0

Przykre...

0

Taaaak, sztywniak. Gratuluję poziomu poczucia humoru i inteligencji.

0

Co za żenada....

0

1. primera division (liga bbva)

2. segunda division (liga adalante)

3. segunda b

i koniec tematu.

0

tyle, że po mundialu każą sobie płacić znacznie więcej w przypadku gdy zawodnik się pokaże na mś z dobrej strony.

0

trochę wstyd... ;/

0

to, że Barcelona nie grała pięknie nie znaczy, że nie grała mądrze. I tak jak już kolega dww napisał Real nie potrafił stworzyć sobie sytuacji.

0

Ludzie... pomyślcie- gdyby np. w Albanii rozbił się samolot z albańskim prezydentem to czy w Polsce grano by mecze z czarnymi opaskami na koszulkach...? nie bądźmy hipokrytami.

0

Didon

zdaje się, że coś takiego organizuje hiszpański związek piłki nożnej, podobnie jak w Polsce.

0

zielonyzielony

ahh, ależ ty biedny jesteś... smucą mnie tacy ludzie jak ty...

0

Di Maria odpada bo w przyszłym sezonie prawie na pewno będzie grał w ManU.

0

scudetto to mistrzostwo Włoch.

0

patrzcie na typa siedzącego za Valdesem ;D

0

haha ja miałem sen, że Barca wygra 2:1 ;D ale Ibrahomovic w tym śnie jedna bramę strzelił, więc mało to wiarygodne ;)

0

nie siej zamieszania człowieku.

0

grają o 18.30

0

wie ktoś kiedy kontuzję wyleczy Iniesta?

0

to będzie jeden z trudniejszych meczy spośród tych, które nam zostały.

0

nelson25

Haiti nie jest wyspą, a państwem na wyspie Hispanioli.

0

NKKKPK3W

Nie ośmieszaj się, proszę cię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?