzieje ze do Barcy wpadnie
0
Zgadzam sie z "old friend" Real ma Cassilasa a my musimy tez mieć swojego wychowanka na bramkę wiec padło na nasze nieszczęście na VV.... Bądz co bodz raz na 10 meczy ładnie broni VV
0
Według mnie bedzie 4-1 !!
A tak odstepujac od tematu zobaczcie sobie Ronalinho w Derbach Milanu :) według mnie Barca powinna załowac !!!! :P
0
Nie lepiej napisać 2 miesiące a nie 8 tygodni xD
0
Jeszcze troche poprawimy obrone (wiecie duzo trabsferow na zgranie trzeba poczekac xd) i bedzie dobrze hehe *-*
0
NO atak spoko spoko!!!!! xD
Ale teraz popatrzmy na obrone to jest puszczone az 2 bramki w lidze mistrzów czy w lidze t raczej nie bedzie dobrze jak nasza obrona bedzie tracic tak te bramki jescze w zadnym meczu nie skończylismy meczu z pustym kątem
COŚ JEST NIE TAK!!!