0

"I tak mamy lepszą ''8'' niż Madryt :):) "

Po raz kolejny udowadniacia jak bardzo jestescie zazdrosni, ze u was niema takich wielkich transferow , a jak sa - to tylko odejscia wielkich gwiazd :)

Pozyjemy zobaczymy , mi sie wydaje ze Kaka sprosta wyzwaniu , i rzuci was na kolana :)

0

"Dani Alves wszedl na ostatnie 9min i zdobyl swietna bramke z rzutu wolnego mysle ze gdyby trener brazyli by dawal daniemu wiecej szansy pograc przez pelne 90 min(np. w finale) to nasz brazylijczyk tez by tam sie znalazl"

po za ta bramka , Alves nic nie pokazal , chyba sie zgodzicie ? w 1 meczu z egiptem gral slabo , nic a nic . Wszedl w finale , to pozdrowil kilku kibicow na Trybunach :)

KAKA jak najbardzej sie nadaje do 11 marzen , switene rozgrywania , bdb wejscia w pole karne, asysty , gole .. zaslugiwal w 100%.

0

Jak z wami można normalnie dyskutować, skoro wy nie potraficie? Co za dziecinada.

3/4 tej strony to sezonowcy , za rok pewnie u was bd mieli taki problem.

A pisanie ze Perez to idiota, to niwiem jakim sposobem wyciagnal 2 gwiazdy w 1 TYG ! ?

trzeba przyznac ze narobil burdelu na rynku transferowym , ale fakt jest taki ze jak Kaka poszedl za 67 to Ibra powinen za co najmniej 80(KaKa byl w ceniu zlatana przez caly sezon , Szwed bez sprzecnie byl najwieksza gwiazda Serie A w tym ostatnim sezonie), Jak ronaldo za 94 to Frank za co najmniej tyle samo.

Tylko pozazdroscic RM takiego Prezesa.

0

Porto ceni go na 25 mln :)

0

"Kolego to co się dzieje w Brazylii to to mnie nie interesuje, widocznie Dunga jest ślepy dając Alvesa na ławkę. "

No tak , oczywiscie Dunga jest slepy , fuksem wygral puchar konfederacji.

Pewnie Dunga oszczedzal Alvesa , zeby sie niezmeczyl :)

"Tylko dzięki niemu Brazylia zagrała w tym finale."

To w takim razie dzieki Maiconowi Brazlylia wygrala Final bo asystowal przy bramce. Dzieki niemu Brazyli wyszla z grupy bo w meczu z USA mial Asyste i GOL-a :D

"Alves to najlepszy prawy obrońca świata bez dwóch zdań."

Dla kibicow Barcy , oraz ludzi w przedziale wieku 8-16 napewno :)

0

Cali kibice Barcy , dlaczego nikt nie pisze o boskim Danym Alvesie ?

Trudno sie pogodzic ze przegrywa miejsce w skladzie z Maiconem ?

Maicon jest najlepszym obranca bocznym na siwice , co udowodnil i w tym meczu .

Forza Inter , Forza Maicon n Cesar

0

"z reprezentacją Brazylii bierze udział w Pucharze Konfederacji. Rozgrywa równie świetne spotkania w kadrze narodowej. To sprawiło, że zaczął być porównywany do Cafú, jednego z najlepszych bocznych obrońców w historii piłki nożnej."

jak narazie zagral tylko 1 mecz, i nic sie niezanosi zeby bylo ich weicej :D

"Maicon i Alves maja bardzo podobne umniejetnosci, ale Alves to Alves i nie raz nas zaskakiwal jakims niekonwekcjonalnym zagraniem, a Maicon zawsze solidnie do tego swietne dosrodkowanie. Ja wybieram Alvesa i nawet jakbylby gorszy to bym go wybral :)"

Trzeba do tego dodac ze Alves , biega jak we mgle , gdy druzyna musi bronic , dlatego w Barscie prezentuje wysoki poziom.przeciwnik bardzo rzadko przebywa na polowie Alvesa co mu ulatwia sprawe . Maicon prezenutej sie tak dobrze w ofensywie jak i w defensywie , bezsprzecznie jest najlepszym boczym obronca swiata.

"Maicon słabo grał z RPA. Dani to dopiero początek najlepszego "

Maicon nie gral z RPA - czyz nie ?

0

"jak tak wam ten Ibra nie pasuje to niech go zostawią w spokoju. dlaczego kibice Interu nie chcą eto a wy się go chcecie pozbyć ?? bo jest słabszy i to wiele od Ibry . Gdyby eto miał tyle sytuacji co Ibra a Serie A to strzelił by z 9 bramek a Ibra z tyloma szansami co miał Eto w LaLiga strzelił by ze 40 -45. Ibra jest o wiele lepszy i wy o tym wiecie ale zeby go mieć nie wystarczy 10 baniek i Eto to wogóle była śmieszna propozycja którą mogla wymyslić tylko Barça"

zagadzam sie w 100% tyle ze kibice barcy na tej stronce to w 70%to dzieci z podstawowki.

Ibra bije Eto w kazdym calu na glowe

0

hahah.

Kazdy kto choc troche sie zna na pilce i mysli objektywnie wie ze Maicon jest lepszy od ALvesa .

Kto mi powie w czmym Alves jest lepszy od Maicona ?

kto 1-wszy rzuci kamieniem ? :D

0

Zlatan jak chce odejsc to tylko do Realu :D w Barcy sie bedzie marnowal

0

Silva - Villa - Messiah. --> a co z Henry jest zle ? Silva nie rowna sie z Henrym , moze za kilka lat gdy franzuz bedzie myslal o zakonczeniu kariery

0

O kurde Moyrat , pewnie za rok bedziesz kibicowal Realowi wiec STFU.

Pisanie ze w Interze jest tylko 1 obranca swiatowej klasy , to nierozumiem dlaczego Barca sklada oferty Maxwellowi , ktorego np w meczy z Man U wygryzl ( UWAGA ) 18 letni obronca Santon.

Po drugie Samuel , Cordoba , Chivu , czy Materazzi to najwyzsza polka Obroncow na swiecie , ale o czym ja bede dyskutowal z 14-latkiem zakochanym w ,, Barsie " po finale LM ;]

Po 3 Wloskie duzyny odpadly w 1/8. Roma z Arsenalem po karnych , Juve bylo lepsze od chelsa tylko zabraklo szczescia , a Inter miezyl sie w poznieszym finaslita , kilka slupokow i poprzeczek, Mecz w Mediolanie na strone ManU , na OT Inter byl lepszy.

"A niestety Liga angielska już dawno ma lepszą obronę, hiszpańska również. "

To zostawie bez komentarza.

0

Dzieci BravoSportu normalnie :D

1.Fakt Ibra za inieste to glupi pomysl , jego miesjce jest w Barsie.

2.Jezeli ktos pisze ze Serie A jest slabasze od La Liga to ? .. a juz niewspomnie jak piszecie ze we wloszech latwiej o gola lol ? Obrona La Liga to jak Serie B we wloszech , taka jest prawda , obrone sie mija jak tyczki ktore przewracaja sie o wlasne nogi.

Fakt wlosi w tym sezonie wypadli slabo w LM , ale kazda z Wloskich druzyn mierzyla sie z pozniejszym Pol finalista. We wloszech jest rowny poziom , zespoly takie jak Inter ,Juve , Milan , Viola , Roma , Udinese czy teraz Genua to bdb zespoly , na rownym poziomie( moze poza Interem) a w Hiszpani ? Tam jest Barca , potem Real , A reszta ? Psiuny . I kazdy kto sie bardziej na pilce zna ,wie ze Barca niemiala by takiego latwego sezonu w Serie A jak to miala w La Liga, nierozumiem komentarzy typu , jak by barca w Serie A byla to by byla mistrzem po 10 kolejkach . Barca jest najlepsym klubowa druzyna na siweice to fakt , ale po za nimi niewidze nikogo kto byl by na wyzszym poziome od druzyn we wloszech . Zobaczymy co w nastepnym sezonie pokaza.

Inter niechce Etoo , Barca IBry , wiec o co gadac ?

0

Ludzie , czy ktos z was widzial mecz w wykonaniu Ibry ?

Fakt nie jest wart takiej kasy , ale jezli Barca tyle oferuje wiec pilkaz to musi byc wielki ... A w tych doniesieniach cos musi byc bo sam agent mowil ze maja mega wielka oferte z Barcy.

Ale niema co sie martwic , Ibra zostanie na kolejny sezon we Wloszech.

FORZA INTER !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?