0

@viscabee9 HAHAHAHA zrobie sobie screenshota na pamiątkę. chyba rzadko zaglądasz na tę stronę, bo średnio co dwa dni pojawia się news, że barca szuka kogoś na jego miejsce. no faktycznie top topów

25

"wypuścił sobie piłkę za daleko" to firmowe zagranie Balde

3

olmo ma już 5 strat, a i tak będą go chwalić. no nie mogę. powiedzcie jeszcze, że to był nasz najlepszy zawodnik w dortmundzie

1

bardzo fajnie, że powołaliście się na ocenę 8.1 dla olmo. jak obejrzycie sobie to spotkanie jeszcze raz, to borussia zostawiala ogrom miejsca w środku pola, gdy tylko kilka podań casado-pedri gubiło defensywę niemców. co z tego, że olmo byl aktywny (25/30 podań), skoro miał tylko dwa podania kluczowe (jedno z nich to kontra z golem raphy). Gdy przeciwnicy mają jeden słaby punkt w obronie, to musimy to bezwzględnie wykorzystać. Olmo był pierwszy do zmiany, ale de Jong nie zrobił różnicy i dopiero yamal schodzący do środka, pokazał gdzie mieliśmy swoje szanse na gola.

0

strata za stratą. wy piszecie xavi, ja powiem - to jest reprezentacja polski

1

chłop co lewemu bramke ukradł

11

troll w prawdziwym życiu - chcą go w barcelonie, to powiem, że widzę go w realu; ktoś osiągnął więcej niż ja, powiem oszust. niech spojrzy w lustro, bo fenerbache jest na 15 miejscu w lidze europy. następną pracę znajdzie najwyżej w termalice nieciecza.

0

@michal26 Relevo: Xavi ma obsesję na punkcie Nico Williamsa; Sport: Barcelona jest skłonna przekroczyć kwotę klauzuli wykupu Nico Williamsa; Sport: Nico Williams jest preferowaną opcją Hansiego Flicka. Wystarczy wpisac "nico williams" tam u góry, gdzie jest taka ikonka lupy

1

Barcelona to jest polski klub! umowy podpisywane na kolanie, interesy robione przez znajomych, nikt nie kontroluje podwładnych. jutro ktos zapomni wpisac lewego na listę meczową. ale to nic, w naszym klubie tencza, ważne jest dobro wspólne, a najważniejszy jest towarzysz lapor. czołem!

0

nie śpijcie redaktorzy. sportpl już pcha salaha do barcy, powołując się na swoje największe źródło, czyli "media:". rozumiem, że egipcjanin już wsiada w samolot

0

śmieszne, bo chwile wczesniej ogladalem city, a oni równie źle podają, tracą piłki, przewracają się po delikatnym kontakcie - ogólnie każdy leszcz może im 2 bramki strzelić

1

błagam niech ktoś krzyknie laminowi, żeby grał sam i nikomu nie podawał

0

mnie zawsze bawią baitowe tytuły artykułów na sport pl: "Najgorszy w tym sezonie"- Hiszpanie ogłaszają ws. Lewandowskiego", "Przyszłość Lewandowskiego praktycznie wyjaśniona! Miesiąc i po sprawie", "Polacy już widzieli Lewandowskiego ze Złotą Piłką, a tu taki cios w serce"

1

robercik coś długo z nim rozmawiał przed meczem polska-portugalia na narodowym, może wziął sobie jego słowa do serca i teraz dzwoni do deco po nocach.

1

czasami ludzie wrzucają highlighty z meczu, z zagraniami jednego zawodnika. polecam takie filmiki wszystkim dzieciaczkom, którzy mają jedno oko szklane, a drugie z zaćmą i piszą komentarze "łee skoro feran trafil do siatki to chyba najlepszy nasz zawodnik łee". rekinado juz 3 setki zmarnował

0

może oni w tym zespole czytają komentarze z fcbarca com i dlatego ich popierdoliło

7

Piękne bzdury. Autor tekstu widać bardzo dobrze orientuje się co dzieje w w Barcelonie. Strzelam, że nawet meczu Barcelony nie ogląda.

0

@Majkel34 często słuchasz polityków? tuska też słuchasz? bunkier w ogrodzie zbudowany? konserwy, kałach i powerbanki kupione? wojna już trwa w głowach ludzi, którzy boją się wojny

12

idąc po mistrza, ciężkie mecze wygrywa się wynikami 2:1 - po golu raphy z gry i lewego z karnego. niestety mamy dwóch sabotujących: sędziego i bramkarza, dlatego mecz kończy się 1:2 i zaraz kulawy sreal nas wyprzedzi

0

@Wasacz_ chatgpt zwraca uwagę na interpunkcję

0

@esem91 mieszkam w małopolsce i nigdy nie widziałem żadnych izraelitów, którzy "zioną nienawiścią i strachem". Niech leszek sie w końcu ocknie i ogarnie brata, bo to jemu można przypisać te cechy, a nie jakimś uczniom

2

ale ten Pena jest słaby.. na jego szczęście Fermin "strzele prosto w bramkarza" Lopez jest jeszcze gorszy

2

jak chcemy cos ugrac w tym sezonie LM, to potrzebny jest bramkarz na poziomie courtois. Sorry ale z ręcznikiem nic nie ugramy, a jak ktos sie nim zachwycal po el clasico, to niech sobie przewinie do strzalow z tamtego spotkania. Wojtek na bramkę!!!

2

wejdzie zaraz jakis murzyn i strzeli na 1:1 po sprincie z wlasnej polowy, bo tak wlasnie traci sie punkty, gdy nie jest sie w stanie przekuć przewage, na bramki. olmo i fermin na ławę

1

Dzwońcie do Celticu, ze chcemy Valle z powrotem! niech sobie wezmą martina

2

ja bym chętnie zobaczył pablo torre w trójce z olmo i raphą. nie wiem, czy da sobie rade, ale pokazywał już, ze potrafi: przytrzymać piłkę, rozejrzeć się i celnie podać, zejść do środka, dryblować w 1vs1 - czyli to czego zwykle oczekujemy od yamala

2

wynik 0-1 Orłowski: kolejny bezbłędny mecz Peni

1

NO ZMIEŃ TEGO FERMINA!

0

nie no jakiś młyn w tym ataku. zupełnie jakby 10 minut przed meczem zobaczyli, kto gdzie ma grać. lopez wchodzi w nogi balde, gdy mial zajac miejsce yamala. kounde biegnie do ataku, bo ma całe prawe pole wolne, a pozniej jest spozniony do obrony. de jong i fermin na ławę, a torre i olmo do przodu

2

Proponuję raphinhe przeniesc na lewe wahadło, bo strzaly mu dzisiaj nie siedzą, ale dośrodkowania ma udane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?