Rafek_Inter
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
elbląg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bologna
Udinese
Palermo
Bari
Roma
Juve
Cagliari
Sampa.
Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.
Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.
Pozdro dla normalnych
0
Prosze Admina o osuniecie moich komentarzy.
Dziekuje.
0
Wy naprawde macie tylko ta Barcelone przed oczami i nic wiecej.
INTER W PIERWSZYM STARCIU WYGRAL 3:1 - to dalej nic nie zmienia ? Mieli przyjechac do paszczy lwa i strzelac gole ? to by bylo samobojstwo podobne do Arsenalu.
Taktyka > Piekno.
0
'Ustawic taktyke 10 obroncow to nawet Engel potrafi.'
Moze i potrafi.
http://www.pilka.pl/mourinho-najlepszym-trenerem-na-swiecie
Powtarzam jeszcze raz: Pilka nozna to nie tylko strzelanie bramek.
0
'Następny kibic Realu.'
Interu*
'Godne podziwu nie ma co'
Oczywiscie ze godne podziwu. Piłka nozna to nie tylko strzelanie goli (?) jak dorosniesz to moze zrozumiesz.
' "autobus" pod bramką '
Inter zaparkowal 'autobus' na Camp Nou - autobus ktory zawiozl ich na Santiago Bernabeu.
ahh tak przepraszam. Inter mial przyjechac na Camp Nou i zagrac otwarty futbol z najlepsza ofensywa swiata - nawet grajac w 10 po wyrzuceniu Motty. Wszyscy wiedzieli co stalo sie z Arsenalem - co im z tego ze chcieli zagrac ladnie ? odpadli i nikt tego nie bedzie pamietal za kilka lat. Przypominam ze Inter pokonal Barcelone na swoim obiekcie 3:1. Po co mial atakowac ?
Macie tu dobra lekture.
http://rafalstec.blox.pl/2010/04/Jaki-ten-Inter-piekny.html
Pozdrawiam kibicow Barcelony.
0
W mojej opinni Ronaldo jest zawodnikiem lepszym w kazdym aspekcie pilkarskim od Messiego - moze poza jednym : zwrotnosc.
Przyznam ze nie jestem zwolennikiem talentu Messiego.
Messi pokazal jaki z niego TheBestHyperSuperMagic najlepszy w historii Futbolu zawodnik w 2-meczu z Interem i Chelsa w ubieglym sezonie. I prosze was nie piszcie mi ze 'Messi nie mial dnia' etc etc. Kazdy bezstronny kibic napewno nie uzna Messiego po meczach z Interem/Chelsa najlepszym zawodnikem globu. Wystarczy ze stanie na przeciw dobrej obronie i nie jest w stanie nic zrobic.
Pewnie zaraz bedziecie pisac jaki to Inter slaby i jakie to Autobusy stawia pod bramka, ze to sedzia , a to murawa ,pogoda, podroz bla bla bla
To Inter gra w Finale.
0
Ojoj żeby z Kazaniem przegrać :/
0
"śednia Victora Valdésa (0,78 bramki na mecz) jest o wiele lepsza niż osiągnięcia Casillasa czy Julio Cesara (odpowiednio 1,18 i 0,81)"
pewnie przeciez 0,3 roznicy to przepasc.
0
hej barca , a gdzie najlepszy prawy obronca na swiecie "dani alwes" ?
Maicon (Inter Milan)
0
a za rok bedzie "Ten Real jest lepszy od Barcelony ! "
0
Repra Itali grala przeciw Egiptowi w PK jakłintą(190+) na stronie.
0
http://www.fcinter.pl/?nid=5504
To teraz jest ciekawie
0
http://www.fcinter.pl/?nid=5504
To teraz jest ciekawie
0
"należy pamiętać, że Serie A jest silniejszą ligą niż Primera Division"
Serie A lepsze od Primera Division no chyba nie.
Gdzie tu jest napisane ze sA jest "lepsze" od PD ?
Co do samego transferu to wydaje mi sie ze troche na strone Interu jednak korzysc. 50 mln to okazna suma , Eto ? W Lm moze pomuc , na podworku nie poradzi sobie.
Hleb ? Jezeli sie odnajdzie to bedzie to bardzo duze wsparcie ataku. Kot w worku...
Barca napewno zyska wiele na jakosci , i bedzie grac piekniej niz w ubieglym sezonie.
Forza Inter
Powodzienia Ibra
0
Inter bd losowany z 2 koszyka.
Jest szansa na 1 -wszy , tylko gdy Arsenal , lub Lyon
0
"Imonkey młokos chyba Ty jestes to raz, dwa to zlatana do villi nie ma co porownywac bo gra w troche slabszej lidze i drugi Eto z niego najlepszy przyklad w ostatnim meczu interu w lidze chcial zejsc z boiska ale nie mial kontuzji pokazal mourinho a ten go nei zdjal to ibra sie obrazil i nie przyjmowal pilki w ogole jak ktos mu podawal olewal wszystko i sobie stal..."
a pozniej strzelil gola . Wiec pewnie stal i sie pilka od niego obila :)
0
Ibra w kazdym aspekcie jest lepszy od Villi , i tylko dzieci 8-14 lat tego nie zauwaza , bo ogladaja tylko mecze na TVP.
Za rok Ibra bd glownym faworytem do zdobycia zlotej pilki.
Forza Inter.
0
A teraz sie modle , o to zeby jak wczesniej Eto'o zniszczyl te plany.
Eto plz zostan w najlepszej druzynie swiata !
0
Czarna Wołga
To byt najlepszy mecz Maxa w Interze . Zgadzam sie.
Poprostu znegowalem to ze Max jest solidny w obronie , bo to jest bzdura.
A jak ktos wjezdza ze Inter jest bez tradycji to sory.
Visca dzieci .
0
Czarna Wołga
To byt najlepszy mecz Maxa w Interze . Zgadzam sie.
Poprostu znegowalem to ze Max jest solidny w obronie , bo to jest bzdura.
A jak ktos wjezdza ze Inter jest bez tradycji to sory.
Visca dzieci .
0
ostrzeżenie!
0
"Solidny w obronie"
Zonk
0
Tak IBrahimovic tez juz byl u was .. a tu co ? ZonK
zycze maxowi jak najlepiej , ale w Interze niestety se nie pogra.
0
Forlan = Villa . a do tego Forlan duzo tanszy
0
"a po drugie Barça nie potrzebuje takich wzmocnień jak Real ;PP wystarczy jak dojdzie Fabregas i Villa/Silva i Mata :) "
o kurde zamiotles stary
Wracajac do tematu , to Duńczyk mial bardzo zly sezon w Jufe i sciagneli juz na jego miejsce Melo , wiec ten pokemon nie jest tam potrzebny.
A cala sprawa to pewnie wymsyl dziennikarzy .
0
e2 R.I.P
Moze wreszcie przyjdzie wasz upragniony Villa.
0
Nareszcie Benzema udowodni kibica jak bardzo jest przereklamowany, jestem pewien , ze Pellegrini bedzie musial go na mus wystawiac w pierwszej 11 - bo koszulki bd sie slabo sprzedawac.
Ten koles to pozadne DNO.
Real powinien sie skupic na Ibrze lub Torresie , jezeli chce miec naprawde silny atak . Ci dwaj tylko daja gwarancje 20+ bramek w lidze.
No ale szalenstwo juz sie skonczylo. Pewnie jeszcze Alosno przyjdzie i tyle z transfreow realu.
Aj zeby zarzad Interu byl tak kumaty zeby odebrac im Snejdera ...
0
Obecnie Iniesta jest pilkarzem o klase lepszym od Kaki.czekam na odpowiedz :)
szanuje twoja wypowiedz.
A teraz idz poczytaj BravoSport :D
0
"tak, tylko że Wy wydajecie miliony na transfery, a w europie nic ugrać nie potraficie, a my z naszym 'brakiem wzmocnień', jak to ująłeś"
Ta grube miliony :) chyba na pensje Ibry , na ktora w 100% zasluguje.
"gramy najlepsza piłkę na świecie"
z tym sie w 100% zgodze.
"My własnie wolimy grać swoimi wychowankami albo kupić kogoś młodego i zrobić z niego gwiazde."
tobie juz podziekujemy :D
"A inter to sie chowa przy barcy "
tu tez sie zgadzam
"Przepraszam bardzo ale komu ty w końcu kibicujesz? Z tego co wiem (może się mylę) ale Kaka to były gracz Milanu a nie Interu^^ więc po tobie widać, że masz jakieś uprzedzenia do Barcy. Widać że lubisz Real:)"
Kibicuje Interowi od 11 lat- i tym sie roznimy ze potrafie przyznac ze cos w moim ukochanym klubie jest nie tak , choc mi wystarczaja 4 z rzedu majstry wloch(to juz jest wiele).Celem Interu na kolejny sezon jest wlasnie LM ponad wszystko , wiec zobaczymy co Murynjo zademonstruje . W tym momencie Serie A sie toczy w dol. I jezeli wloskie kluby w kolejenej edycji czegos nie udowodnia to mozna stwierdzic ze Wloska pilke zostala daleko w tyle za Barca Realem oraz PL.
a Real i Barce traktuje na rowni , oba sa wielkimi klubami ktore wiele zrobily dla histori Pilki noznej.
Ale wywyzszanie Iniesty nad KAKA'a jest nie na miejscu , Kaka zdobyl juz zlota pilke i prezentuje swiatowy poziom od kilku lat . Inista poza ostatnim sezonem niczego wielkiego nie pokazal.
Poprostu troche obiektywnego myslenia.
Dzis Barca, za rok Real , wiec sie nie spinajacie dzieci :)
0
a propos Ibra tez nosi 8 w nazzuri :)
Grande Ibra , Forza INTER !