0

Bayern, ale obciach Thiago :D

0

2 zdrajców i sprzedawczyków - Bayern się powoli robi drużyną sprzedawczyków

0

Było tak pięknie, mieliśmy wspaniały środek Thiago, Fabregas,

0

Nie no Thiago trochę przegina :D Bayern Monachium jak tam pójdzie to dla kasy, a nie dla żadnego grania. Dostanie tam po prostu na wejściu dużo więcej niż w Barcelonie. Tylko, że oni maja Goetze, naprawdę nie wiem jak Thiago może chcieć być w jego cieniu przez cały czas, kiedy w Barcelonie mógłby być następcą Xaviego. Ech. Obiecali mu kupę kasy zapewne za podpis bo im się to opłaca przy tej klauzuli. Dadzą mu 10 milionów za podpis to im się marketingowo opłaca.

0

EEE tam. Jeżeli Guardiola chce Thiago to znaczy, że ten zdecydował o odejściu z Barcelony. Czytajcie między wierszami ludzie. To pośrednio wskazuje właśnie na taką decyzję Thiago.

0

25 milionów, niedrogo jak za niego. Niestety za duże ryzyko dla zarządu, mogliby nie wytłumaczyć kibicom, a także Messiemu dlaczego nie zdobyli CL i dlatego jakoś wydaje mi się, że jednak przyjdzie doświadczony obrońca, musi to być ktoś kto wyraźnie zwiększy szanse na CL. Szkoda bardzo lubię Marcosa.

0

Hm. Nie wiadomo, być może Mou będzie chciał wymienić Luiza na Mangalę (młodszy, chyba bardziej trzymający się taktyki), który może bardziej pasować do ligi angielskiej. Więc być może przy dobrej ofercie w okolicach 40 milionów się udać. Oni mają jeszcze JT, Ivanovica i Cahilla, a Luiz będzie naciskał bo musi grać przed MŚ. Moim zdaniem będzie nasz, a Chelsea kupi sobie Mangalę i obie strony będą zadowolone, Chelsea może nawet bardziej. :D Luiz to dzikus a la Puyol więc stylem gry na pewno będzie bardziej pasował do Barcy niż np. Mangala. Dodatkowo jest w idealnym wieku dla nas,

0

David rozdawał karty taka jest prawda.

0

Oj poszli zawodnikowi na rękę, zasłużonemu dla klubu. A wy tak ich jedziecie. Jakby zablokował transfer i poczekał do wygaśnięcia kontraktu to byśmy byli 15 baniek w plecy łącznie. Popatrzcie na to tak. Trzeba było sprzedawać zimą, była większa szansa na dobrą ofertę.

0

Ericsen taki dobry, że go Klopp nie chciał:D

0

Vartongen miał jeden dobry sezon. Verminator też kiedyś był nie do ruszenia, a teraz stracił miejsce w Arsenalu. Zobaczcie Arsenal jest świetnym przykładem też mogą mieć problemy z centymetrami szczególnie w lidze angielskiej i dlatego gra wolny Mertesacker. Mimo że graczy około 180cm mają więcej bo są boczni obrońcy.

0

Zobaczcie jak np. taki Oscar tyra w obronie i on się tego w każdym meczu uczy bo biega jak dzik. I w końcu od Thiago będzie bardziej kompletny i przydatny w drużynie. Niestety Thiago potrafi zagrać genialnie, ale to trochę baletnica, a w Barcelonie jest już Neymar i Messi, czyli kandydaci do stania są. Thiago na pewno nie zapieprza jak Oscar. To widać.

0

Jego problemem jest słaba gra w obronie. Xavi to jednak inna półka pod tym względem. Nie wiem czy w Barcelonie jest miejsce dla Kagawy, a to jest właśnie piłkarz grający niemal identycznie. Jak nie chce pracować nad odbiorem, a do tego niestety musiałby nabrać trochę masy to moim zdaniem najlepiej byłoby się zastanowić nad Gundoganem jako następcę Xaviego. Wydaje mi się, że to idealny kandydat. Ale oczywiście będzie sporo kosztował to po pierwsze. Po drugie Thiago to wychowanek, ale jeżeli nie chce to trudno. W Manchesterze pewnie dostanie super lukratywny kontrakt, a może sam widzi, że jak na następcę Xaviego to jednak w obronie słabiutko.

0

Neymar miałby kolegę w swoim wieku:D

0

Poza tym jednak jest medialny, Koszulki z Marcosem (19 lat, Brazylijczyk) mogą się sprzedawać świetnie, szczególnie jakby nas zaprowadził po jakiś sukces.

0

Tylko, że Kyriakos jest kontuzjogenny. Moim zdaniem ma jednak mniejszy potencjał niż Marcos. Marcos to wszystko co robi Kyriakos rzucając się jak dzik na każdą piłkę robi jakby od niechcenia. Więc kontuzje powinny go omijać:D

0

Najbardziej opłacalna opcja moim zdaniem to Nicolas Nkoulou. Najtańszy i na tą sytuację jaką mamy najrozsądniejszy. Nkoulou > Marcos. Ale tak jak mówię nasi patrzą w przyszłość. Marcos może nawet parę centymetrów jeszcze zyskać :D No i jednak cholernie stylem gry tego Puyola przypomina.

0

Ale powiedzmy sobie też szczerze, jeżeli chodzi o stoperów takich jak Alderweird, Belgowie z ligi angielskiej (Verminator i ten drugi), to są to gracze na poziomie Marcosa, więc wybieram Marcosa :D. Natomiast nie wiem zupełnie jak gra Mangala. Na pewno powyżej są Brazylijczycy i wg. mnie zarówno Hummels/Subotic bo dobrze grają głową. Agger w tym elemencie to chyba jak Marcos, w dodatku kontuzjogenny i starszy. Naprawdę niewiele jest nazwisk, którymi można się zainteresować. Ale np. jest paru ludzi w ogóle nie wymienianych jak Garay? (pewnie ma jakąś klauzulę z Realem, ale Benfica nie będzie chciała psuć układów bo wielu trafia tam z Realu), ale np. Nkoulou by kosztował pewnie koło 15, a moim zdaniem obecnie nie jest gorszy od Marcosa, a dużo mniejsze ryzyko. Powtarzam nam potrzebny jest powietrzny jastrząb do krycia przy stałych fragmentach.

0

Nam jest potrzebny stoper na dzisiaj, żeby nie marnować potencjału Messiego, czy tak trudno to zrozumieć? Ale wydaje mi się, że właśnie podstawowym kryterium powinna być gra głową, bo nam ładują ze stałych fragmentów.

0

Tylko jest 1 ale. Moim zdaniem zarząd źle robi skupiając się na zawodnikach w stylu Puyola. Nam przede wszystkim potrzebny jest wzrost. I dlatego wziąłbym zawodnika najlepiej grającego głową na dzisiaj. A na Marcosa zawsze przyjdzie czas. W naszej drużynie głową grają tylko stoperzy i dmc. To może wystarczyć pod warunkiem, że wszyscy będą świetnie grali. Więc kogo? Wydaje mi się, że idealny w tym względzie jest jednak Hummels, ale nie znam statystyk, kto ile powietrznych pojedynków wygrywa. Ale skoro Mats strzela dużo w przodzie to chyba jest w tym dobry.

0

Marcos jest świetny. Dlaczego tak dużo? Bo to stoper podobny do Puyola. Świetna szybkość, skuteczne wejścia na raz, ciągły pressing na napastniku, świetna wydolność, dobra gra piłką. Oczywiście TS jest od niego lepszy. Chłopak ma 19 lat. No cóż trzeba ryzykować. A skoro inni są nie do wyciągnięcia to lepiej dać tyle za niego niż mniej za Inigo Martineza bo ten jest gorszy od Batry. Niestety trzeba ryzykować, albo wyjdzie jak z Silvą, którego też mogliśmy mieć teoretycznie, ale zwlekaliśmy.

0

Marquinos 32 mln Euro, czyżbyśmy tyle kasy mieli na obrońcę? Pewnie za wszystkich tyle oferujemy i w końcu ktoś przyjmie.

0

Wg włoskich mediów (nie wiem jakich) Barcelona zaoferowała 32 miliony Euro za Marquinosa. No cóż facet jest dobry. Mógłby być.

0

Byłbym za tym żeby sprowadzili jego i Albę, a sprzedali Adriano. I tyle w tym temacie. Srodkowi obrońcy są. Jest Pique, Puyol, Mascherano można stawiać na młodych też. Albo wziąść Botię. Nie przsadzajmy z napastnikami. Wróci Villa i w przodzie mamy znowu super.

0

No niestety nie da rady:D Przyjdzie Alba (i jestem za tym). A jeżeli chodzi o problem stałych fragmentów to ktoś musi dojść wysoki. Dobry byłby Vidic do pary z Pique. Do tego jest Busquets, a jak nie będzie mógł zagrać to Mascherano też się nieźle rozpycha. 3 musi wystarczyć. No chyba, że jednak kupimy baska do ataku...

0

Myślę, że to przejściowo bardzo dobry pomysł, do tego Alba i spokojnie wystarczy. A sprowadzić już teraz Neymara (na którego i tak polujemy).
Za rok może będą lepsze cele transferowe, dostępny Hummels itp. Lepiej teraz zainwestować mniejsze pieniądze, a duże w cel który i tak planujemy na przyszłość (Neymar).

0

W sumie Verthongen byłby dobry przejściowo. Za rok może się uda Hummelsa wyciągnąć, albo pojawi się ktoś nowy. Verthongen to około 8m, nic nie ryzykujemy, a mógłby się sprawdzić w parze z Pique. W dodatku może grać na lewej obronie (w czym podobny do Abidala). Do tego Bale i mogłoby to wystarczyć.

0

Alves spokojnie jeszcze 4 lata będzie grał na najwyższym poziomie więc niech zostanie:) Hummels, Bale i Alba wystarczą :D Hummels, Busquets i Pique zrobią porządek w walce o górne piłki.

0

Tzn. fakt potrzebujemy centymetrów w obronie
zakładam że z wysokich zawsze będzie dm dc dc więc trzeba jeszcze conajmniej 1 wysokiego ( w miejsce Abidala). Można to zrobić na 2 sposoby. Albo zamienić ofensywne skrzydła i kupić prawego obrońcę dobrze grającego głową. Albo kupić lewego obrońcę dobrze grającego głową (takiego nie widzę). Albo stawiać na Fontasa. Albo kupić wysokiego napastnika typu Liorente. I to ostatnie by chyba było najłatwiejsze.

0

Jaki stoper? Chyba tylko Hummels przychodzi mi do głowy, z młodych stoperów, którzy mogliby zagościć w Barcelonie, a nie tylko wpaść na 2 sezony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?