8 grudnia 2010, 17:33
0
Przykre...
8 grudnia 2010, 17:30
Taaaak, sztywniak. Gratuluję poziomu poczucia humoru i inteligencji.
8 grudnia 2010, 17:14
Co za żenada....
13 czerwca 2010, 22:35
1. primera division (liga bbva) 2. segunda division (liga adalante) 3. segunda b i koniec tematu.
1 czerwca 2010, 16:48
tyle, że po mundialu każą sobie płacić znacznie więcej w przypadku gdy zawodnik się pokaże na mś z dobrej strony.
10 kwietnia 2010, 16:56
Didon zdaje się, że coś takiego organizuje hiszpański związek piłki nożnej, podobnie jak w Polsce.
6 kwietnia 2010, 19:28
haha ja miałem sen, że Barca wygra 2:1 ;D ale Ibrahomovic w tym śnie jedna bramę strzelił, więc mało to wiarygodne ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Przykre...
0
Taaaak, sztywniak. Gratuluję poziomu poczucia humoru i inteligencji.
0
Co za żenada....
0
1. primera division (liga bbva)
2. segunda division (liga adalante)
3. segunda b
i koniec tematu.
0
tyle, że po mundialu każą sobie płacić znacznie więcej w przypadku gdy zawodnik się pokaże na mś z dobrej strony.
0
Co za żenada....
0
Taaaak, sztywniak. Gratuluję poziomu poczucia humoru i inteligencji.
0
Didon
zdaje się, że coś takiego organizuje hiszpański związek piłki nożnej, podobnie jak w Polsce.
0
Przykre...
0
haha ja miałem sen, że Barca wygra 2:1 ;D ale Ibrahomovic w tym śnie jedna bramę strzelił, więc mało to wiarygodne ;)