0

Czy Rafa Alcantara ma talent żeby być następcą Iniesty? Bo on chyba bardziej Iniesty pozycja niż Xaviego?

0

właśnie dlatego to zastępcę iniesty będzie cholernie trudno znaleźć, bo to piłkarz mocno unikatowy

0

Thiago wybrał Bayern nad Manchester ze względu na ligę. Tam pod tym względem będzie miał nawet łatwiej niż w hiszpanii bo dużo drużyn to ogórki, a przede wszystkim technicznie będzie miał przewagę, więc pod tym względem to ogrywać się będzie mógł.

0

No to teraz w zasadzie jest tylko 2 kandydatów na następcę Xaviego. Eriksen lub Gundogan. Pewnie zdania podzielone. W przypadku Eriksena wydaje mi się, że on w silnej drużynie mógłby dobrze grać, natomiast samemu nie stanowi takiego zagrożenia jak Gundogan, który w bezpośrednim pojedynku wydaje mi się lepszy. Ale jak wokół Eriksena ustawić elektrony to już tak wyrażnie mogłoby nie być. Im więcej opcji do rozegrania tym mniejsza przewaga Gundogana :D Wydaje mi się jednak, że z Messim, Neymarem lepiej by grał Gundogan, bo jednak lepiej zabezpiecza tyły.

0

Tak zbieramy odpady po BVB I Liverpoolu :D

0

O jeszcze Kroosa mają, kurwa z wyjątkiem prawego obrońcy, napastnika i być może skrzydłowych i to nie koniecznie (bo mają Reusa, Shaqa i młodego utalentowanego Weisera, to oni kużwa nie potrzebują nikogo przez 5 lat. Nie ma MIEJSCA. Nie mogę, ale Bayern jest zdecydowanie najbardziej perspektywiczną drużyną, oprócz nas bo my mamy Messiego i Neymara, i zawsze się będą musieli z nami liczyć :D

0

Gerard D, Sergi R, Rafa Alcantara, Montoya i uważam, że Batra w kontekście szerokiego składu. Tego nie wolno nam zmarnować !
Potrzebujemy genialnego stopera teraz, geniusza na bramkę i Gundogana za rok. Przynajmniej plany są proste bo nie widzę lepszego następcy Xaviego za rok. A na dole nie wymieniłem Fabsa, więc mamy spokojnie 7 genialnych zawodników, a jeszcze Tello Sancheza Pedro trzeba liczyć jako 1 genialnego więc razem mamy 8 :D

0

Lol Bayern ma drużynę, że przez 5 lat niczego nie muszą zmieniać :D Neuer 27 Alaba 21 Boa 24 Badstuber 24 Martinez 24 Alcantara 23 Gotze 21 Muller 23 Shaq 21 Can 19 Gustavo 25 kupią Lewandowskiego i w zasadzie nie mają więcej potrzeb :D RZESZA KIBICÓW I TAKIE PERSPEKTYWY, ludzie nie wiem co by się musiało stać, żeby oni nie mieli nadwyżki 100 milionów rocznie na transfery przez następne 5 lat. ERA BAYERNU NADCHODZI i trzeba się do tego przyzwyczaić i z tego cieszyć, bo to jest zarazem wielka szansa dla nas, będzie koniunktura, będą wielcy rywale, bo należy pamiętać też o Angolach. Real też ma coraz ciekawszy skład i młody. Niestety, ale trzeba teraz wygrać ile się da, póki mamy Messiego, Neymara, Iniestę, Pique(jeżeli wróci do formy) Albę, Busiego to trzeba wygrywać bo potem będzie bardzo bardzo ciężko!! Trzeba oszczędzać i robić dobre transfery. Należy zacząć od pana NA OBRONĘ w tym okienku! To musi być strzał w 10!

0

ludzie chodzi o kasę, dostał kontrakt i wie, że się tam nachłapie, w Barcelonie tyle nie miał, a przecież powiedzmy sobie jak na razie to nie zasługiwał na więcej, chce się dorobić i tyle, dostał za transfer kasiorę, chodzi o kasiorę, nie widział perspektyw żeby zarabiać jak Xavi bo to przecież legenda, przedstawili mu ofertę, przekalkulował i zobaczył, że w Barcelonie za 5 lat nie zobaczy takich pieniędzy

0

A co z Rafą? Ma mniejszy talent niż Thiago?

0

Gundogan jest lepszy od niego, trzeba się teraz będzie rozglądać za nim. Zresztą interesowaliśmy się nim już wcześniej. Chyba, że Rafa Alcantara lub Sergi pokażą klasę szybciej.

0

Najbardziej się wkurzę, jak przyjdzie jakiś pomocnik dodatkowy

0

Szkoda, że Rafael Alcantara poszedł do Celty

0

A Rafinhia nie ma większego talentu?

0

Ta jak Gotze dostał 10 to on na pewno dostał 2,5 hehe Supertalent z Barcelony, aha. Kasa misiu kasa.

0

będzie na obrońcę, który jest teraz na pewno bardziej potrzebny, jeszcze lepiej na tym wyjdziemy za taką kasę :D A w razie czego mamy szkółkę i mam nadzieję, że nikogo nie będziemy sprowadzać w to miejsce,

0

24 miliony Euro to już całkiem dobry piniądz za tego nieudacznika

0

Proponuję ocenzurować Alcantarę.

0

0

W sumie to nawet Thiago nie da nam gwarancji, że wygramy Ligę Mistrzów. Nasi liczą, że swoim geniuszem taktycznym Thiago uchorni nas przed stratą bramek po rzutach rożnych itp. Że będzie krył 2 rywali samemu. W sumie jest to możliwe pod warunkiem, że nie będą stać zbyt daleko od siebie :D

0

Może w takim razie teraz niech go Pep weźmie do siebie zamiast Thiago i da mu szansę przeciwko Barcelonie w lidze mistrzów:D 18 milionów i jest jego

0

Albo wymienić się z Manchesterem. My im damy Songa, a oni nam dadzą Kagawę :D

0

Jak ja im bym z chęcią przemówił do rozsądku. Mamy taką szkółkę, a będziemy wydawać pieniądze :D W środku mamy pełno zawodników. Zawsze można tam cofnąć Messiego na parę meczów. Nie wiem co oni kombinują :D Nie będziemy mieć przecież takiego pecha żeby nagle cała drużyna złapała kontuzje. Tak się nie zdarza. Kiedy tak było? Mam nadzieję, że pieniądze z Thiago pójdą na Thiago i na tym skończymy tą paranoję.

0

No i Guardiola też robi świństwo, że się sprzedał Bayernowi i będzie tam wprowadzał Tiki-Takę. Rozumię, jakby przejął jakieś Swansea, czy coś to wtedy sprzedawanie tej wiedzy nie byłoby takie groźne. Ale liczę, że to będzie jeden wielki bubel, że nie da się zrobić z Bawarczyków pięknie grającej Barcelony, czy BVB i że Guardiola się po prostu ośmieszy dostając bęcki od Borussii i np. odpadając w 1/8 CL. :D Za to, że beszczelnie sprzedaje potężnemu Bayernowi wiedzę wielopokoleniowe zdobycze.

0

Thiago nie odchodzi za darmo. Dostaniemy 20 baniek. Dodatkowo raczej nie jest to piłkarz, który będzie wart więcej niż 40 więc finansowo tak wiele nie tracimy, Tyle, że mieliśmy piłkarza szykowanego od wielu lat na Tiki-takę, uporczywie szkolonego tego stylu jak wschodniej tajemnej sztuki walki i w tym kontekście robi świństwo, że odchodzi. Ale tak jak mówię, Barcelona nie będzie przez to słabsza, jedynie szkoda poświęconego czasu.

0

Tak więc moim zdaniem Barcelona traci naturalnego następcę Iniesty, a nie Xaviego!! To jest też duży problem bo jak widać, następcy Andresa ni w ... nie widać w szkółce. Jest to piłkarz unikatowy, konieczny do Tiki- Taki. O ile w przypadku Xaviego się nie boję, bo teraz zastąpi go Cesc, to docelowo moim zdaniem będzie to Gundogan (który jest o 7 miesięcy starszy od Thiago, a już dużo lepszy na tej pozycji), są także gracze ze szkółki typu Rafa, a przede wszystkim Sergi. Na pozycji Iniesty mógłby chyba grać wtedy Fabregas. Natomiast niestety nie widzę za bardzo innych alternatyw.

Co czeka więc Barcę w najbliższych latach? O ile atak jest obsadzony na bardzo długo, bo ciężko się będzie komuś przebić i na pewno 5 Messi Neymar Alexis Pedro Tello są w stanie przez następne 5 lat w takiej konfiguracji zostać- tutaj zmiany to będzie kaprys, moim zdaniem są to piłkarze (cała 5), którzy idealnie pasują do stylu Barcy. Może jeszcze dołączyć Gerard i mam nadzieję, że mu nie odbije i tak się stanie.

Co więc czeka Barcę po rozwiązaniu problemu ze stoperem?
prawy obrońca (no liczę na Montoyę, ale niestety Raphaelem to on raczej nie będzie :D)
następca Iniesty
sprowadzenie Gundogana
sprowadzenie Bramkarza
I w zasadzie tyle, Barcelona ma plug and play i naprawdę niewiele trzeba mieć rozumu (zarząd) żeby tego nie spieprzyć

Njważniejsze jest jednak to że w obecnym kształcie Barcelona ma przez 2 lata szansę na zdobycie wszystkiego i do tego nam jak najbardziej potrzebny jest wielki stoper, a Thiago się do tego za wiele nie przyczyni powiedzmy sobie szczerze. I moim zdaniem wcale nie będzie tak trudno znaleźć jakiegoś innego piłkarza w miejsce Andresa, który wcale nie będzie od niego wiele gorszy.

0

Thiago ma talent, ale takim rozgrywającym jak Xavi to on nie będzie. Takie piły to potrafi zagrywać Gundogan. Przykmnąłbym na to oko, ale skoro Thiago wybiera inaczej i nie chce się szkolić dalej to jego problem. My za 2 lata sprowadzimy Gundogana. Co prawda będzie droższy, ale jakoś po transferze Neymara niespecjalnie widzę jakieś wydatki, które miałyby nas czekać, więc na jeden taki transfer w sezonie na pewno nas będzie stać.. Będzie na środku Gundogan z Fabregasem do rotacji. Różnica między Gundoganem, a Thiago jest taka, że ten pierwszy z miejsca mógłby grać za Xaviego, a jest tylko 1 rok młodszy. Nie płaczmy tak za Thiago, chociaż ja bym go widział na pozycję Iniesty, nie oszukujmy się dużym atutem Andresa jest szybkość i myślę, że za 2 lata Andres będzie na równi pochyłej. Co do prawego obrońcy, to idealnie pasowałby do nas Rafael :D Może by tak podpieprzyć FaBIO to brat bliźniak :D

0

Szkoda tylko, że odchodzi do Bayernu. Mógłby odejść np. do Arsenalu, który bardzo lubię. No ale tam by nie dostał tyle kasy co od szejków z Monachium.

0

Ech dostał i tak tyle minut w Barcelonie pomimo, że niewiele wnosił. Szkoda było na niego cennego czasu na boisku. Powiedzmy, że 18 baniek nam zrekompensuje ten stracony czas. Na wyniku się to nie odbiło, ale mógł ktoś inny dostać te minuty, a za Thiago pewnie i tak byśmy 18 dostali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?